Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Raffaello Sanzio oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Raffaello Sanzio: kulcsfontosságú személyek
Az Athén iskola az első helyet foglalja el Raffaello Sanzio művei között: 35 000 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 10%-át teszi ki. Raphael és Madonna della Seggiola (Sedia) követik. Raffaello Sanzio összesen 404 800 látogatást kapott: 76 300 az artist oldalon, 328 500 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 35% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (216 600 látogatás). A közönség nyelvei: Angol (42%), Orosz (10%) és Spanyol (9%). A közönség származási orszámai: Amerikai Egyesült Államok (14%), Németország (8%) és Svédország (8%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (58%), telefonok (38%) és tabletek (4%). Egy preferencia egyértelmű: a Semleges tónusok (Színpaletta) a látogatások 30%-át teszi ki, csupán a katalógus 17%-át elfoglalva.
Raffaello Sanzio: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Raffaello Sanzio legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Raffaello Sanzio érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
7 000
Júl 2026
21 300
195 300
Aug 2026
24 700
85 000
Sze 2026
29 900
41 200
Hogyan alakul a Raffaello Sanzio egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Raffaello Sanzio látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
34,0%
33,1%
Elegáns
28,0%
30,0%
Éteri
6,0%
17,2%
Dramatikus
10,0%
7,1%
Klasszikus
8,0%
5,8%
Nyugodt
8,0%
3,6%
Romantikus
4,0%
1,4%
Inspiráló
0,0%
1,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
18,0%
28,8%
Belső elmélyülést sugárzó
22,0%
25,3%
Nyugodt
30,0%
16,0%
Megnyugtató, melengető
0,0%
7,7%
Nyugodt
6,0%
7,6%
Drámai
4,0%
3,5%
Romantikus
2,0%
3,0%
Melankolikus
8,0%
2,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
9,4%
Lágy árnyékok
38,0%
34,5%
Érezhető fényesség
34,0%
38,9%
Fényerék egyensúlya
8,0%
16,4%
Fényes
4,0%
0,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
10,0%
8,3%
Finom színtónusú
48,0%
60,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
22,8%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
8,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
66,0%
63,2%
Semleges tónusok
17,0%
30,2%
Sötét tónusú
14,9%
5,7%
Monokróm
2,1%
0,4%
Pasztell színek
0,0%
0,3%
Meleg tónusú
0,0%
0,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
12,0%
13,9%
Egyensúlyos
76,0%
77,5%
Élénk
12,0%
8,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
2,4%
Lágy
8,0%
4,9%
Egyensúlyozott
10,0%
5,0%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
21,4%
Kijelentés
58,0%
66,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
17,6%
Lágyan kevert paletta
14,0%
15,4%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
12,6%
Erős színegyüntetés
48,0%
48,8%
Egységes színpaletta
10,0%
5,6%
Hogyan alakulnak Raffaello Sanzio kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Az Athén iskola
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
11 900
8 800
Raphael
0
0
0
0
0
0
0
0
200
9 600
17 100
3 700
Bindo Altoviti portréja
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 300
1 200
500
Az Alba Madonna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
1 000
300
Madonna és a Gyermek (A Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 000
1 400
100
Szent György és a Bárányó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
700
Észüremedett menyasszonyok…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
1 900
300
A transzcendencia
0
0
0
0
0
0
0
0
300
7 400
3 200
700
La Belle Jardinière
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
3 600
300
Madonna del Prato
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 700
2 700
1 400
Raffaello Sanzio műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
234 800
58,0%
telefonok
154 500
38,2%
tabletek
15 500
3,8%
Mely nyelvek dominálnak Raffaello Sanzio olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
13 000
41,8%
Orosz
3 200
10,3%
Spanyol
2 800
9,0%
Koreai
1 600
5,1%
Német
1 000
3,2%
Finn
1 000
3,2%
Portugál
1 000
3,2%
Svéd
1 000
3,2%
Szerb
900
2,9%
Arab
800
2,6%
Hogyan alakulnak Raffaello Sanzio napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
3 700
csüt 24 Sze
2 900
pén 25 Sze
1 800
szo 26 Sze
2 400
vas 27 Sze
4 000
hét 28 Sze
5 100
kedd 29 Sze
5 400
sze 30 Sze
4 800
csüt 1 Okt
5 100
pén 2 Okt
3 200
szo 3 Okt
3 000
vas 4 Okt
2 900
hét 5 Okt
4 500
kedd 6 Okt
4 500
sze 7 Okt
6 700
csüt 8 Okt
5 600
pén 9 Okt
4 100
szo 10 Okt
4 100
vas 11 Okt
6 100
hét 12 Okt
7 200
kedd 13 Okt
4 700
sze 14 Okt (előrejelzés)
7 300
csüt 15 Okt (előrejelzés)
6 500
pén 16 Okt (előrejelzés)
4 400
szo 17 Okt (előrejelzés)
4 600
vas 18 Okt (előrejelzés)
6 200
hét 19 Okt (előrejelzés)
8 100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
7 000
sze 21 Okt (előrejelzés)
8 100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
7 200
pén 23 Okt (előrejelzés)
4 800
szo 24 Okt (előrejelzés)
5 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
6 900
hét 26 Okt (előrejelzés)
8 900
kedd 27 Okt (előrejelzés)
7 800
sze 28 Okt (előrejelzés)
8 800
csüt 29 Okt (előrejelzés)
7 800
pén 30 Okt (előrejelzés)
5 200
szo 31 Okt (előrejelzés)
5 500
vas 1 Nov (előrejelzés)
7 500
hét 2 Nov (előrejelzés)
9 700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
8 400
Raffaello Sanzio: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Raffaello Sanzio műve közül?
Az Athén iskola: 35 000 látogatás, vagy 10% a(z) Raffaello Sanzio megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Raffaello Sanzio?
404 800 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (76 300) és a vászlakosság (328 500) látogatásai között.
A látogatók Raffaello Sanzio oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (58%), telefonok (38%) és tabletek (4%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 58% arányban.
Raffaello Sanzio több nyelven olvasható?
Igen: Angol (42%), Orosz (10%) és Spanyol (9%). A népszerűst leg Angol 42% share-val.
A látogatók kedvelik-e Raffaello Sanzio egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Semleges tónusok (Színpaletta): a látogatások 30%-át teszi ki a 17% katalógusból.