Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Sérusier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Paul Sérusier: a látogatások adatai
A(z) Paul Sérusier legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Still Life with Corn and Tomatoes, amelyet tizenkét hónap alatt 500 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 4%-át teszi ki. Következők: Avenue de Neuilly és Susanna and the Elders. Összesen 12 900 látogatás: 2 300 a művész oldalán és 10 600 a művekhez. A figyelem 25%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 11 200 látogatás. A látogatók számítógépek (91%) és telefonok (9%) eszközökön böngésznek. A látogatók Karakteres (Hangulat) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 18%-át, míg a katalógusban ez az arány 0%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Paul Sérusier
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Paul Sérusier leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Paul Sérusier oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
200
Júl 2026
1 900
9 300
Aug 2026
100
700
Sze 2026
200
400
Mikor keresik a(z) Paul Sérusier műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Paul Sérusier rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
50,0%
57,1%
Karakteres
0,0%
18,4%
Nyugodt
18,8%
10,2%
Nosztalgikus
0,0%
10,2%
Misztikus
6,2%
4,1%
Természetes tónusú
12,5%
0,0%
Természetközeli
6,2%
0,0%
Romantikus
6,2%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
28,6%
Nyugodt
18,8%
22,4%
Nyugodt
37,5%
16,3%
Örömteli
6,2%
16,3%
Energikus
0,0%
8,2%
Melankolikus
0,0%
6,1%
Rejtélyes
6,2%
2,0%
Romantikus
6,2%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
22,0%
12,4%
Lágy árnyékok
38,0%
51,3%
Érezhető fényesség
38,0%
29,2%
Fényerék egyensúlya
2,0%
3,5%
Fényes
0,0%
3,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
6,0%
1,8%
Finom színtónusú
22,0%
24,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
36,0%
26,6%
Egyértelmű színprészenység
36,0%
39,8%
Éles színűség
0,0%
7,1%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Sötét tónusú
51,2%
57,6%
Földszínek
41,5%
32,6%
Semleges tónusok
4,9%
6,5%
Élénk
0,0%
3,3%
Természet
2,4%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
8,0%
2,6%
Egyensúlyos
52,0%
51,3%
Élénk
40,0%
46,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,0%
19,5%
Lágy
38,0%
31,0%
Egyensúlyozott
12,0%
18,6%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
23,9%
Kijelentés
8,0%
7,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
15,9%
Lágyan kevert paletta
20,0%
14,2%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
11,5%
Erős színegyüntetés
38,0%
50,4%
Egységes színpaletta
16,0%
8,0%
Melyek Paul Sérusier kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Roof Tops in Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Talisman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Paul Ranson portréta
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
La lutte bretonne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Harvest of Buckwheat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape at Le Pouldu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La barrière fleurie, Le Pou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Színes kör
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Celtic Tale
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Laundresses at the River
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Paul Sérusier közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 800
91,5%
telefonok
1 100
8,5%
Milyen nyelveket beszélnek Paul Sérusier rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Cseh
100
16,7%
Angol
100
16,7%
Francia
100
16,7%
Olasz
100
16,7%
Japán
100
16,7%
Holland
100
16,7%
Naponta hány látogatást kap Paul Sérusier, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
800
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
400
pén 9 Okt
700
szo 10 Okt
800
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
500
sze 14 Okt
300
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
500
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
700
szo 24 Okt (előrejelzés)
600
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
300
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
800
szo 31 Okt (előrejelzés)
600
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
300
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
900
Amit a látogatók Paul Sérusier kapcsán kérdeznek
Mely Paul Sérusier műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Still Life with Corn and Tomatoes az első helyen, 500 megtekintéssel, a nézetések 4%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Paul Sérusier közönsége a WahooArt.com platformon?
12 900 látogatás tizenkét hónapban: 2 300 a művész oldalán, 10 600 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Paul Sérusier rajongói?
számítógépek (91%) és telefonok (9%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 91%-át teszi ki.
Mely művei Paul Sérusier felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Karakteres (Hangulat) leírású művek 18% látogatást generálnak a katalógus 0% részére.