Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Havell oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Az elmúlt tizenkét hónapban Robert Havell legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Virginian Partridge volt: 500 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 10%-át jelenti. Ezt követi Sunset near Sing-Sing, New York és Ivory-billed Woodpecker. A művész összesen 8 600 látogatást generált: 4 000 a művész profiljának és 4 600 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 100%-el emelkedett Sze 2026 és Okt 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 5 500 látogatással. A közönség számítógépek (88%) és telefonok (12%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) irányultak: ezek a látogatások 39%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 20%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Robert Havell alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 300 | 300 |
| Júl 2026 | 1 700 | 3 800 |
| Aug 2026 | 800 | 200 |
| Sze 2026 | 400 | 100 |
| Okt 2026 | 800 | 200 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 8,0% | 3,9% |
| Lágy árnyékok | 0,0% | 0,0% |
| Érezhető fényesség | 14,0% | 25,5% |
| Fényerék egyensúlya | 16,0% | 17,6% |
| Fényes | 62,0% | 52,9% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 76,0% | 58,8% |
| Finom színtónusú | 20,0% | 39,2% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 4,0% | 2,0% |
| Egyértelmű színprészenység | 0,0% | 0,0% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 56,5% | 63,3% |
| Pasztell színek | 34,8% | 20,4% |
| Földszínek | 6,5% | 12,2% |
| Monokróm | 2,2% | 4,1% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 60,0% | 47,1% |
| Egyensúlyos | 38,0% | 51,0% |
| Élénk | 2,0% | 2,0% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 28,0% | 21,6% |
| Lágy | 18,0% | 11,8% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 15,7% |
| Erőteljes kontrasztú | 6,0% | 5,9% |
| Kijelentés | 42,0% | 45,1% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 12,0% | 9,8% |
| Lágyan kevert paletta | 18,0% | 13,7% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 7,8% |
| Erős színegyüntetés | 32,0% | 43,1% |
| Egységes színpaletta | 18,0% | 25,5% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Virginian Partridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 100 |
| American White Pelican | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Jay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Ivory-billed Woodpecker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Attack on Fort Oswego, Lake… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Hudson from Hor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Hudson River from n… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Hudson River fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fish Hawk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Snowy Owl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 7 600 | 88,4% |
| telefonok | 1 000 | 11,6% |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Angol | 200 | 33,3% |
| Spanyol | 100 | 16,7% |
| Finn | 100 | 16,7% |
| Francia | 100 | 16,7% |
| Koreai | 100 | 16,7% |
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| pén 16 Okt | 0 |
| szo 17 Okt | 0 |
| vas 18 Okt | 0 |
| hét 19 Okt | 0 |
| kedd 20 Okt | 0 |
| sze 21 Okt | 300 |
| csüt 22 Okt | 0 |
| pén 23 Okt | 100 |
| szo 24 Okt | 0 |
| vas 25 Okt | 0 |
| hét 26 Okt | 0 |
| kedd 27 Okt | 100 |
| sze 28 Okt | 0 |
| csüt 29 Okt | 0 |
| pén 30 Okt | 0 |
| szo 31 Okt | 0 |
| vas 1 Nov | 100 |
| hét 2 Nov | 100 |
| kedd 3 Nov | 100 |
| sze 4 Nov | 200 |
| csüt 5 Nov | 0 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 7 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 8 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 9 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 10 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 11 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 12 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 13 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 14 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 15 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 16 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 17 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 18 Nov (előrejelzés) | 300 |
| csüt 19 Nov (előrejelzés) | 0 |
| pén 20 Nov (előrejelzés) | 100 |
| szo 21 Nov (előrejelzés) | 0 |
| vas 22 Nov (előrejelzés) | 100 |
| hét 23 Nov (előrejelzés) | 100 |
| kedd 24 Nov (előrejelzés) | 100 |
| sze 25 Nov (előrejelzés) | 400 |
| csüt 26 Nov (előrejelzés) | 0 |