Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Moholy-Nagy László oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Moholy-Nagy László: a látogatások adatai
A(z) Moholy-Nagy László legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Pneumatik (1924.jpg!Blog), amelyet tizenkét hónap alatt 400 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 16%-át teszi ki. Következők: Flower és Untitled construction (1922.jpg!Blog). Összesen 2 700 látogatás: 700 a művész oldalán és 2 000 a művekhez. A figyelem növekszik, 1400%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Sze 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 1 500 látogatás. A látogatók Nyugodt (Hangulat) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 50%-át, míg a katalógusban ez az arány 22%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Moholy-Nagy László
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Moholy-Nagy László leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Moholy-Nagy László oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
100
900
Aug 2026
0
100
Sze 2026
600
900
Mikor keresik a(z) Moholy-Nagy László műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Moholy-Nagy László rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
22,2%
50,0%
Modern
44,4%
16,7%
Dramatikus
11,1%
16,7%
Békés, nyugodt
11,1%
16,7%
Misztikus
11,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
44,4%
50,0%
Rejtélyes
22,2%
16,7%
Nyugodt
11,1%
33,3%
Nyugodt
11,1%
0,0%
Energikus
11,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
26,0%
32,0%
Lágy árnyékok
8,0%
8,0%
Érezhető fényesség
20,0%
20,0%
Fényerék egyensúlya
24,0%
12,0%
Fényes
22,0%
28,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
56,0%
72,0%
Finom színtónusú
16,0%
12,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
8,0%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
8,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
54,0%
66,7%
Földszínek
24,3%
20,0%
Sötét tónusú
8,1%
6,7%
Pasztell színek
8,1%
6,7%
Fémfényű színek
2,7%
0,0%
Monokróm
2,7%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,0%
56,0%
Egyensúlyos
24,0%
36,0%
Élénk
20,0%
8,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
8,0%
Lágy
12,0%
20,0%
Egyensúlyozott
4,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
12,0%
Kijelentés
54,0%
60,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,0%
12,0%
Lágyan kevert paletta
8,0%
8,0%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
20,0%
Erős színegyüntetés
28,0%
20,0%
Egységes színpaletta
38,0%
40,0%
Melyek Moholy-Nagy László kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Untitled\n\nUntitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled, Dessau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Ohne Titel (Selbstbildnis),…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Paul Hartland Carnival. Com…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Construction
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
E IV (Construction VII)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Composition (Cross and Circ…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with bridge at ób…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen nyelveket beszélnek Moholy-Nagy László rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
400
25,0%
Olasz
400
25,0%
Német
300
18,8%
Japán
200
12,5%
Bolgár
100
6,2%
Angol
100
6,2%
Magyar
100
6,2%
Naponta hány látogatást kap Moholy-Nagy László, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
300
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
400
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
500
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
800
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
700
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
700
kedd 27 Okt (előrejelzés)
400
sze 28 Okt (előrejelzés)
700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
900
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
800
kedd 3 Nov (előrejelzés)
400
sze 4 Nov (előrejelzés)
900
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
100
Amit a látogatók Moholy-Nagy László kapcsán kérdeznek
Mely Moholy-Nagy László műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Pneumatik (1924.jpg!Blog) az első helyen, 400 megtekintéssel, a nézetések 16%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Moholy-Nagy László közönsége a WahooArt.com platformon?
2 700 látogatás tizenkét hónapban: 700 a művész oldalán, 2 000 a művekkel.
Mely művei Moholy-Nagy László felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Nyugodt (Hangulat) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 22% részére.