Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Norman Rockwell oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
Szabadulás az éhségtől az első helyet foglalja el Norman Rockwell művei között: 18 700 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 44%-át teszi ki. Girl with black eye és April Fool Girl with Shopkeeper követik. Norman Rockwell összesen 43 600 látogatást kapott: 14 500 az artist oldalon, 29 100 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 31% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (21 500 látogatás). A közönség nyelvei: Japán (39%), Koreai (9%) és Arab (6%). A közönség származási orszámai: Japán (36%), Németország (9%) és Franciaország (9%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (49%), telefonok (44%) és tabletek (7%). Egy preferencia egyértelmű: a Érezhető fényesség (Fényerő) a látogatások 66%-át teszi ki, csupán a katalógus 20%-át elfoglalva.
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Norman Rockwell legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 700 |
| Júl 2026 | 4 100 | 17 400 |
| Aug 2026 | 1 900 | 10 700 |
| Sze 2026 | 8 400 | 300 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 1,2% |
| Lágy árnyékok | 8,0% | 8,4% |
| Érezhető fényesség | 20,0% | 65,7% |
| Fényerék egyensúlya | 28,0% | 15,2% |
| Fényes | 40,0% | 9,6% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 22,0% | 10,3% |
| Finom színtónusú | 40,0% | 58,3% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 26,0% | 16,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 12,0% | 13,1% |
| Éles színűség | 0,0% | 1,9% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 46,8% | 67,7% |
| Földszínek | 21,3% | 20,9% |
| Sötét tónusú | 8,5% | 7,0% |
| Pasztell színek | 23,4% | 2,7% |
| Naplemente | 0,0% | 1,0% |
| Fémfényű színek | 0,0% | 0,7% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 18,0% | 6,8% |
| Egyensúlyos | 56,0% | 76,0% |
| Élénk | 26,0% | 17,2% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 0,0% | 1,2% |
| Lágy | 6,0% | 3,3% |
| Egyensúlyozott | 10,0% | 5,8% |
| Erőteljes kontrasztú | 18,0% | 10,3% |
| Kijelentés | 66,0% | 79,5% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 28,0% | 3,5% |
| Lágyan kevert paletta | 12,0% | 9,3% |
| Egyensúlyozott harmónia | 20,0% | 12,8% |
| Erős színegyüntetés | 32,0% | 72,5% |
| Egységes színpaletta | 8,0% | 1,9% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Szabadulás az éhségtől | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 500 | 6 800 | 100 |
| April Fool Girl with Shopke… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 200 | 0 |
| Christmas Homecoming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Trumpet Practice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Mentse meg az értelmetlensé… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| War News | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Man seated by a Radiator | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thanksgiving Mother and Son… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Boy in A dining Car | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Spring Tonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 21 200 | 48,6% |
| telefonok | 19 300 | 44,3% |
| tabletek | 3 100 | 7,1% |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Japán | 3 100 | 38,8% |
| Koreai | 700 | 8,8% |
| Arab | 500 | 6,2% |
| Német | 400 | 5,0% |
| Francia | 400 | 5,0% |
| Görög | 300 | 3,8% |
| Angol | 300 | 3,8% |
| Olasz | 300 | 3,8% |
| Litván | 300 | 3,8% |
| Lengyel | 300 | 3,8% |
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| szo 26 Sze | 1 100 |
| vas 27 Sze | 900 |
| hét 28 Sze | 500 |
| kedd 29 Sze | 700 |
| sze 30 Sze | 900 |
| csüt 1 Okt | 1 000 |
| pén 2 Okt | 1 000 |
| szo 3 Okt | 400 |
| vas 4 Okt | 900 |
| hét 5 Okt | 900 |
| kedd 6 Okt | 500 |
| sze 7 Okt | 600 |
| csüt 8 Okt | 800 |
| pén 9 Okt | 900 |
| szo 10 Okt | 1 000 |
| vas 11 Okt | 1 900 |
| hét 12 Okt | 1 000 |
| kedd 13 Okt | 700 |
| sze 14 Okt | 800 |
| csüt 15 Okt | 700 |
| pén 16 Okt | 900 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 1 500 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 800 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 900 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 1 100 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 1 100 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 1 600 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 800 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 1 000 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 1 100 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 1 200 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 1 100 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 1 600 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 1 100 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 800 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 1 000 |
| csüt 5 Nov (előrejelzés) | 1 100 |
| pén 6 Nov (előrejelzés) | 1 200 |