Marie Laurencin Ki nézi meg, és mely műveket

1883 – 1956

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Marie Laurencin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Marie Laurencin: a látogatások adatai

A(z) Marie Laurencin legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913), amelyet tizenkét hónap alatt 1 000 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 12%-át teszi ki. Következők: L'éventail (1911) és La Barque (1920). Összesen 10 500 látogatás: 3 200 a művész oldalán és 7 300 a művekhez. A figyelem 7%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 5 200 látogatás. A látogatók számítógépek (58%), telefonok (36%) és tabletek (6%) eszközökön böngésznek. A látogatók Fényerék egyensúlya (Fényerő) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 44%-át, míg a katalógusban ez az arány 29%.

A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Marie Laurencin

Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Marie Laurencin leglátottabb műve.

  1. Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 000 látogatás · 11,8%
  2. L'éventail (1911) 2 L'éventail (1911) 400 látogatás · 4,7%
  3. La Barque (1920) 3 La Barque (1920) 400 látogatás · 4,7%
  4. La femme-cheval (1918) 4 La femme-cheval (1918) 400 látogatás · 4,7%
  5. La vie au château (1925) 5 La vie au château (1925) 400 látogatás · 4,7%
  6. La jeune fille au palmier (1915) 6 La jeune fille au palmier (1915) 300 látogatás · 3,5%
  7. Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 7 Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 300 látogatás · 3,5%
  8. Autoportrait au chapeau (1927) 8 Autoportrait au chapeau (1927) 300 látogatás · 3,5%
  9. Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 9 Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 300 látogatás · 3,5%
  10. La Liseuse (1913) 10 La Liseuse (1913) 300 látogatás · 3,5%

Mikor látogatják a rajongók Marie Laurencin oldalát?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Az adatok egy táblázatban
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 20260100
Júl 20269004 300
Aug 20261 3001 400
Sze 20261 0001 500

Mikor keresik a(z) Marie Laurencin műveit?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Melyek Marie Laurencin kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Az adatok egy táblázatban
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
La jeune fille au palmier (…00000000030000
Corbeille de Fruits (1908)000000000000
Femme au turban (1922)000000000000
Autoportrait (1905)000000000000
Le cheval noir ou La promen…000000000000
Paysage (1905)000000000000
Jean royère (1908)000000000000
The Amazon000000000000
La Femme au chapeau à plume…00000000010000
Tête de Jeune Fille (1909)000000000000

Hogyan oszlónak a Marie Laurencin közönsége eszközre lebontva?

Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.

Az adatok egy táblázatban
EszközLátogatásokMegosztás
számítógépek6 10058,1%
telefonok3 80036,2%
tabletek6005,7%

Milyen nyelveket beszélnek Marie Laurencin rajongói?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Az adatok egy táblázatban
NyelvLátogatásokMegosztás
Francia80057,1%
Spanyol20014,3%
Dán1007,1%
Finn1007,1%
Koreai1007,1%
Chinese1007,1%

Naponta hány látogatást kap Marie Laurencin, és mi következik ezután?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Az adatok egy táblázatban
NapLátogatások
vas 20 Sze500
hét 21 Sze0
kedd 22 Sze0
sze 23 Sze200
csüt 24 Sze300
pén 25 Sze100
szo 26 Sze200
vas 27 Sze200
hét 28 Sze400
kedd 29 Sze100
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt1 000
szo 3 Okt0
vas 4 Okt300
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt400
csüt 8 Okt200
pén 9 Okt400
szo 10 Okt700
vas 11 Okt (előrejelzés)500
hét 12 Okt (előrejelzés)200
kedd 13 Okt (előrejelzés)0
sze 14 Okt (előrejelzés)300
csüt 15 Okt (előrejelzés)200
pén 16 Okt (előrejelzés)700
szo 17 Okt (előrejelzés)400
vas 18 Okt (előrejelzés)500
hét 19 Okt (előrejelzés)200
kedd 20 Okt (előrejelzés)100
sze 21 Okt (előrejelzés)300
csüt 22 Okt (előrejelzés)300
pén 23 Okt (előrejelzés)800
szo 24 Okt (előrejelzés)500
vas 25 Okt (előrejelzés)600
hét 26 Okt (előrejelzés)200
kedd 27 Okt (előrejelzés)100
sze 28 Okt (előrejelzés)300
csüt 29 Okt (előrejelzés)300
pén 30 Okt (előrejelzés)800
szo 31 Okt (előrejelzés)500

Amit a látogatók Marie Laurencin kapcsán kérdeznek

Mely Marie Laurencin műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?

Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) az első helyen, 1 000 megtekintéssel, a nézetések 12%-át övelem. 10 mű áll felette.

Mennyi a Marie Laurencin közönsége a WahooArt.com platformon?

10 500 látogatás tizenkét hónapban: 3 200 a művész oldalán, 7 300 a művekkel.

Milyen eszközöket használnak Marie Laurencin rajongói?

számítógépek (58%), telefonok (36%) és tabletek (6%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 58%-át teszi ki.

Mely művei Marie Laurencin felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?

A Fényerék egyensúlya (Fényerő) leírású művek 44% látogatást generálnak a katalógus 29% részére.