Marc ChagallNézetéségi és népszerűségi statisztikák
1887
–
1985
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Marc Chagall oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Marc Chagall: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Marc Chagall legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Én és a Falu volt: 22 100 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 10%-át jelenti. Ezt követi A születésnap és Felettünkött. A művész összesen 220 200 látogatást generált: 78 500 a művész profiljának és 141 700 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 47%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 137 100 látogatással. A látogatók Francia (23%), Angol (13%) és Koreai (12%) nyelven olvassák a weboldalt. A gyűjtők elsősorban Dél-Korea (18%), Olaszország (12%) és Franciaország (7%)országból látogatnak. A közönség számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (3%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Érezhető fényesség (Fényerő) irányultak: ezek a látogatások 49%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 30%-át alkotják a művész katalógjának.
A Marc Chagall legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Marc Chagall alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
2 000
Júl 2026
20 500
116 600
Aug 2026
15 900
16 900
Sze 2026
41 900
6 200
Mennyi figyelmet kapnak Marc Chagall vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Marc Chagall látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
38,8%
37,8%
Nosztalgikus
8,2%
15,4%
Misztikus
12,2%
14,7%
Éteri
20,4%
12,4%
Békés, nyugodt
4,1%
7,2%
Dramatikus
10,2%
6,3%
Nyugodt
2,0%
2,8%
Királykisasszony-regényes, fantáziában gazdag
0,0%
2,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
39,6%
21,1%
Rejtélyes
20,8%
17,9%
Örömteli
4,2%
18,0%
Nosztalgikus
8,3%
16,1%
Szellemi
8,3%
9,2%
Romantikus
4,2%
4,8%
Reményt sugárzó
2,1%
2,9%
Éteri
0,0%
2,4%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
9,0%
Lágy árnyékok
20,0%
19,4%
Érezhető fényesség
30,0%
48,5%
Fényerék egyensúlya
22,0%
10,1%
Fényes
24,0%
13,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
25,5%
Finom színtónusú
26,0%
34,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
22,0%
22,8%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
14,4%
Éles színűség
4,0%
3,1%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
45,5%
37,1%
Földszínek
20,4%
37,6%
Sötét tónusú
18,2%
21,8%
Pasztell színek
13,6%
2,1%
Monokróm
2,3%
0,6%
Meleg tónusú
0,0%
0,7%
Természet
0,0%
0,1%
Élénk
0,0%
0,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
34,0%
26,1%
Egyensúlyos
48,0%
58,6%
Élénk
18,0%
15,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
6,0%
Lágy
22,0%
10,6%
Egyensúlyozott
20,0%
11,0%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
26,2%
Kijelentés
30,0%
46,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,0%
41,3%
Lágyan kevert paletta
18,0%
13,4%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
15,8%
Erős színegyüntetés
22,0%
19,2%
Egységes színpaletta
26,0%
10,2%
Which canvases by Marc Chagall draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Én és a Falu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
9 000
2 900
700
A születésnap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7 700
3 100
0
Felettünkött
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 700
600
200
A Zöld Szimfonista
0
0
0
0
0
0
0
0
300
4 700
300
100
A Szökött Angyal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
0
A katona italzik
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
A red horse
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Kompozíciós tanulmány a ‘Or…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
A cirkusz
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
A koncert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
1 000
Milyen eszközöket használnak a rajongók Marc Chagall megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
140 100
63,6%
telefonok
72 700
33,0%
tabletek
7 400
3,4%
Mely nyelveken olvassák Marc Chagall műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
10 600
22,5%
Angol
6 300
13,4%
Koreai
5 600
11,9%
Olasz
4 600
9,8%
Spanyol
3 800
8,1%
Német
3 100
6,6%
Orosz
2 600
5,5%
Litván
2 100
4,5%
Bolgár
800
1,7%
Grúz
800
1,7%
Naponta hány látogatást ér el Marc Chagall, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
5 300
kedd 22 Sze
5 800
sze 23 Sze
4 200
csüt 24 Sze
3 700
pén 25 Sze
4 200
szo 26 Sze
5 800
vas 27 Sze
5 000
hét 28 Sze
7 700
kedd 29 Sze
5 000
sze 30 Sze
3 700
csüt 1 Okt
5 000
pén 2 Okt
4 600
szo 3 Okt
3 700
vas 4 Okt
7 400
hét 5 Okt
8 100
kedd 6 Okt
6 400
sze 7 Okt
8 600
csüt 8 Okt
6 900
pén 9 Okt
5 000
szo 10 Okt
5 500
vas 11 Okt
7 200
hét 12 Okt (előrejelzés)
9 500
kedd 13 Okt (előrejelzés)
7 700
sze 14 Okt (előrejelzés)
7 400
csüt 15 Okt (előrejelzés)
7 000
pén 16 Okt (előrejelzés)
6 200
szo 17 Okt (előrejelzés)
6 800
vas 18 Okt (előrejelzés)
8 800
hét 19 Okt (előrejelzés)
10 400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
8 500
sze 21 Okt (előrejelzés)
8 100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
7 700
pén 23 Okt (előrejelzés)
6 800
szo 24 Okt (előrejelzés)
7 400
vas 25 Okt (előrejelzés)
9 600
hét 26 Okt (előrejelzés)
11 100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
9 100
sze 28 Okt (előrejelzés)
8 700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
8 200
pén 30 Okt (előrejelzés)
7 300
szo 31 Okt (előrejelzés)
7 900
vas 1 Nov (előrejelzés)
10 300
GyakranIsmételt kérdések Marc Chagall kapcsán
Mely Marc Chagall vászonok a legnépszerűbbek?
Én és a Falu az első helyen áll, 22 100 megtekintéssel (10% a(z) Marc Chagall összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Marc Chagall profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Marc Chagall összesen 220 200 látogatást kapott: 78 500 az művész profilján és 141 700 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Marc Chagall alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (3%) eszközökön tekintik meg Marc Chagall alkotásait; a látogatások 64%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken olvassák a látogatók Marc Chagallről?
Francia (23%), Angol (13%) és Koreai (12%) nyelven; a látogatók 23%-át Francia nyelvet használják.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Marc Chagall művei közül?
A(z) Érezhető fényesség (Fényerő) preferenciákkal rendelkezők: 49% a látogatások, szemben a katalógus 30% részével.