Robert Ryman Nézetéségi és népszerűségi statisztikák

1930

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Ryman oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Robert Ryman: a közönség röviden

Az elmúlt tizenkét hónapban Robert Ryman legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Pace volt: 100 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 33%-át jelenti. Ezt követi Versions IV és Untitled (3). A művész összesen 700 látogatást generált: 400 a művész profiljának és 300 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 100%-el emelkedett Sze 2026 és Okt 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 300 látogatással. A látogatók Fényerék egyensúlya (Fényerő) irányultak: ezek a látogatások 67%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 33%-át alkotják a művész katalógjának.

A Robert Ryman legnézettebb 3 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 3 vásárlása) vásárlása

A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 3 műve Robert Ryman alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.

  1. Pace 1 Pace 100 látogatás · 33,3%
  2. Versions IV 2 Versions IV, 1992 100 látogatás · 33,3%
  3. Untitled (3) 3 Untitled (3) 100 látogatás · 33,3%

Hányan látogatják havonta Robert Ryman oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Összes adat megtekintése
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20261000
Júl 20260300
Aug 202600
Sze 20261000
Okt 20262000

Mennyi figyelmet kapnak Robert Ryman vászonművei?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Mely Robert Ryman vászonok vonzzák a legtöbb látogatást, hónaponkénti bontásban?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Összes adat megtekintése
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Untitled000000000000
Untitled000000000000
The Elliott Room: Charter IV000000000000
The Elliott Room: Charter V000000000000
The Elliott Room: Charter I…000000000000
The Elliott Room: Charter II000000000000
The Elliott Room: Charter000000000000
Versions IV00000000100000
Untitled (3)00000000100000
Untitled000000000000

Mely nyelveken olvassák Robert Ryman műveit?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Összes adat megtekintése
NyelvLátogatásokMegosztás
Angol200100,0%

Naponta hány látogatást ér el Robert Ryman, és mi várható a közeljövőben?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Összes adat megtekintése
NapLátogatások
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt0
sze 14 Okt0
csüt 15 Okt0
pén 16 Okt0
szo 17 Okt0
vas 18 Okt0
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt0
csüt 22 Okt0
pén 23 Okt0
szo 24 Okt0
vas 25 Okt0
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt0
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt0
szo 31 Okt0
vas 1 Nov0
hét 2 Nov (előrejelzés)0
kedd 3 Nov (előrejelzés)0
sze 4 Nov (előrejelzés)0
csüt 5 Nov (előrejelzés)0
pén 6 Nov (előrejelzés)0
szo 7 Nov (előrejelzés)0
vas 8 Nov (előrejelzés)0
hét 9 Nov (előrejelzés)0
kedd 10 Nov (előrejelzés)0
sze 11 Nov (előrejelzés)0
csüt 12 Nov (előrejelzés)0
pén 13 Nov (előrejelzés)0
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)0
hét 16 Nov (előrejelzés)0
kedd 17 Nov (előrejelzés)0
sze 18 Nov (előrejelzés)0
csüt 19 Nov (előrejelzés)0
pén 20 Nov (előrejelzés)0
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)0

GyakranIsmételt kérdések Robert Ryman kapcsán

Mely Robert Ryman vászonok a legnépszerűbbek?

Pace az első helyen áll, 100 megtekintéssel (33% a(z) Robert Ryman összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 3 legnépszerűbb művet sorolja fel.

Hányan tekintenek ki Robert Ryman profiljára a WahooArt.com oldalán?

Az elmúlt tizenkét hónapban Robert Ryman összesen 700 látogatást kapott: 400 az művész profilján és 300 az egyes vásznalakon.

Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Robert Ryman művei közül?

A(z) Fényerék egyensúlya (Fényerő) preferenciákkal rendelkezők: 67% a látogatások, szemben a katalógus 33% részével.