Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Robert Campin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Robert Campin: a látogatások adatai
A(z) Robert Campin legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Mérode oltárképe, amelyet tizenkét hónap alatt 2 500 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 18%-át teszi ki. Következők: Mérode-altartár (Születés) és Portrait of a Woman. Összesen 12 900 látogatás: 3 700 a művész oldalán és 9 200 a művekhez. A figyelem növekszik, 140%-el Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 6 200 látogatás. A látogatók számítógépek (78%), telefonok (19%) és tabletek (2%) eszközökön böngésznek. A látogatók Békés, nyugodt (Hangulat) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 42%-át, míg a katalógusban ez az arány 20%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Robert Campin
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Robert Campin leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Robert Campin oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
200
Júl 2026
1 000
5 200
Aug 2026
200
900
Sze 2026
300
1 200
Okt 2026
1 900
1 700
Mikor keresik a(z) Robert Campin műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Robert Campin rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
20,0%
42,0%
Nyugodt
37,1%
33,6%
Misztikus
22,9%
6,7%
Elegáns
5,7%
10,1%
Dramatikus
5,7%
5,9%
Klasszikus
2,9%
1,7%
Luksusú
5,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
40,0%
35,3%
Belső elmélyülést sugárzó
45,7%
26,1%
Nyugodt
2,9%
21,9%
Nyugodt
5,7%
10,9%
Melankolikus
0,0%
4,2%
Sötét és komoly
2,9%
1,7%
Drámai
2,9%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
12,0%
10,1%
Lágy árnyékok
46,0%
51,1%
Érezhető fényesség
36,0%
33,8%
Fényerék egyensúlya
4,0%
4,3%
Fényes
2,0%
0,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
12,0%
8,6%
Finom színtónusú
26,0%
19,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
42,0%
56,1%
Egyértelmű színprészenység
20,0%
15,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
78,3%
84,1%
Sötét tónusú
19,6%
14,4%
Pasztell színek
2,2%
0,8%
Semleges tónusok
0,0%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
16,0%
10,8%
Egyensúlyos
54,0%
75,5%
Élénk
30,0%
13,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
0,0%
2,2%
Egyensúlyozott
8,0%
7,9%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
20,9%
Kijelentés
62,0%
69,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
7,9%
Lágyan kevert paletta
6,0%
5,0%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
15,1%
Erős színegyüntetés
70,0%
64,0%
Egységes színpaletta
10,0%
7,9%
Melyek Robert Campin kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Mérode oltárképe
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
300
300
Mérode-altartár (Születés)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
A Mérode-altartórú
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Werl Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Mérode Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Mérode Altarpiece (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna with the Child (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Mérode Altarpiece (detail)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mérode Altarpiece (left win…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Robert Campin közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
10 100
78,3%
telefonok
2 500
19,4%
tabletek
300
2,3%
Milyen nyelveket beszélnek Robert Campin rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
700
26,9%
Angol
500
19,2%
Svéd
400
15,4%
Olasz
300
11,5%
Francia
200
7,7%
Japán
100
3,8%
Koreai
100
3,8%
Román
100
3,8%
Chinese
100
3,8%
Chinese
100
3,8%
Naponta hány látogatást kap Robert Campin, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
200
vas 18 Okt
200
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
200
sze 21 Okt
300
csüt 22 Okt
200
pén 23 Okt
200
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
700
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
100
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
600
pén 30 Okt
100
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
300
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
800
sze 4 Nov
200
csüt 5 Nov
300
pén 6 Nov
100
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
500
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
400
sze 11 Nov (előrejelzés)
200
csüt 12 Nov (előrejelzés)
400
pén 13 Nov (előrejelzés)
200
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
500
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
500
sze 18 Nov (előrejelzés)
300
csüt 19 Nov (előrejelzés)
500
pén 20 Nov (előrejelzés)
200
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
500
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
500
sze 25 Nov (előrejelzés)
300
csüt 26 Nov (előrejelzés)
500
pén 27 Nov (előrejelzés)
200
Amit a látogatók Robert Campin kapcsán kérdeznek
Mely Robert Campin műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Mérode oltárképe az első helyen, 2 500 megtekintéssel, a nézetések 18%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Robert Campin közönsége a WahooArt.com platformon?
12 900 látogatás tizenkét hónapban: 3 700 a művész oldalán, 9 200 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Robert Campin rajongói?
számítógépek (78%), telefonok (19%) és tabletek (2%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 78%-át teszi ki.
Mely művei Robert Campin felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Békés, nyugodt (Hangulat) leírású művek 42% látogatást generálnak a katalógus 20% részére.