Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Steuart Curry oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
John Steuart Curry: kulcsfontosságú személyek
Ajax az első helyet foglalja el John Steuart Curry művei között: 400 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 29%-át teszi ki. Circus Elephants és The Homestead and the Building of the Barbed Wire Fences (Mural Study for Interior Building, General Land Office, Washington, D.C.) követik. John Steuart Curry összesen 1 500 látogatást kapott: 600 az artist oldalon, 900 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 50% -el kevesebb látogatás Okt 2026 idején, mint Sze 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (1 100 látogatás). Egy preferencia egyértelmű: a Természetes tónusú (Hangulat) a látogatások 50%-át teszi ki, csupán a katalógus 17%-át elfoglalva.
John Steuart Curry: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) John Steuart Curry legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul John Steuart Curry érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
600
500
Aug 2026
0
100
Sze 2026
0
200
Okt 2026
0
100
Hogyan alakul a John Steuart Curry egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a John Steuart Curry látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
66,7%
50,0%
Természetes tónusú
16,7%
50,0%
Nyugodt
16,7%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
50,0%
Sötét és komoly
16,7%
50,0%
Drámai
16,7%
0,0%
Melankolikus
16,7%
0,0%
Feszült hangulatú
16,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
7,1%
0,0%
Lágy árnyékok
28,6%
28,6%
Érezhető fényesség
46,4%
57,1%
Fényerék egyensúlya
17,9%
14,3%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
39,3%
35,7%
Finom színtónusú
39,3%
57,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,7%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
10,7%
7,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
40,0%
64,3%
Földszínek
52,0%
28,6%
Sötét tónusú
8,0%
7,1%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
42,9%
35,7%
Egyensúlyos
46,4%
57,1%
Élénk
10,7%
7,1%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
7,1%
0,0%
Lágy
25,0%
0,0%
Egyensúlyozott
10,7%
14,3%
Erőteljes kontrasztú
17,9%
14,3%
Kijelentés
39,3%
71,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
7,1%
28,6%
Lágyan kevert paletta
14,3%
14,3%
Egyensúlyozott harmónia
3,6%
7,1%
Erős színegyüntetés
35,7%
14,3%
Egységes színpaletta
39,3%
35,7%
Hogyan alakulnak John Steuart Curry kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Self Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Storm Over Lake Otsego
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fugitive
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Homestead and the Build…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Plainsman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Untitled (Touchdown Hero)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Return of Private Davis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Missed Leap
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Coyotes Stealing a Pig
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Spring Shower (Western Kans…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelvek dominálnak John Steuart Curry olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Hogyan alakulnak John Steuart Curry napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
100
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
100
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
100
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
John Steuart Curry: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon John Steuart Curry műve közül?
Ajax: 400 látogatás, vagy 29% a(z) John Steuart Curry megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el John Steuart Curry?
1 500 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (600) és a vászlakosság (900) látogatásai között.
A látogatók kedvelik-e John Steuart Curry egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Természetes tónusú (Hangulat): a látogatások 50%-át teszi ki a 17% katalógusból.