Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jacques Stella oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jacques Stella: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Jacques Stella legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a SAINTE CECILE JOUANT DE L'ORGUE volt: 500 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 28%-át jelenti. Ezt követi CLELIE PASSANT LE TIBRE és Sémiramis Appelée Au Combat. A művész összesen 2 000 látogatást generált: 400 a művész profiljának és 1 600 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 600%-el emelkedett Sze 2026 és Okt 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 1 200 látogatással. A látogatók Kijelentés (Kontraszt) irányultak: ezek a látogatások 67%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 22%-át alkotják a művész katalógjának.
A Jacques Stella legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Jacques Stella alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
800
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
100
Okt 2026
0
700
Mennyi figyelmet kapnak Jacques Stella vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Jacques Stella látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
47,1%
54,5%
Klasszikus
23,5%
9,1%
Elegáns
11,8%
27,3%
Éteri
11,8%
9,1%
Békés, nyugodt
5,9%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
41,2%
9,1%
Rejtélyes
5,9%
45,5%
Romantikus
11,8%
27,3%
Drámai
11,8%
9,1%
Nosztalgikus
5,9%
9,1%
Éteri
5,9%
0,0%
Melankolikus
5,9%
0,0%
Belső elmélyülést sugárzó
5,9%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
47,8%
22,2%
Lágy árnyékok
32,6%
44,4%
Érezhető fényesség
17,4%
33,3%
Fényerék egyensúlya
2,2%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
37,0%
22,2%
Finom színtónusú
43,5%
77,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
13,0%
0,0%
Egyértelmű színprészenység
6,5%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
92,3%
100,0%
Sötét tónusú
5,1%
0,0%
Semleges tónusok
2,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,5%
44,4%
Egyensúlyos
39,1%
55,6%
Élénk
4,3%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,2%
0,0%
Lágy
26,1%
0,0%
Egyensúlyozott
23,9%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
26,1%
33,3%
Kijelentés
21,7%
66,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,9%
33,3%
Lágyan kevert paletta
6,5%
5,6%
Egyensúlyozott harmónia
26,1%
38,9%
Erős színegyüntetés
52,2%
22,2%
Egységes színpaletta
4,3%
0,0%
Mely Jacques Stella vászonok vonzzák a legtöbb látogatást, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
The Madonna and Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna and Christ Child, w…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ on the Cross and Sai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ and the Samaritan Wo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Nativity
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Risen Jesus Christ appearin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jacob's Ladder
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Sainte Famille
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
MINERVE CHEZ LES MUSES
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Jacques Stella műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
100
100,0%
Naponta hány látogatást ér el Jacques Stella, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
100
pén 23 Okt
300
szo 24 Okt
100
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
0
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
0
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
100
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
0
csüt 5 Nov
100
pén 6 Nov
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
0
kedd 10 Nov (előrejelzés)
0
sze 11 Nov (előrejelzés)
0
csüt 12 Nov (előrejelzés)
0
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
0
kedd 17 Nov (előrejelzés)
0
sze 18 Nov (előrejelzés)
0
csüt 19 Nov (előrejelzés)
0
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
0
kedd 24 Nov (előrejelzés)
0
sze 25 Nov (előrejelzés)
0
csüt 26 Nov (előrejelzés)
0
pén 27 Nov (előrejelzés)
0
GyakranIsmételt kérdések Jacques Stella kapcsán
Mely Jacques Stella vászonok a legnépszerűbbek?
SAINTE CECILE JOUANT DE L'ORGUE az első helyen áll, 500 megtekintéssel (28% a(z) Jacques Stella összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Jacques Stella profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Jacques Stella összesen 2 000 látogatást kapott: 400 az művész profilján és 1 600 az egyes vásznalakon.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Jacques Stella művei közül?
A(z) Kijelentés (Kontraszt) preferenciákkal rendelkezők: 67% a látogatások, szemben a katalógus 22% részével.