Morris Louis Nézetéségi és népszerűségi statisztikák

1912 – 1962

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Morris Louis oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Morris Louis: a közönség röviden

Az elmúlt tizenkét hónapban Morris Louis legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Saraband volt: 300 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 7%-át jelenti. Ezt követi Para III és Where. A művész összesen 5 600 látogatást generált: 2 600 a művész profiljának és 3 000 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 1000%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 4 400 látogatással. A közönség számítógépek (77%) és telefonok (23%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Zavará színkombináció (Színharmónia) irányultak: ezek a látogatások 31%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 18%-át alkotják a művész katalógjának.

A Morris Louis legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása

A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Morris Louis alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.

  1. Saraband 1 Saraband, 1959 300 látogatás · 6,7%
  2. Para III 2 Para III, 1959 300 látogatás · 6,7%
  3. Where 3 Where, 1960 200 látogatás · 4,4%
  4. Broad Turning 4 Broad Turning, 1958 200 látogatás · 4,4%
  5. Blue Veil 5 Blue Veil, 1958 200 látogatás · 4,4%
  6. 1-33 6 1-33, 1962 200 látogatás · 4,4%
  7. Pungent Distances 7 Pungent Distances, 1961 200 látogatás · 4,4%
  8. Number 6 8 Number 6, 1962 200 látogatás · 4,4%
  9. Gamma Tau 9 Gamma Tau, 1960 200 látogatás · 4,4%
  10. Dalet Kaf 10 Dalet Kaf, 1959 200 látogatás · 4,4%

Hányan látogatják havonta Morris Louis oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Összes adat megtekintése
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20261 4003 000
Aug 20261000
Sze 20261 1000

Mennyi figyelmet kapnak Morris Louis vászonművei?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Which canvases by Morris Louis draw the most visits, month by month?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Összes adat megtekintése
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
VAV000000000000
Ambi I000000000000
Seal000000000000
Szám 1-82000000000000
Number 9900000000020000
Dalet Tet00000000010000
Para III00000000010000
Dalet Kaf000000000000
Where000000000000
Broad Turning00000000020000

Milyen eszközöket használnak a rajongók Morris Louis megtekintéséhez?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Összes adat megtekintése
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek4 30076,8%
telefonok1 30023,2%

Mely nyelveken olvassák Morris Louis műveit?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Összes adat megtekintése
NyelvLátogatásokMegosztás
Koreai90039,1%
Angol30013,0%
Olasz30013,0%
Német2008,7%
Francia2008,7%
Chinese2008,7%
Spanyol1004,3%
Portugál1004,3%

Naponta hány látogatást ér el Morris Louis, és mi várható a közeljövőben?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Összes adat megtekintése
NapLátogatások
szo 26 Sze100
vas 27 Sze100
hét 28 Sze200
kedd 29 Sze100
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt200
pén 2 Okt400
szo 3 Okt0
vas 4 Okt300
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt200
pén 9 Okt300
szo 10 Okt600
vas 11 Okt0
hét 12 Okt100
kedd 13 Okt100
sze 14 Okt0
csüt 15 Okt100
pén 16 Okt100
szo 17 Okt (előrejelzés)200
vas 18 Okt (előrejelzés)100
hét 19 Okt (előrejelzés)100
kedd 20 Okt (előrejelzés)100
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)200
pén 23 Okt (előrejelzés)300
szo 24 Okt (előrejelzés)200
vas 25 Okt (előrejelzés)100
hét 26 Okt (előrejelzés)100
kedd 27 Okt (előrejelzés)100
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)200
pén 30 Okt (előrejelzés)300
szo 31 Okt (előrejelzés)200
vas 1 Nov (előrejelzés)100
hét 2 Nov (előrejelzés)100
kedd 3 Nov (előrejelzés)100
sze 4 Nov (előrejelzés)0
csüt 5 Nov (előrejelzés)200
pén 6 Nov (előrejelzés)200

GyakranIsmételt kérdések Morris Louis kapcsán

Mely Morris Louis vászonok a legnépszerűbbek?

Saraband az első helyen áll, 300 megtekintéssel (7% a(z) Morris Louis összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.

Hányan tekintenek ki Morris Louis profiljára a WahooArt.com oldalán?

Az elmúlt tizenkét hónapban Morris Louis összesen 5 600 látogatást kapott: 2 600 az művész profilján és 3 000 az egyes vásznalakon.

Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Morris Louis alkotásait?

A gyűjtők számítógépek (77%) és telefonok (23%) eszközökön tekintik meg Morris Louis alkotásait; a látogatások 77%-át számítógépek eszközök teszik ki.

Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Morris Louis művei közül?

A(z) Zavará színkombináció (Színharmónia) preferenciákkal rendelkezők: 31% a látogatások, szemben a katalógus 18% részével.