Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean Goujon oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jean Goujon: kulcsfontosságú személyek
Diane and the Stag az első helyet foglalja el Jean Goujon művei között: 300 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 20%-át teszi ki. Caryatides és Façade of the Louvre (detail) követik. Jean Goujon összesen 2 100 látogatást kapott: 800 az artist oldalon, 1 300 pedig a vásznalaknál. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (1 700 látogatás). Egy preferencia egyértelmű: a Érezhető fényesség (Fényerő) a látogatások 60%-át teszi ki, csupán a katalógus 44%-át elfoglalva.
Jean Goujon: a(z) 8 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Jean Goujon legnézettebb 8 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Jean Goujon érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
100
Júl 2026
600
1 100
Aug 2026
0
100
Sze 2026
100
0
Hogyan alakul a Jean Goujon egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Jean Goujon látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
64,3%
69,2%
Klasszikus
14,3%
15,4%
Éteri
14,3%
15,4%
Nyugodt
7,1%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
42,9%
23,1%
Nyugodt
14,3%
23,1%
Romantikus
14,3%
23,1%
Melankolikus
14,3%
15,4%
Erőteljes presence
7,1%
15,4%
Rejtélyes
7,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,7%
13,3%
Lágy árnyékok
27,8%
13,3%
Érezhető fényesség
44,4%
60,0%
Fényerék egyensúlya
11,1%
13,3%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
55,6%
53,3%
Finom színtónusú
38,9%
26,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
5,6%
20,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
61,1%
53,3%
Egyensúlyos
38,9%
46,7%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
0,0%
Lágy
11,1%
13,3%
Egyensúlyozott
5,6%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
27,8%
20,0%
Kijelentés
55,6%
66,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
0,0%
0,0%
Lágyan kevert paletta
0,0%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
55,6%
53,3%
Egységes színpaletta
44,4%
46,7%
Hogyan alakulnak Jean Goujon kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Caryatides (10)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Façade of the Louvre (detai…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Salle des Cariatides
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nymphs (detail) (10)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Façade of the Cour Carrée (…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Caryatides
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
War and Peace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Diane and the Stag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Nymphs (detail) (12)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pietà
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelvek dominálnak Jean Goujon olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
500
45,5%
Francia
300
27,3%
Angol
200
18,2%
Cseh
100
9,1%
Hogyan alakulnak Jean Goujon napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
500
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
400
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
400
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
400
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
400
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
200
Jean Goujon: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Jean Goujon műve közül?
Diane and the Stag: 300 látogatás, vagy 20% a(z) Jean Goujon megtekintéseinek share. A fenti lista 8. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Jean Goujon?
2 100 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (800) és a vászlakosság (1 300) látogatásai között.
A látogatók kedvelik-e Jean Goujon egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Érezhető fényesség (Fényerő): a látogatások 60%-át teszi ki a 44% katalógusból.