Puru (Pu Xinyu) Nézetéségi és népszerűségi statisztikák

1896 – 1963

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Puru (Pu Xinyu) oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Puru (Pu Xinyu): a közönség röviden

Az elmúlt tizenkét hónapban Puru (Pu Xinyu) legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a PEAR FLOWER AND BIRD volt: 200 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 4%-át jelenti. Ezt követi AUTUMN COUNTRYSIDE és Kneeling by the River. A művész összesen 4 800 látogatást generált: 1 200 a művész profiljának és 3 600 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 100%-el emelkedett Sze 2026 és Okt 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 3 800 látogatással. A közönség számítógépek (81%), telefonok (17%) és tabletek (2%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Lágy (Kontraszt) irányultak: ezek a látogatások 30%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 14%-át alkotják a művész katalógjának.

A Puru (Pu Xinyu) legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása

A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Puru (Pu Xinyu) alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.

  1. PEAR FLOWER AND BIRD 1 PEAR FLOWER AND BIRD 200 látogatás · 4,3%
  2. AUTUMN COUNTRYSIDE 2 AUTUMN COUNTRYSIDE 200 látogatás · 4,3%
  3. Kneeling by the River 3 Kneeling by the River 200 látogatás · 4,3%
  4. Trekking in the Winter Mountains 4 Trekking in the Winter Mountains 200 látogatás · 4,3%
  5. Letter to Zhang Daqian 5 Letter to Zhang Daqian 200 látogatás · 4,3%
  6. WINTRY FOREST 6 WINTRY FOREST 100 látogatás · 2,1%
  7. FIVE PINES 7 FIVE PINES 100 látogatás · 2,1%
  8. Autumn Landscape Calligraphy 8 Autumn Landscape Calligraphy 100 látogatás · 2,1%
  9. BEE AND FLOWERS HORSE 9 BEE AND FLOWERS HORSE 100 látogatás · 2,1%
  10. SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 10 SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS 100 látogatás · 2,1%

Hányan látogatják havonta Puru (Pu Xinyu) oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Összes adat megtekintése
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 20266003 200
Aug 2026200100
Sze 2026100100
Okt 2026300100

Mennyi figyelmet kapnak Puru (Pu Xinyu) vászonművei?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Mely Puru (Pu Xinyu) vászonok vonzzák a legtöbb látogatást, hónaponkénti bontásban?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Összes adat megtekintése
MűalkotásNov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026Okt 2026
Visiting Friend on a Snowy…000000000000
SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP00000000001000
Kneeling by the River00000000100000
FIVE PINES000000000000
HORSEBACK RIDER000000000000
Bodhidharma Crossing the Ri…000000000000
Scholars in the Winter Woods000000000000
LI XIANGJUN000000000000
FIGURE AND HORSE000000000000
Visiting Friends in the Mou…000000000000

Milyen eszközöket használnak a rajongók Puru (Pu Xinyu) megtekintéséhez?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Összes adat megtekintése
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek3 90081,2%
telefonok80016,7%
tabletek1002,1%

Mely nyelveken olvassák Puru (Pu Xinyu) műveit?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Összes adat megtekintése
NyelvLátogatásokMegosztás
Német10033,3%
Angol10033,3%
Francia10033,3%

Naponta hány látogatást ér el Puru (Pu Xinyu), és mi várható a közeljövőben?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Összes adat megtekintése
NapLátogatások
pén 16 Okt0
szo 17 Okt0
vas 18 Okt100
hét 19 Okt0
kedd 20 Okt0
sze 21 Okt0
csüt 22 Okt0
pén 23 Okt100
szo 24 Okt0
vas 25 Okt0
hét 26 Okt0
kedd 27 Okt0
sze 28 Okt0
csüt 29 Okt0
pén 30 Okt0
szo 31 Okt0
vas 1 Nov0
hét 2 Nov100
kedd 3 Nov400
sze 4 Nov0
csüt 5 Nov0
pén 6 Nov (előrejelzés)100
szo 7 Nov (előrejelzés)0
vas 8 Nov (előrejelzés)100
hét 9 Nov (előrejelzés)100
kedd 10 Nov (előrejelzés)400
sze 11 Nov (előrejelzés)0
csüt 12 Nov (előrejelzés)0
pén 13 Nov (előrejelzés)100
szo 14 Nov (előrejelzés)0
vas 15 Nov (előrejelzés)100
hét 16 Nov (előrejelzés)100
kedd 17 Nov (előrejelzés)500
sze 18 Nov (előrejelzés)0
csüt 19 Nov (előrejelzés)0
pén 20 Nov (előrejelzés)100
szo 21 Nov (előrejelzés)0
vas 22 Nov (előrejelzés)100
hét 23 Nov (előrejelzés)100
kedd 24 Nov (előrejelzés)500
sze 25 Nov (előrejelzés)0
csüt 26 Nov (előrejelzés)0

GyakranIsmételt kérdések Puru (Pu Xinyu) kapcsán

Mely Puru (Pu Xinyu) vászonok a legnépszerűbbek?

PEAR FLOWER AND BIRD az első helyen áll, 200 megtekintéssel (4% a(z) Puru (Pu Xinyu) összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

Hányan tekintenek ki Puru (Pu Xinyu) profiljára a WahooArt.com oldalán?

Az elmúlt tizenkét hónapban Puru (Pu Xinyu) összesen 4 800 látogatást kapott: 1 200 az művész profilján és 3 600 az egyes vásznalakon.

Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Puru (Pu Xinyu) alkotásait?

A gyűjtők számítógépek (81%), telefonok (17%) és tabletek (2%) eszközökön tekintik meg Puru (Pu Xinyu) alkotásait; a látogatások 81%-át számítógépek eszközök teszik ki.

Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Puru (Pu Xinyu) művei közül?

A(z) Lágy (Kontraszt) preferenciákkal rendelkezők: 30% a látogatások, szemben a katalógus 14% részével.