Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Olbrich József Mária oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Olbrich József Mária: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Olbrich József Mária legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Plan for the construction of the Secession, Cross section through the entrance hall volt: 1 400 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 30%-át jelenti. Ezt követi A Secession Épülete Budapesten és The Secession Building in Vienna, Austria. A művész összesen 4 300 látogatást generált: 1 700 a művész profiljának és 2 600 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 500%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Sze 2026-ben érhető el volt, 2 400 látogatással. A közönség számítógépek (93%) és telefonok (7%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Monokróm (Színpaletta) irányultak: ezek a látogatások 39%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 21%-át alkotják a művész katalógjának.
A Olbrich József Mária legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Olbrich József Mária alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Hányan látogatják havonta Olbrich József Mária oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
900
400
Aug 2026
100
300
Sze 2026
600
1 800
Mennyi figyelmet kapnak Olbrich József Mária vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Olbrich József Mária látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
35,7%
43,5%
Belső elmélyülést sugárzó
35,7%
34,8%
Nyugodt
28,6%
21,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,2%
17,4%
Lágy árnyékok
0,0%
0,0%
Érezhető fényesség
6,2%
0,0%
Fényerék egyensúlya
25,0%
19,6%
Fényes
62,5%
63,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
75,0%
69,6%
Finom színtónusú
18,8%
23,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
6,2%
6,5%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
42,9%
36,8%
Monokróm
21,4%
39,5%
Pasztell színek
35,7%
23,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
50,0%
34,8%
Egyensúlyos
37,5%
52,2%
Élénk
12,5%
13,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
43,8%
47,8%
Lágy
31,2%
32,6%
Egyensúlyozott
0,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
18,8%
19,6%
Kijelentés
6,2%
0,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,2%
8,7%
Lágyan kevert paletta
18,8%
19,6%
Egyensúlyozott harmónia
6,2%
0,0%
Erős színegyüntetés
6,2%
6,5%
Egységes színpaletta
62,5%
65,2%
Which canvases by Olbrich József Mária draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Secession Épülete Budapes…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
300
The Secession Building in V…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
The Secession Building in V…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Building. Secession Buildin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Draft for a temporary entra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
Plan for the construction o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Building of the Secession,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
First draft for an exhibiti…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
Version of the first draft
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Plan for the construction o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Olbrich József Mária megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 000
93,0%
telefonok
300
7,0%
Mely nyelveken olvassák Olbrich József Mária műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
400
30,8%
Spanyol
300
23,1%
Orosz
300
23,1%
Francia
200
15,4%
Olasz
100
7,7%
Naponta hány látogatást ér el Olbrich József Mária, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
hét 21 Sze
0
kedd 22 Sze
200
sze 23 Sze
200
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
800
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
800
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
400
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
500
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt (előrejelzés)
400
kedd 13 Okt (előrejelzés)
400
sze 14 Okt (előrejelzés)
500
csüt 15 Okt (előrejelzés)
200
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
500
sze 21 Okt (előrejelzés)
600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
500
kedd 27 Okt (előrejelzés)
500
sze 28 Okt (előrejelzés)
600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
GyakranIsmételt kérdések Olbrich József Mária kapcsán
Mely Olbrich József Mária vászonok a legnépszerűbbek?
Plan for the construction of the Secession, Cross section through the entrance hall az első helyen áll, 1 400 megtekintéssel (30% a(z) Olbrich József Mária összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Olbrich József Mária profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Olbrich József Mária összesen 4 300 látogatást kapott: 1 700 az művész profilján és 2 600 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Olbrich József Mária alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (93%) és telefonok (7%) eszközökön tekintik meg Olbrich József Mária alkotásait; a látogatások 93%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Olbrich József Mária művei közül?
A(z) Monokróm (Színpaletta) preferenciákkal rendelkezők: 39% a látogatások, szemben a katalógus 21% részével.