Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jean Dubuffet oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
A(z) Jean Dubuffet legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a The Cow with the Subtile Nose, amelyet tizenkét hónap alatt 700 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 5%-át teszi ki. Következők: The Cow With The Subtle Nose és Life without the man III. Összesen 16 100 látogatás: 3 400 a művész oldalán és 12 700 a művekhez. A figyelem 69%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 12 500 látogatás. A látogatók számítógépek (75%), telefonok (21%) és tabletek (4%) eszközökön böngésznek. A látogatók Földszínek (Színpaletta) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 25%-át, míg a katalógusban ez az arány 4%.
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Jean Dubuffet leglátottabb műve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
| Hónap | Művészoldal | Műalkotás-oldalak |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Már 2026 | 0 | 0 |
| Ápr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 1 600 | 10 900 |
| Aug 2026 | 1 200 | 1 400 |
| Sze 2026 | 600 | 200 |
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
| Fényerő | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Sötét | 4,0% | 10,3% |
| Lágy árnyékok | 8,0% | 15,9% |
| Érezhető fényesség | 14,0% | 20,7% |
| Fényerék egyensúlya | 52,0% | 35,2% |
| Fényes | 22,0% | 17,9% |
| Színelnyomás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Értékmentesen fakó | 76,0% | 65,5% |
| Finom színtónusú | 10,0% | 23,4% |
| Egyensúlyozott, lágy szaturáció | 4,0% | 7,6% |
| Egyértelmű színprészenység | 10,0% | 3,5% |
| Éles színűség | 0,0% | 0,0% |
| Színpaletta | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Semleges tónusok | 84,4% | 63,7% |
| Földszínek | 4,4% | 25,0% |
| Sötét tónusú | 8,9% | 8,9% |
| Monokróm | 2,2% | 2,4% |
| Színintenzitás | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Monokróm | 62,0% | 58,6% |
| Egyensúlyos | 30,0% | 33,8% |
| Élénk | 8,0% | 7,6% |
| Kontraszt | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Nyugodt | 4,0% | 7,6% |
| Lágy | 20,0% | 30,3% |
| Egyensúlyozott | 6,0% | 4,1% |
| Erőteljes kontrasztú | 10,0% | 13,1% |
| Kijelentés | 60,0% | 44,8% |
| Színharmónia | A művész művei | Látogatások |
|---|---|---|
| Zavará színkombináció | 10,0% | 11,7% |
| Lágyan kevert paletta | 4,0% | 11,0% |
| Egyensúlyozott harmónia | 4,0% | 7,6% |
| Erős színegyüntetés | 20,0% | 10,3% |
| Egységes színpaletta | 62,0% | 59,3% |
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
| Műalkotás | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Már 2026 | Ápr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sze 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Maitre of the Outsider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Six Fish and Bird | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Grand jazz band | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Monsieur Plume with Creases… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The low hours | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Triumph and Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arab palm trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Weaver's vision | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cow with the Subtile No… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 |
| Hunt for the Two Horned Cre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
| Eszköz | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| számítógépek | 12 000 | 74,5% |
| telefonok | 3 400 | 21,1% |
| tabletek | 700 | 4,3% |
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
| Nyelv | Látogatások | Megosztás |
|---|---|---|
| Finn | 300 | 21,4% |
| Angol | 200 | 14,3% |
| Spanyol | 200 | 14,3% |
| Orosz | 200 | 14,3% |
| Észt | 100 | 7,1% |
| Koreai | 100 | 7,1% |
| Litván | 100 | 7,1% |
| Lengyel | 100 | 7,1% |
| Román | 100 | 7,1% |
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
| Nap | Látogatások |
|---|---|
| csüt 24 Sze | 200 |
| pén 25 Sze | 0 |
| szo 26 Sze | 0 |
| vas 27 Sze | 100 |
| hét 28 Sze | 100 |
| kedd 29 Sze | 0 |
| sze 30 Sze | 100 |
| csüt 1 Okt | 400 |
| pén 2 Okt | 300 |
| szo 3 Okt | 200 |
| vas 4 Okt | 0 |
| hét 5 Okt | 0 |
| kedd 6 Okt | 200 |
| sze 7 Okt | 400 |
| csüt 8 Okt | 300 |
| pén 9 Okt | 200 |
| szo 10 Okt | 200 |
| vas 11 Okt | 500 |
| hét 12 Okt | 100 |
| kedd 13 Okt | 200 |
| sze 14 Okt | 100 |
| csüt 15 Okt (előrejelzés) | 500 |
| pén 16 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 17 Okt (előrejelzés) | 200 |
| vas 18 Okt (előrejelzés) | 300 |
| hét 19 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 20 Okt (előrejelzés) | 200 |
| sze 21 Okt (előrejelzés) | 300 |
| csüt 22 Okt (előrejelzés) | 600 |
| pén 23 Okt (előrejelzés) | 300 |
| szo 24 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 25 Okt (előrejelzés) | 400 |
| hét 26 Okt (előrejelzés) | 100 |
| kedd 27 Okt (előrejelzés) | 300 |
| sze 28 Okt (előrejelzés) | 400 |
| csüt 29 Okt (előrejelzés) | 700 |
| pén 30 Okt (előrejelzés) | 400 |
| szo 31 Okt (előrejelzés) | 300 |
| vas 1 Nov (előrejelzés) | 500 |
| hét 2 Nov (előrejelzés) | 200 |
| kedd 3 Nov (előrejelzés) | 300 |
| sze 4 Nov (előrejelzés) | 500 |