Jules DupréNézetéségi és népszerűségi statisztikák
1811
–
1889
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jules Dupré oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jules Dupré: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Jules Dupré legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a LA FERME volt: 400 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 12%-át jelenti. Ezt követi Portrait of Jean-Victor Schnetz és Forest Landscape. A művész összesen 4 000 látogatást generált: 1 300 a művész profiljának és 2 700 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 250%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 2 900 látogatással. A közönség számítógépek (85%), telefonok (10%) és tabletek (5%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Nyugodt (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 71%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 29%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Jules Dupré alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
900
2 000
Aug 2026
200
0
Sze 2026
200
500
Mennyi figyelmet kapnak Jules Dupré vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Jules Dupré látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
28,6%
71,4%
Dramatikus
57,1%
28,6%
Romantikus
14,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
57,1%
57,1%
Nyugodt
28,6%
28,6%
Nosztalgikus
0,0%
14,3%
Drámai
14,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
18,0%
6,2%
Lágy árnyékok
38,0%
18,8%
Érezhető fényesség
34,0%
43,8%
Fényerék egyensúlya
8,0%
21,9%
Fényes
2,0%
9,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
28,1%
Finom színtónusú
32,0%
34,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
25,0%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
12,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
56,7%
56,0%
Semleges tónusok
16,7%
32,0%
Sötét tónusú
20,0%
12,0%
Monokróm
3,3%
0,0%
Természet
3,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
36,0%
31,2%
Egyensúlyos
48,0%
56,2%
Élénk
16,0%
12,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
3,1%
Lágy
14,0%
3,1%
Egyensúlyozott
0,0%
9,4%
Erőteljes kontrasztú
26,0%
6,2%
Kijelentés
46,0%
78,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
6,2%
Lágyan kevert paletta
2,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
2,0%
6,2%
Erős színegyüntetés
44,0%
59,4%
Egységes színpaletta
42,0%
28,1%
Which canvases by Jules Dupré draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Landscape with Cattle at Li…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
La petite charrette
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Landscape with Cows
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
SOLEIL COUCHANT APRES L'ORA…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
LA FERME
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Forest Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Marine
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Oak pool
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
LES LANDES
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait de l'artiste
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Jules Dupré megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 400
85,0%
telefonok
400
10,0%
tabletek
200
5,0%
Mely nyelveken olvassák Jules Dupré műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
100
100,0%
Naponta hány látogatást ér el Jules Dupré, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
500
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
200
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
200
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
GyakranIsmételt kérdések Jules Dupré kapcsán
Mely Jules Dupré vászonok a legnépszerűbbek?
LA FERME az első helyen áll, 400 megtekintéssel (12% a(z) Jules Dupré összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Jules Dupré profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Jules Dupré összesen 4 000 látogatást kapott: 1 300 az művész profilján és 2 700 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Jules Dupré alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (85%), telefonok (10%) és tabletek (5%) eszközökön tekintik meg Jules Dupré alkotásait; a látogatások 85%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Jules Dupré művei közül?
A(z) Nyugodt (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 71% a látogatások, szemben a katalógus 29% részével.