Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Paul Huet oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Paul Huet: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Paul Huet legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Le retour du grognard (Titre d'usage) volt: 300 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 8%-át jelenti. Ezt követi LES BRISANTS A LA POINTE DE GRANVILLE és GRANDE MAREE D'EQUINOXE AUX ENVIRONS DE HONFLEUR. A művész összesen 4 400 látogatást generált: 1 200 a művész profiljának és 3 200 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 100%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 3 900 látogatással. A közönség számítógépek (84%), tabletek (9%) és telefonok (7%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Kijelentés (Kontraszt) irányultak: ezek a látogatások 61%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 36%-át alkotják a művész katalógjának.
A Paul Huet legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Paul Huet alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
1 000
2 900
Aug 2026
200
100
Sze 2026
0
0
Mennyi figyelmet kapnak Paul Huet vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Paul Huet látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
57,1%
58,3%
Nyugodt
42,9%
16,7%
Dramatikus
0,0%
25,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
42,9%
25,0%
Nyugodt
57,1%
16,7%
Erőteljes presence
0,0%
25,0%
Romantikus
0,0%
16,7%
Nyugodt
0,0%
8,3%
Nosztalgikus
0,0%
8,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
13,9%
Lágy árnyékok
36,0%
25,0%
Érezhető fényesség
18,0%
36,1%
Fényerék egyensúlya
22,0%
19,4%
Fényes
6,0%
5,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
52,0%
55,6%
Finom színtónusú
34,0%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
8,3%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
2,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
43,3%
57,1%
Semleges tónusok
46,7%
39,3%
Sötét tónusú
10,0%
3,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,0%
63,9%
Egyensúlyos
38,0%
33,3%
Élénk
6,0%
2,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
13,9%
Lágy
18,0%
11,1%
Egyensúlyozott
14,0%
2,8%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
11,1%
Kijelentés
36,0%
61,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
2,8%
Lágyan kevert paletta
2,0%
8,3%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
13,9%
Erős színegyüntetés
32,0%
41,7%
Egységes színpaletta
56,0%
33,3%
Which canvases by Paul Huet draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
CHAUMIERE NORMANDE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
LE PARC DE SAINT CLOUD UN J…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LES BRISANTS A LA POINTE DE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
CHEVAL NORMAND
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
FRAICHEUR DES BOIS FOURRE D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
INTERIEUR DE FORET (COMPIEG…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
FORET DE FONTAINEBLEAU.LES…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
SPOLETE dit à tort VUE DE L…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LA FERME
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
CALME DU MATIN INTERIEUR DE…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Paul Huet megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 700
84,1%
tabletek
400
9,1%
telefonok
300
6,8%
Mely nyelveken olvassák Paul Huet műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatást ér el Paul Huet, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
GyakranIsmételt kérdések Paul Huet kapcsán
Mely Paul Huet vászonok a legnépszerűbbek?
Le retour du grognard (Titre d'usage) az első helyen áll, 300 megtekintéssel (8% a(z) Paul Huet összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Paul Huet profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Paul Huet összesen 4 400 látogatást kapott: 1 200 az művész profilján és 3 200 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Paul Huet alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (84%), tabletek (9%) és telefonok (7%) eszközökön tekintik meg Paul Huet alkotásait; a látogatások 84%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Paul Huet művei közül?
A(z) Kijelentés (Kontraszt) preferenciákkal rendelkezők: 61% a látogatások, szemben a katalógus 36% részével.