Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Repin Ilja oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Repin Ilja: kulcsfontosságú személyek
Unexpected Return. az első helyet foglalja el Repin Ilja művei között: 1 600 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 3%-át teszi ki. A Zaporozhiai lovasok válasza Szultán Mahmúd IV-nek és Unexpected Visitors követik. Repin Ilja összesen 51 000 látogatást kapott: 5 900 az artist oldalon, 45 100 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 8% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (38 200 látogatás). A közönség nyelvei: Spanyol (16%), Angol (12%) és Svéd (11%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (81%), telefonok (16%) és tabletek (3%). Egy preferencia egyértelmű: a Földszínek (Színpaletta) a látogatások 61%-át teszi ki, csupán a katalógus 39%-át elfoglalva.
Repin Ilja: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Repin Ilja legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Repin Ilja érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 800
Júl 2026
3 000
35 200
Aug 2026
600
4 700
Sze 2026
2 300
3 400
Hogyan alakul a Repin Ilja egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Repin Ilja látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
11,1%
20,9%
Dramatikus
0,0%
20,9%
Békés, nyugodt
22,2%
19,8%
Klasszikus
44,4%
15,0%
Nosztalgikus
11,1%
10,7%
Elegáns
11,1%
9,9%
Misztikus
0,0%
1,6%
Romantikus
0,0%
1,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
66,7%
58,1%
Melankolikus
11,1%
14,2%
Drámai
0,0%
7,5%
Nyugodt
11,1%
4,7%
Sötét és komoly
0,0%
4,3%
Nosztalgikus
0,0%
3,6%
Megnyugtató, melengető
11,1%
2,8%
Rejtélyes
0,0%
2,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
30,0%
26,5%
Lágy árnyékok
22,0%
29,8%
Érezhető fényesség
20,0%
26,9%
Fényerék egyensúlya
22,0%
12,4%
Fényes
6,0%
4,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
22,0%
34,7%
Finom színtónusú
48,0%
35,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
24,5%
Egyértelmű színprészenység
6,0%
5,5%
Éles színűség
0,0%
0,2%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
38,7%
60,6%
Semleges tónusok
48,4%
28,0%
Sötét tónusú
12,9%
8,9%
Monokróm
0,0%
1,7%
Pasztell színek
0,0%
0,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
36,0%
34,5%
Egyensúlyos
58,0%
57,8%
Élénk
6,0%
7,8%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
10,0%
8,2%
Lágy
20,0%
13,1%
Egyensúlyozott
14,0%
12,0%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
14,9%
Kijelentés
44,0%
51,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
30,0%
24,9%
Lágyan kevert paletta
18,0%
12,0%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
12,7%
Erős színegyüntetés
26,0%
40,4%
Egységes színpaletta
12,0%
10,0%
Hogyan alakulnak Repin Ilja kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Zaporozhiai lovasok válas…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
200
200
Rest. Vera Repina művészi f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Ivan the Terrible and His S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
200
Portrait of the Composer Mi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Portrait of the Actress Pel…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Unexpected Return.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
700
Anton Rubinstein kompozitor…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Portrait of the Poet Voinov
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Portrait of Professor Ivanov
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Tatyana Repina,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Repin Ilja műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
41 500
81,4%
telefonok
8 100
15,9%
tabletek
1 400
2,7%
Mely nyelvek dominálnak Repin Ilja olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
900
16,1%
Angol
700
12,5%
Svéd
600
10,7%
Cseh
500
8,9%
Orosz
500
8,9%
Olasz
400
7,1%
Görög
300
5,4%
Francia
300
5,4%
Lengyel
200
3,6%
Portugál
200
3,6%
Hogyan alakulnak Repin Ilja napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
600
csüt 24 Sze
300
pén 25 Sze
600
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
800
kedd 29 Sze
500
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
900
pén 2 Okt
500
szo 3 Okt
500
vas 4 Okt
1 100
hét 5 Okt
1 100
kedd 6 Okt
800
sze 7 Okt
2 400
csüt 8 Okt
500
pén 9 Okt
400
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
900
hét 12 Okt
1 000
kedd 13 Okt
800
sze 14 Okt (előrejelzés)
1 800
csüt 15 Okt (előrejelzés)
900
pén 16 Okt (előrejelzés)
800
szo 17 Okt (előrejelzés)
400
vas 18 Okt (előrejelzés)
1 100
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 500
kedd 20 Okt (előrejelzés)
1 100
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 23 Okt (előrejelzés)
900
szo 24 Okt (előrejelzés)
400
vas 25 Okt (előrejelzés)
1 300
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 800
kedd 27 Okt (előrejelzés)
1 300
sze 28 Okt (előrejelzés)
2 400
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 100
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 31 Okt (előrejelzés)
500
vas 1 Nov (előrejelzés)
1 400
hét 2 Nov (előrejelzés)
2 000
kedd 3 Nov (előrejelzés)
1 400
Repin Ilja: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Repin Ilja műve közül?
Unexpected Return.: 1 600 látogatás, vagy 3% a(z) Repin Ilja megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Repin Ilja?
51 000 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (5 900) és a vászlakosság (45 100) látogatásai között.
A látogatók Repin Ilja oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (81%), telefonok (16%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 81% arányban.
Repin Ilja több nyelven olvasható?
Igen: Spanyol (16%), Angol (12%) és Svéd (11%). A népszerűst leg Spanyol 16% share-val.
A látogatók kedvelik-e Repin Ilja egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Földszínek (Színpaletta): a látogatások 61%-át teszi ki a 39% katalógusból.