Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Henry Lorimer oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
John Henry Lorimer: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban John Henry Lorimer legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Spring Moonlight volt: 200 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 8%-át jelenti. Ezt követi Hannah Lorimer Embroidering a Bedcover és A Beech Tree at Kellie. A művész összesen 3 200 látogatást generált: 800 a művész profiljának és 2 400 az egyes vásznalak oldalainak. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 2 300 látogatással. A közönség számítógépek (97%) és telefonok (3%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Romantikus (Érzelmi hangulat) irányultak: ezek a látogatások 50%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 12%-át alkotják a művész katalógjának.
A John Henry Lorimer legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve John Henry Lorimer alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Hányan látogatják havonta John Henry Lorimer oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
200
Júl 2026
500
1 800
Aug 2026
300
300
Sze 2026
0
0
Okt 2026
0
100
Mennyi figyelmet kapnak John Henry Lorimer vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják John Henry Lorimer látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nosztalgikus
37,5%
50,0%
Klasszikus
25,0%
25,0%
Dramatikus
25,0%
25,0%
Éteri
12,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
12,5%
50,0%
Sötét és komoly
25,0%
25,0%
Nyugodt
12,5%
25,0%
Megnyugtató, melengető
25,0%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
12,5%
0,0%
Szellemi
12,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
74,0%
60,0%
Lágy árnyékok
16,0%
24,0%
Érezhető fényesség
8,0%
12,0%
Fényerék egyensúlya
2,0%
4,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
32,0%
12,0%
Finom színtónusú
34,0%
48,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
28,0%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
12,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
81,1%
70,6%
Sötét tónusú
16,2%
23,5%
Semleges tónusok
2,7%
5,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
60,0%
56,0%
Egyensúlyos
38,0%
36,0%
Élénk
2,0%
8,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
48,0%
36,0%
Lágy
28,0%
40,0%
Egyensúlyozott
8,0%
12,0%
Erőteljes kontrasztú
6,0%
4,0%
Kijelentés
10,0%
8,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
14,0%
12,0%
Lágyan kevert paletta
10,0%
8,0%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
54,0%
56,0%
Egységes színpaletta
14,0%
24,0%
Mely John Henry Lorimer vászonok vonzzák a legtöbb látogatást, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Spring Moonlight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Conversation Piece, Hannah…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Flight of the Swallows
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lord Patrick Allan Fraser,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Antony Gibbs (1841–1907)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
James Lorimer (1818–1890),…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Maternal Instinct
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sir Robert Lorimer, ARA, as…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
James Lorimer (1818–1890)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Andrew Vans Dunlop (1805–18…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók John Henry Lorimer megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 100
96,9%
telefonok
100
3,1%
Mely nyelveken olvassák John Henry Lorimer műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatást ér el John Henry Lorimer, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
vas 18 Okt
100
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
0
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
szo 28 Nov (előrejelzés)
0
GyakranIsmételt kérdések John Henry Lorimer kapcsán
Mely John Henry Lorimer vászonok a legnépszerűbbek?
Spring Moonlight az első helyen áll, 200 megtekintéssel (8% a(z) John Henry Lorimer összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki John Henry Lorimer profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban John Henry Lorimer összesen 3 200 látogatást kapott: 800 az művész profilján és 2 400 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők John Henry Lorimer alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (97%) és telefonok (3%) eszközökön tekintik meg John Henry Lorimer alkotásait; a látogatások 97%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók John Henry Lorimer művei közül?
A(z) Romantikus (Érzelmi hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 50% a látogatások, szemben a katalógus 12% részével.