Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Poussin Nicolas oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Poussin Nicolas: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Poussin Nicolas legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Et in Arcadia Ego (Poussin) volt: 25 400 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 15%-át jelenti. Ezt követi A Betűség a Kertekben és Et in Arcadia Ego. A művész összesen 181 100 látogatást generált: 22 200 a művész profiljának és 158 900 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 20%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 123 300 látogatással. A látogatók Angol (33%), Grúz (14%) és Orosz (14%) nyelven olvassák a weboldalt. A közönség számítógépek (73%), telefonok (23%) és tabletek (3%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) irányultak: ezek a látogatások 46%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 30%-át alkotják a művész katalógjának.
A Poussin Nicolas legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Poussin Nicolas alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Hányan látogatják havonta Poussin Nicolas oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
5 400
Júl 2026
7 000
116 300
Aug 2026
5 700
23 200
Sze 2026
9 200
14 000
Mennyi figyelmet kapnak Poussin Nicolas vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Poussin Nicolas látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
28,6%
26,7%
Elegáns
34,7%
22,2%
Nyugodt
6,1%
22,2%
Klasszikus
12,2%
11,6%
Békés, nyugodt
16,3%
11,1%
Romantikus
0,0%
4,3%
Éteri
2,0%
1,5%
Misztikus
0,0%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
18,4%
31,5%
Drámai
4,1%
13,1%
Belső elmélyülést sugárzó
10,2%
12,0%
Szellemi
12,2%
10,5%
Nyugodt
20,4%
8,8%
Nyugodt
6,1%
6,8%
Romantikus
12,2%
6,3%
Rejtélyes
8,2%
4,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
50,0%
30,1%
Lágy árnyékok
40,0%
53,7%
Érezhető fényesség
10,0%
14,5%
Fényerék egyensúlya
0,0%
1,4%
Fényes
0,0%
0,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
11,4%
Finom színtónusú
30,0%
46,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
31,5%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
10,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
81,8%
79,7%
Sötét tónusú
15,9%
14,3%
Semleges tónusok
2,3%
3,1%
Monokróm
0,0%
2,8%
Pasztell színek
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
28,2%
Egyensúlyos
48,0%
63,0%
Élénk
8,0%
8,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
9,1%
Lágy
24,0%
13,6%
Egyensúlyozott
12,0%
8,9%
Erőteljes kontrasztú
22,0%
33,0%
Kijelentés
34,0%
35,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
9,1%
Lágyan kevert paletta
14,0%
9,1%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
31,5%
Erős színegyüntetés
42,0%
37,7%
Egységes színpaletta
8,0%
12,5%
Which canvases by Poussin Nicolas draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Sabine Nők Szegényítése
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
200
400
Egy út Rómaiában
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
400
200
A Szőke Bölcsiség Nyújtatás…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
500
A zlató ökör imádása
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
200
200
Szent Cecilia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
100
300
Táj a Pólifémossal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
0
100
Et in Arcadia Ego
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
1 800
900
Selene and Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Széléné és Endymion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
ECHO és Narcissus
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 700
400
500
Milyen eszközöket használnak a rajongók Poussin Nicolas megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
132 900
73,4%
telefonok
42 500
23,5%
tabletek
5 700
3,1%
Mely nyelveken olvassák Poussin Nicolas műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 300
33,3%
Grúz
1 400
14,1%
Orosz
1 400
14,1%
Spanyol
700
7,1%
Koreai
600
6,1%
Német
500
5,1%
Olasz
400
4,0%
Portugál
400
4,0%
Lengyel
300
3,0%
Bolgár
200
2,0%
Naponta hány látogatást ér el Poussin Nicolas, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
1 400
sze 23 Sze
600
csüt 24 Sze
1 400
pén 25 Sze
900
szo 26 Sze
2 400
vas 27 Sze
2 400
hét 28 Sze
1 900
kedd 29 Sze
1 500
sze 30 Sze
1 000
csüt 1 Okt
1 900
pén 2 Okt
900
szo 3 Okt
1 300
vas 4 Okt
1 200
hét 5 Okt
800
kedd 6 Okt
2 500
sze 7 Okt
1 300
csüt 8 Okt
1 200
pén 9 Okt
1 100
szo 10 Okt
1 600
vas 11 Okt
1 800
hét 12 Okt
3 500
kedd 13 Okt (előrejelzés)
2 300
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 200
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 900
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 200
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 300
vas 18 Okt (előrejelzés)
2 300
hét 19 Okt (előrejelzés)
2 600
kedd 20 Okt (előrejelzés)
2 400
sze 21 Okt (előrejelzés)
1 300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 300
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 400
vas 25 Okt (előrejelzés)
2 400
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 500
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 400
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 400
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 500
vas 1 Nov (előrejelzés)
2 500
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 900
GyakranIsmételt kérdések Poussin Nicolas kapcsán
Mely Poussin Nicolas vászonok a legnépszerűbbek?
Et in Arcadia Ego (Poussin) az első helyen áll, 25 400 megtekintéssel (15% a(z) Poussin Nicolas összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Poussin Nicolas profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Poussin Nicolas összesen 181 100 látogatást kapott: 22 200 az művész profilján és 158 900 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Poussin Nicolas alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (73%), telefonok (23%) és tabletek (3%) eszközökön tekintik meg Poussin Nicolas alkotásait; a látogatások 73%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken olvassák a látogatók Poussin Nicolasről?
Angol (33%), Grúz (14%) és Orosz (14%) nyelven; a látogatók 33%-át Angol nyelvet használják.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Poussin Nicolas művei közül?
A(z) Finom színtónusú (Színelnyomás) preferenciákkal rendelkezők: 46% a látogatások, szemben a katalógus 30% részével.