Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Pierre-Auguste Renoir oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Pierre-Auguste Renoir: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Pierre-Auguste Renoir legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Vendégülés hajónaponként volt: 31 800 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 4%-át jelenti. Ezt követi A Nagy Fürdők (A Nymphs) és Tánc a Moulin de la Galette. A művész összesen 807 400 látogatást generált: 73 300 a művész profiljának és 734 100 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 23%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 567 300 látogatással. A látogatók Angol (36%), Orosz (10%) és Spanyol (8%) nyelven olvassák a weboldalt. A gyűjtők elsősorban Amerikai Egyesült Államok (10%), Bulgária (8%) és Oroszország (6%)országból látogatnak. A közönség számítógépek (79%), telefonok (19%) és tabletek (2%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Kijelentés (Kontraszt) irányultak: ezek a látogatások 36%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 24%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Pierre-Auguste Renoir alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
26 100
Júl 2026
25 500
541 800
Aug 2026
20 600
75 300
Sze 2026
26 900
90 900
Mennyi figyelmet kapnak Pierre-Auguste Renoir vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Pierre-Auguste Renoir látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
43,8%
35,8%
Romantikus
27,1%
34,0%
Nosztalgikus
4,2%
14,0%
Elegáns
12,5%
8,2%
Nyugodt
10,4%
6,8%
Éteri
2,1%
0,5%
Dramatikus
0,0%
0,2%
Klasszikus
0,0%
0,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,8%
23,3%
Nyugodt
33,3%
21,4%
Romantikus
16,7%
16,6%
Örömteli
6,2%
15,1%
Nosztalgikus
8,3%
8,6%
Belső elmélyülést sugárzó
14,6%
8,5%
Melankolikus
2,1%
4,8%
Megnyugtató, melengető
0,0%
1,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
8,2%
Lágy árnyékok
44,0%
38,4%
Érezhető fényesség
34,0%
42,6%
Fényerék egyensúlya
12,0%
9,2%
Fényes
0,0%
1,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
6,0%
8,8%
Finom színtónusú
34,0%
28,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
31,3%
Egyértelmű színprészenység
28,0%
30,0%
Éles színűség
0,0%
1,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
57,5%
48,9%
Sötét tónusú
27,5%
33,2%
Semleges tónusok
15,0%
15,8%
Pasztell színek
0,0%
0,8%
Természet
0,0%
0,5%
Monokróm
0,0%
0,4%
Meleg tónusú
0,0%
0,2%
Fémfényű színek
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
12,0%
11,1%
Egyensúlyos
60,0%
55,4%
Élénk
28,0%
33,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
6,0%
Lágy
22,0%
18,5%
Egyensúlyozott
24,0%
16,7%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
22,7%
Kijelentés
24,0%
36,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
13,3%
Lágyan kevert paletta
14,0%
14,0%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
18,3%
Erős színegyüntetés
36,0%
42,0%
Egységes színpaletta
12,0%
12,3%
Which canvases by Pierre-Auguste Renoir draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Nagy Fürdők (A Nymphs)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8 900
7 100
7 900
Utózott a Fürdő után
0
0
0
0
0
0
0
0
300
2 600
5 100
4 000
La Grenouillère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 300
4 200
4 400
Vendégülés hajónaponként
0
0
0
0
0
0
0
0
300
19 300
5 900
4 500
Tánc a Moulin de la Galette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 500
3 700
4 900
Fiatal lányok zongoránál
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 200
1 400
1 200
A hajónapozók vacsorája
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Út a Louveciennesben
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 300
500
1 100
A Színtermi doboz a Variété…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
300
400
A Napfényes Utca
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
300
700
Milyen eszközöket használnak a rajongók Pierre-Auguste Renoir megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
638 300
79,1%
telefonok
150 700
18,7%
tabletek
18 400
2,3%
Mely nyelveken olvassák Pierre-Auguste Renoir műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
9 500
36,0%
Orosz
2 600
9,8%
Spanyol
2 200
8,3%
Koreai
1 700
6,4%
Bolgár
1 200
4,5%
Lengyel
1 100
4,2%
Portugál
1 100
4,2%
Francia
1 000
3,8%
Német
800
3,0%
Japán
700
2,7%
Naponta hány látogatást ér el Pierre-Auguste Renoir, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
6 800
pén 25 Sze
5 300
szo 26 Sze
4 300
vas 27 Sze
6 900
hét 28 Sze
8 600
kedd 29 Sze
5 200
sze 30 Sze
5 700
csüt 1 Okt
6 800
pén 2 Okt
9 200
szo 3 Okt
5 500
vas 4 Okt
6 900
hét 5 Okt
6 800
kedd 6 Okt
9 300
sze 7 Okt
8 100
csüt 8 Okt
10 000
pén 9 Okt
7 600
szo 10 Okt
6 900
vas 11 Okt
7 100
hét 12 Okt
8 600
kedd 13 Okt
9 000
sze 14 Okt
8 200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
9 800
pén 16 Okt (előrejelzés)
9 200
szo 17 Okt (előrejelzés)
7 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
8 700
hét 19 Okt (előrejelzés)
10 000
kedd 20 Okt (előrejelzés)
9 800
sze 21 Okt (előrejelzés)
9 200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
10 600
pén 23 Okt (előrejelzés)
10 000
szo 24 Okt (előrejelzés)
7 500
vas 25 Okt (előrejelzés)
9 400
hét 26 Okt (előrejelzés)
10 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
10 600
sze 28 Okt (előrejelzés)
9 900
csüt 29 Okt (előrejelzés)
11 300
pén 30 Okt (előrejelzés)
10 600
szo 31 Okt (előrejelzés)
8 000
vas 1 Nov (előrejelzés)
10 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
11 500
kedd 3 Nov (előrejelzés)
11 300
sze 4 Nov (előrejelzés)
10 600
GyakranIsmételt kérdések Pierre-Auguste Renoir kapcsán
Mely Pierre-Auguste Renoir vászonok a legnépszerűbbek?
Vendégülés hajónaponként az első helyen áll, 31 800 megtekintéssel (4% a(z) Pierre-Auguste Renoir összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Pierre-Auguste Renoir profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Pierre-Auguste Renoir összesen 807 400 látogatást kapott: 73 300 az művész profilján és 734 100 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Pierre-Auguste Renoir alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (79%), telefonok (19%) és tabletek (2%) eszközökön tekintik meg Pierre-Auguste Renoir alkotásait; a látogatások 79%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken olvassák a látogatók Pierre-Auguste Renoirről?
Angol (36%), Orosz (10%) és Spanyol (8%) nyelven; a látogatók 36%-át Angol nyelvet használják.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Pierre-Auguste Renoir művei közül?
A(z) Kijelentés (Kontraszt) preferenciákkal rendelkezők: 36% a látogatások, szemben a katalógus 24% részével.