Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Otto Marseus Van Schrieck oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Otto Marseus Van Schrieck: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Otto Marseus Van Schrieck legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles volt: 200 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 25%-át jelenti. Ezt követi Forest floor still life with butterflies and reptiles és A Forest Floor Still Life. A művész összesen 2 000 látogatást generált: 1 500 a művész profiljának és 500 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 133%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 1 000 látogatással. A látogatók Természetes tónusú (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 67%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 33%-át alkotják a művész katalógjának.
A Otto Marseus Van Schrieck legnézettebb 7 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 7 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 7 műve Otto Marseus Van Schrieck alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Hányan látogatják havonta Otto Marseus Van Schrieck oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
900
100
Aug 2026
0
300
Sze 2026
600
100
Mennyi figyelmet kapnak Otto Marseus Van Schrieck vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Otto Marseus Van Schrieck látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Természetes tónusú
33,3%
66,7%
Dramatikus
33,3%
33,3%
Misztikus
33,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
86,0%
87,5%
Lágy árnyékok
10,0%
12,5%
Érezhető fényesség
2,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
2,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
82,0%
87,5%
Finom színtónusú
14,0%
12,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
4,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
93,1%
100,0%
Monokróm
3,5%
0,0%
Semleges tónusok
3,5%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
98,0%
100,0%
Egyensúlyos
2,0%
0,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,0%
25,0%
Lágy
32,0%
62,5%
Egyensúlyozott
14,0%
12,5%
Erőteljes kontrasztú
2,0%
0,0%
Kijelentés
8,0%
0,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
25,0%
Lágyan kevert paletta
8,0%
12,5%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
12,5%
Erős színegyüntetés
44,0%
37,5%
Egységes színpaletta
16,0%
12,5%
Which canvases by Otto Marseus Van Schrieck draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Forest floor still life wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Still-Life with Poppy, Inse…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Serpents and Insects
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Serpent and Butterflies in…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landschap with insects, cyc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Forest Floor with a Thist…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Columbine surrounded by but…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life with Thistle and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest floor still life wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Forest floor still life wit…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Otto Marseus Van Schrieck műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
300
37,5%
Angol
200
25,0%
Dán
100
12,5%
Német
100
12,5%
Olasz
100
12,5%
Naponta hány látogatást ér el Otto Marseus Van Schrieck, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
200
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
GyakranIsmételt kérdések Otto Marseus Van Schrieck kapcsán
Mely Otto Marseus Van Schrieck vászonok a legnépszerűbbek?
Still-Life with Poppy, Insects, and Reptiles az első helyen áll, 200 megtekintéssel (25% a(z) Otto Marseus Van Schrieck összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 7 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Otto Marseus Van Schrieck profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Otto Marseus Van Schrieck összesen 2 000 látogatást kapott: 1 500 az művész profilján és 500 az egyes vásznalakon.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Otto Marseus Van Schrieck művei közül?
A(z) Természetes tónusú (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 67% a látogatások, szemben a katalógus 33% részével.