Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Lesser Ury oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Lesser Ury: a látogatások adatai
A(z) Lesser Ury legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Interior with Woman at the Piano, amelyet tizenkét hónap alatt 300 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 7%-át teszi ki. Következők: Landscape és Untitled (Park Scene or Man in the Gray Suit). Összesen 6 900 látogatás: 3 400 a művész oldalán és 3 500 a művekhez. A figyelem növekszik, 1450%-el Sze 2026 és Okt 2026 között. Okt 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 3 100 látogatás. A látogatók számítógépek (57%), telefonok (39%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. A látogatók Melankolikus (Érzelmi hangulat) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 40%-át, míg a katalógusban ez az arány 20%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Lesser Ury
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Lesser Ury leglátottabb műve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
600
2 400
Aug 2026
0
200
Sze 2026
100
100
Okt 2026
2 600
500
Mikor keresik a(z) Lesser Ury műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Lesser Ury rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
30,0%
40,0%
Békés, nyugodt
30,0%
26,7%
Nyugodt
30,0%
20,0%
Romantikus
10,0%
13,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
20,0%
40,0%
Nyugodt
30,0%
26,7%
Belső elmélyülést sugárzó
40,0%
6,7%
Nyugodt
10,0%
13,3%
Reményt sugárzó
0,0%
13,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
30,0%
26,2%
Lágy árnyékok
32,0%
26,2%
Érezhető fényesség
18,0%
26,2%
Fényerék egyensúlya
16,0%
19,1%
Fényes
4,0%
2,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
40,0%
30,9%
Finom színtónusú
46,0%
38,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
28,6%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
2,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
51,7%
57,6%
Semleges tónusok
44,8%
42,4%
Sötét tónusú
3,5%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,0%
33,3%
Egyensúlyos
56,0%
59,5%
Élénk
4,0%
7,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
2,4%
Lágy
8,0%
2,4%
Egyensúlyozott
4,0%
4,8%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
38,1%
Kijelentés
64,0%
52,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
26,0%
23,8%
Lágyan kevert paletta
26,0%
19,1%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
16,7%
Erős színegyüntetés
32,0%
35,7%
Egységes színpaletta
0,0%
4,8%
Melyek Lesser Ury kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Nude Lying Down
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Moses on Mount Nebo Looking…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Praying Jew
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bülowstraße high station
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Strolling in the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior with Children (the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior with Woman at the…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
Woman at a Desk (also known…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Rebekka at the well
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the café - Woman in red
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hogyan oszlónak a Lesser Ury közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 900
56,5%
telefonok
2 700
39,1%
tabletek
300
4,3%
Milyen nyelveket beszélnek Lesser Ury rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
1 300
54,2%
Japán
500
20,8%
Orosz
300
12,5%
Szlovák
200
8,3%
Spanyol
100
4,2%
Naponta hány látogatást kap Lesser Ury, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
500
hét 19 Okt
200
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
100
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
100
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
300
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
300
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
100
sze 4 Nov
200
csüt 5 Nov
200
pén 6 Nov
400
szo 7 Nov
100
vas 8 Nov (előrejelzés)
500
hét 9 Nov (előrejelzés)
200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
200
sze 11 Nov (előrejelzés)
100
csüt 12 Nov (előrejelzés)
100
pén 13 Nov (előrejelzés)
300
szo 14 Nov (előrejelzés)
100
vas 15 Nov (előrejelzés)
500
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
200
sze 18 Nov (előrejelzés)
100
csüt 19 Nov (előrejelzés)
100
pén 20 Nov (előrejelzés)
300
szo 21 Nov (előrejelzés)
100
vas 22 Nov (előrejelzés)
600
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
200
sze 25 Nov (előrejelzés)
100
csüt 26 Nov (előrejelzés)
100
pén 27 Nov (előrejelzés)
300
szo 28 Nov (előrejelzés)
100
Amit a látogatók Lesser Ury kapcsán kérdeznek
Mely Lesser Ury műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Interior with Woman at the Piano az első helyen, 300 megtekintéssel, a nézetések 7%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Lesser Ury közönsége a WahooArt.com platformon?
6 900 látogatás tizenkét hónapban: 3 400 a művész oldalán, 3 500 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Lesser Ury rajongói?
számítógépek (57%), telefonok (39%) és tabletek (4%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 57%-át teszi ki.
Mely művei Lesser Ury felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Melankolikus (Érzelmi hangulat) leírású művek 40% látogatást generálnak a katalógus 20% részére.