Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean-Marc Nattier oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jean-Marc Nattier: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Jean-Marc Nattier legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Portrait of Catherine I volt: 600 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 11%-át jelenti. Ezt követi 'Mademoiselle de Clermont ''en Sultane''' és Francis Greville, Baron Brooke, later 1st Earl of Warwick. A művész összesen 6 100 látogatást generált: 900 a művész profiljának és 5 200 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 50%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 5 400 látogatással. A közönség számítógépek (98%) és tabletek (2%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Elegáns (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 96%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 57%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Jean-Marc Nattier alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
400
Júl 2026
600
4 800
Aug 2026
200
0
Sze 2026
100
0
Mennyi figyelmet kapnak Jean-Marc Nattier vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Jean-Marc Nattier látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
57,1%
96,3%
Romantikus
14,3%
3,7%
Éteri
14,3%
0,0%
Luksusú
14,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
42,9%
77,8%
Szenvedélyes
14,3%
7,4%
Belső elmélyülést sugárzó
14,3%
7,4%
Éteri
14,3%
3,7%
Nyugodt
0,0%
3,7%
Erőteljes presence
14,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
34,0%
50,0%
Lágy árnyékok
50,0%
33,3%
Érezhető fényesség
12,0%
1,8%
Fényerék egyensúlya
4,0%
14,8%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
46,0%
50,0%
Finom színtónusú
42,0%
14,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
33,3%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
1,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
86,1%
76,7%
Semleges tónusok
8,3%
11,6%
Monokróm
2,8%
9,3%
Sötét tónusú
2,8%
2,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
60,0%
51,8%
Egyensúlyos
40,0%
44,4%
Élénk
0,0%
3,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
24,1%
Lágy
12,0%
16,7%
Egyensúlyozott
12,0%
22,2%
Erőteljes kontrasztú
38,0%
22,2%
Kijelentés
20,0%
14,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
9,3%
Lágyan kevert paletta
12,0%
13,0%
Egyensúlyozott harmónia
24,0%
18,5%
Erős színegyüntetés
34,0%
33,3%
Egységes színpaletta
14,0%
25,9%
Which canvases by Jean-Marc Nattier draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Marie Adelaide of France as…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madame Henriette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Catherine I
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Portrait of a Young Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Madame Le Fèvre de Caumarti…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Louis XV of Fra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
'Mademoiselle de Clermont '…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Joseph Bonnier de la Mosson
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Tessin grófné
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lovers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Jean-Marc Nattier megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
6 000
98,4%
tabletek
100
1,6%
Mely nyelveken olvassák Jean-Marc Nattier műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
100
100,0%
Naponta hány látogatást ér el Jean-Marc Nattier, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
GyakranIsmételt kérdések Jean-Marc Nattier kapcsán
Mely Jean-Marc Nattier vászonok a legnépszerűbbek?
Portrait of Catherine I az első helyen áll, 600 megtekintéssel (11% a(z) Jean-Marc Nattier összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Jean-Marc Nattier profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Jean-Marc Nattier összesen 6 100 látogatást kapott: 900 az művész profilján és 5 200 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Jean-Marc Nattier alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (98%) és tabletek (2%) eszközökön tekintik meg Jean-Marc Nattier alkotásait; a látogatások 98%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Jean-Marc Nattier művei közül?
A(z) Elegáns (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 96% a látogatások, szemben a katalógus 57% részével.