Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jan Steen oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jan Steen: kulcsfontosságú személyek
The Merry Family az első helyet foglalja el Jan Steen művei között: 2 300 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 9%-át teszi ki. A Szakkorú Boys és Lányok és A család házasságkötése követik. Jan Steen összesen 25 200 látogatást kapott: 3 400 az artist oldalon, 21 800 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 26% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (16 000 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (85%), tabletek (10%) és telefonok (6%). Egy preferencia egyértelmű: a Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás) a látogatások 35%-át teszi ki, csupán a katalógus 14%-át elfoglalva.
Jan Steen: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Jan Steen legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Jan Steen érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
600
Júl 2026
1 800
14 200
Aug 2026
400
4 300
Sze 2026
800
2 700
Hogyan alakul a Jan Steen egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Jan Steen látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Játékos
52,6%
37,6%
Nyugodt
10,5%
24,9%
Dramatikus
10,5%
12,2%
Nosztalgikus
15,8%
11,6%
Elegáns
0,0%
7,4%
Klasszikus
5,3%
2,6%
Békés, nyugodt
0,0%
2,6%
Romantikus
5,3%
1,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Örömteli
26,3%
34,6%
Játékos
31,6%
16,5%
Belső elmélyülést sugárzó
5,3%
14,9%
Nosztalgikus
10,5%
9,6%
Melankolikus
21,1%
7,4%
Drámai
5,3%
5,3%
Nyugodt
0,0%
4,8%
Sötét és komoly
0,0%
2,7%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
76,0%
67,3%
Lágy árnyékok
24,0%
26,8%
Érezhető fényesség
0,0%
5,1%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,8%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
16,1%
Finom színtónusú
56,0%
44,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
14,0%
35,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
3,9%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
97,8%
93,8%
Sötét tónusú
2,2%
5,4%
Semleges tónusok
0,0%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
72,0%
48,8%
Egyensúlyos
28,0%
48,8%
Élénk
0,0%
2,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
21,3%
Lágy
36,0%
32,3%
Egyensúlyozott
10,0%
12,2%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
19,7%
Kijelentés
10,0%
14,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
2,8%
Lágyan kevert paletta
2,0%
3,1%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
9,8%
Erős színegyüntetés
56,0%
55,1%
Egységes színpaletta
18,0%
29,1%
Hogyan alakulnak Jan Steen kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Lovesick Maiden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self Portrait as a Lutenist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
The Lovesick Maiden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Dissolute Household
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
200
A Merry Party (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Merry Company on a Terrace
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
The Merry Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
900
Self-Portrait as a Lutenist
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Twelfth Night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
0
Beware of Luxury (“In Weeld…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jan Steen műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
21 400
84,9%
tabletek
2 400
9,5%
telefonok
1 400
5,6%
Mely nyelvek dominálnak Jan Steen olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
400
30,8%
Cseh
300
23,1%
Angol
300
23,1%
Bolgár
100
7,7%
Dán
100
7,7%
Spanyol
100
7,7%
Hogyan alakulnak Jan Steen napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
600
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
200
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
500
sze 30 Sze
300
csüt 1 Okt
400
pén 2 Okt
700
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
300
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
500
csüt 15 Okt (előrejelzés)
300
pén 16 Okt (előrejelzés)
200
szo 17 Okt (előrejelzés)
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
200
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
Jan Steen: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Jan Steen műve közül?
The Merry Family: 2 300 látogatás, vagy 9% a(z) Jan Steen megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Jan Steen?
25 200 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (3 400) és a vászlakosság (21 800) látogatásai között.
A látogatók Jan Steen oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (85%), tabletek (10%) és telefonok (6%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 85% arányban.
A látogatók kedvelik-e Jan Steen egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Egyensúlyozott, lágy szaturáció (Színelnyomás): a látogatások 35%-át teszi ki a 14% katalógusból.