Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Jacob Jordaens oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Jacob Jordaens: a látogatások adatai
A(z) Jacob Jordaens legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a A Névek (The Four Evangelists), amelyet tizenkét hónap alatt 1 600 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 9%-át teszi ki. Következők: Prometheus Bound és Odysseus in the Cave of Polyphemus. Összesen 19 100 látogatás: 2 000 a művész oldalán és 17 100 a művekhez. A figyelem növekszik, 11%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 14 700 látogatás. A látogatók számítógépek (86%), telefonok (13%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egyensúlyos (Színintenzitás) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 69%-át, míg a katalógusban ez az arány 48%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Jacob Jordaens
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Jacob Jordaens leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Jacob Jordaens oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
1 400
13 300
Aug 2026
200
1 700
Sze 2026
300
1 800
Mikor keresik a(z) Jacob Jordaens műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Jacob Jordaens rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
55,6%
73,0%
Nyugodt
7,4%
7,1%
Elegáns
11,1%
5,7%
Romantikus
3,7%
6,4%
Természetes tónusú
7,4%
4,3%
Klasszikus
7,4%
2,1%
Luksusú
7,4%
0,7%
Nosztalgikus
0,0%
0,7%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
48,1%
25,5%
Szellemi
7,4%
15,6%
Melankolikus
0,0%
14,2%
Belső elmélyülést sugárzó
7,4%
6,4%
Örömteli
11,1%
4,3%
Erőteljes presence
3,7%
5,7%
Megnyugtató, melengető
3,7%
5,0%
Rejtélyes
3,7%
5,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
66,0%
50,5%
Lágy árnyékok
26,0%
36,4%
Érezhető fényesség
2,0%
2,7%
Fényerék egyensúlya
6,0%
8,7%
Fényes
0,0%
1,6%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
12,5%
Finom színtónusú
32,0%
50,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
40,0%
27,7%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
9,2%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
80,4%
77,4%
Semleges tónusok
6,5%
11,3%
Sötét tónusú
10,9%
9,6%
Monokróm
2,2%
1,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,0%
22,3%
Egyensúlyos
48,0%
69,0%
Élénk
12,0%
8,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
6,0%
6,5%
Lágy
16,0%
8,7%
Egyensúlyozott
24,0%
14,1%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
22,3%
Kijelentés
30,0%
48,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
1,1%
Lágyan kevert paletta
6,0%
19,0%
Egyensúlyozott harmónia
24,0%
13,6%
Erős színegyüntetés
52,0%
56,5%
Egységes színpaletta
12,0%
9,8%
Melyek Jacob Jordaens kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Névek (The Four Evangelis…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
200
400
The Rest of Diana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
The Feast of the Bean King
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A király italozik
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Fall of Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
400
Jupiter Oktatásának Órája
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Suffer the Little Children
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of a Gentlewoman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
As the Old Sang the Young P…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Bacchus and Ariadne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Hogyan oszlónak a Jacob Jordaens közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
16 500
86,4%
telefonok
2 400
12,6%
tabletek
200
1,0%
Milyen nyelveket beszélnek Jacob Jordaens rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Svéd
200
50,0%
Német
100
25,0%
Francia
100
25,0%
Naponta hány látogatást kap Jacob Jordaens, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
200
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
300
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
700
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
300
csüt 15 Okt (előrejelzés)
100
pén 16 Okt (előrejelzés)
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
300
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
100
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
100
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
100
hét 2 Nov (előrejelzés)
300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
Amit a látogatók Jacob Jordaens kapcsán kérdeznek
Mely Jacob Jordaens műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
A Névek (The Four Evangelists) az első helyen, 1 600 megtekintéssel, a nézetések 9%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Jacob Jordaens közönsége a WahooArt.com platformon?
19 100 látogatás tizenkét hónapban: 2 000 a művész oldalán, 17 100 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Jacob Jordaens rajongói?
számítógépek (86%), telefonok (13%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 86%-át teszi ki.
Mely művei Jacob Jordaens felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Egyensúlyos (Színintenzitás) leírású művek 69% látogatást generálnak a katalógus 48% részére.