Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg John Everett Millais oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
John Everett Millais: kulcsfontosságú személyek
Ophelia az első helyet foglalja el John Everett Millais művei között: 8 700 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 15%-át teszi ki. Joan of Arc és Ophelia (Kivágott) követik. John Everett Millais összesen 54 000 látogatást kapott: 2 600 az artist oldalon, 51 400 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 11% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (41 200 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (3%). Egy preferencia egyértelmű: a Melankolikus (Érzelmi hangulat) a látogatások 65%-át teszi ki, csupán a katalógus 14%-át elfoglalva.
John Everett Millais: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) John Everett Millais legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul John Everett Millais érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 100
Júl 2026
1 300
39 900
Aug 2026
500
5 700
Sze 2026
800
4 700
Hogyan alakul a John Everett Millais egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a John Everett Millais látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
50,0%
43,5%
Éteri
0,0%
20,2%
Dramatikus
0,0%
15,6%
Klasszikus
21,4%
4,8%
Békés, nyugodt
14,3%
5,1%
Nosztalgikus
7,1%
4,4%
Nyugodt
0,0%
3,7%
Elegáns
0,0%
2,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
14,3%
65,1%
Nosztalgikus
14,3%
8,3%
Belső elmélyülést sugárzó
7,1%
7,4%
Romantikus
7,1%
6,0%
Nyugodt
21,4%
4,6%
Drámai
0,0%
2,3%
Nyugodt
0,0%
1,4%
Rejtélyes
7,1%
0,9%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
44,0%
61,2%
Lágy árnyékok
24,0%
22,0%
Érezhető fényesség
16,0%
12,7%
Fényerék egyensúlya
12,0%
3,5%
Fényes
4,0%
0,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
12,5%
Finom színtónusú
22,0%
15,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
60,3%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
11,6%
Éles színűség
0,0%
0,5%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
57,1%
72,7%
Sötét tónusú
21,4%
18,0%
Semleges tónusok
16,7%
6,4%
Természet
0,0%
1,9%
Monokróm
4,8%
0,8%
Pasztell színek
0,0%
0,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
48,0%
19,6%
Egyensúlyos
36,0%
70,5%
Élénk
16,0%
9,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
7,8%
Lágy
10,0%
33,3%
Egyensúlyozott
14,0%
19,2%
Erőteljes kontrasztú
14,0%
17,0%
Kijelentés
42,0%
22,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
3,1%
Lágyan kevert paletta
14,0%
8,0%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
43,0%
Erős színegyüntetés
54,0%
28,2%
Egységes színpaletta
12,0%
17,7%
Hogyan alakulnak John Everett Millais kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Ophelia (Kivágott)
0
0
0
0
0
0
0
0
200
2 400
1 100
800
Őszi levelek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
Speak! Speak! (also known a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
200
Christ in the House of His…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Mariana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
200
Mariana in the Moated Grange
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
400
The Vale of Rest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
Mrs James Wyatt Jr and her…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The North-West Passage
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Ophelia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
200
100
John Everett Millais műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
34 700
64,3%
telefonok
17 900
33,1%
tabletek
1 400
2,6%
Mely nyelvek dominálnak John Everett Millais olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Olasz
500
55,6%
Angol
100
11,1%
Japán
100
11,1%
Portugál
100
11,1%
Orosz
100
11,1%
Hogyan alakulnak John Everett Millais napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
500
csüt 24 Sze
800
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
400
hét 28 Sze
1 200
kedd 29 Sze
600
sze 30 Sze
300
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
700
szo 3 Okt
800
vas 4 Okt
600
hét 5 Okt
500
kedd 6 Okt
1 900
sze 7 Okt
400
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
700
szo 10 Okt
1 300
vas 11 Okt
400
hét 12 Okt
1 100
kedd 13 Okt
1 400
sze 14 Okt (előrejelzés)
500
csüt 15 Okt (előrejelzés)
900
pén 16 Okt (előrejelzés)
700
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 000
vas 18 Okt (előrejelzés)
600
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 700
sze 21 Okt (előrejelzés)
600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
800
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
700
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 400
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 900
sze 28 Okt (előrejelzés)
600
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
900
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 200
vas 1 Nov (előrejelzés)
700
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 500
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 100
John Everett Millais: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon John Everett Millais műve közül?
Ophelia: 8 700 látogatás, vagy 15% a(z) John Everett Millais megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el John Everett Millais?
54 000 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (2 600) és a vászlakosság (51 400) látogatásai között.
A látogatók John Everett Millais oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (64%), telefonok (33%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 64% arányban.
A látogatók kedvelik-e John Everett Millais egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Melankolikus (Érzelmi hangulat): a látogatások 65%-át teszi ki a 14% katalógusból.