Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Keith Haring oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Keith Haring: a látogatások adatai
A(z) Keith Haring legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Altarpiece: The Life of Christ, amelyet tizenkét hónap alatt 2 000 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 18%-át teszi ki. Következők: Andy Rémegő és Montreux. Összesen 20 900 látogatás: 14 500 a művész oldalán és 6 400 a művekhez. A figyelem növekszik, 962%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Sze 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 13 800 látogatás. A látogatók főbb nyelvei: Olasz (19%), Francia (18%) és Német (15%) A látogatók főbb országai: Franciaország (25%), Dél-Korea (13%) és Németország (11%) A látogatók számítógépek (49%), telefonok (42%) és tabletek (10%) eszközökön böngésznek. A látogatók Misztikus (Hangulat) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 24%-át, míg a katalógusban ez az arány 6%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Keith Haring
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Keith Haring leglátottabb műve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
1 500
4 300
Aug 2026
1 000
300
Sze 2026
12 000
1 800
Mikor keresik a(z) Keith Haring műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Keith Haring rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Játékos
50,0%
47,0%
Misztikus
5,6%
24,1%
Karakteres
33,3%
16,9%
Nyugodt
11,1%
10,8%
Inspiráló
0,0%
1,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Energikus
55,6%
38,6%
Szellemi
5,6%
24,1%
Játékos
16,7%
13,2%
Reményt sugárzó
5,6%
9,6%
Örömteli
5,6%
7,2%
Belső elmélyülést sugárzó
11,1%
6,0%
Melankolikus
0,0%
1,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
2,0%
0,0%
Lágy árnyékok
2,0%
0,0%
Érezhető fényesség
30,0%
35,1%
Fényerék egyensúlya
36,0%
50,9%
Fényes
30,0%
14,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
43,9%
Finom színtónusú
4,0%
0,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,0%
9,7%
Egyértelmű színprészenység
26,0%
27,2%
Éles színűség
20,0%
18,4%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
40,4%
47,8%
Sötét tónusú
12,8%
19,8%
Földszínek
17,0%
13,5%
Élénk
8,5%
11,7%
Pasztell színek
14,9%
5,4%
Természet
2,1%
1,8%
Fémfényű színek
2,1%
0,0%
Meleg tónusú
2,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
28,0%
33,3%
Egyensúlyos
26,0%
18,4%
Élénk
46,0%
48,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
0,0%
Lágy
2,0%
1,8%
Egyensúlyozott
4,0%
2,6%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
9,7%
Kijelentés
78,0%
86,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
11,4%
Lágyan kevert paletta
20,0%
21,9%
Egyensúlyozott harmónia
22,0%
25,4%
Erős színegyüntetés
20,0%
27,2%
Egységes színpaletta
20,0%
14,0%
Melyek Keith Haring kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Montreux
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
100
Ünnepélyes Közös Ünnep És K…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Andy Rémegő
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
300
Secret Pastures
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
National Coming Out Day USA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Icons
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Slience=Death
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hogyan oszlónak a Keith Haring közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
10 200
48,8%
telefonok
8 700
41,6%
tabletek
2 000
9,6%
Milyen nyelveket beszélnek Keith Haring rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
2 700
19,0%
Francia
2 600
18,3%
Német
2 100
14,8%
Koreai
1 400
9,9%
Lengyel
1 300
9,2%
Portugál
1 100
7,7%
Angol
800
5,6%
Arab
700
4,9%
Ukrán
400
2,8%
Spanyol
300
2,1%
Naponta hány látogatást kap Keith Haring, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
700
hét 28 Sze
500
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
300
csüt 1 Okt
700
pén 2 Okt
600
szo 3 Okt
400
vas 4 Okt
500
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
1 200
sze 7 Okt
1 200
csüt 8 Okt
700
pén 9 Okt
600
szo 10 Okt
800
vas 11 Okt
600
hét 12 Okt
600
kedd 13 Okt
600
sze 14 Okt
500
csüt 15 Okt
1 400
pén 16 Okt
500
szo 17 Okt
1 400
vas 18 Okt (előrejelzés)
800
hét 19 Okt (előrejelzés)
700
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 000
sze 21 Okt (előrejelzés)
900
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 200
pén 23 Okt (előrejelzés)
700
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
900
hét 26 Okt (előrejelzés)
800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 100
sze 28 Okt (előrejelzés)
1 000
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 400
pén 30 Okt (előrejelzés)
800
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 300
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
800
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 200
sze 4 Nov (előrejelzés)
1 100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 500
pén 6 Nov (előrejelzés)
900
szo 7 Nov (előrejelzés)
1 400
Amit a látogatók Keith Haring kapcsán kérdeznek
Mely Keith Haring műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Altarpiece: The Life of Christ az első helyen, 2 000 megtekintéssel, a nézetések 18%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Keith Haring közönsége a WahooArt.com platformon?
20 900 látogatás tizenkét hónapban: 14 500 a művész oldalán, 6 400 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Keith Haring rajongói?
számítógépek (49%), telefonok (42%) és tabletek (10%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 49%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Keith Haring rajongói?
Olasz (19%), Francia (18%) és Német (15%); a(z) Olasz nyelv a látogatók 19%-át teszi ki.
Mely művei Keith Haring felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Misztikus (Hangulat) leírású művek 24% látogatást generálnak a katalógus 6% részére.