Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hercules Seghers oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Hercules Seghers: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Hercules Seghers legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Mountainous landscape volt: 300 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 30%-át jelenti. Ezt követi Rocky landscape és Mountain Valley with Fenced Fields. A művész összesen 1 700 látogatást generált: 700 a művész profiljának és 1 000 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 50%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 1 200 látogatással. A látogatók Földszínek (Színpaletta) irányultak: ezek a látogatások 89%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 60%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 7 műve Hercules Seghers alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
0
Júl 2026
300
900
Aug 2026
100
100
Sze 2026
100
0
Mennyi figyelmet kapnak Hercules Seghers vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Hercules Seghers látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
50,0%
66,7%
Nyugodt
37,5%
33,3%
Romantikus
12,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
37,5%
33,3%
Belső elmélyülést sugárzó
25,0%
33,3%
Nyugodt
25,0%
33,3%
Melankolikus
12,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
12,5%
0,0%
Lágy árnyékok
20,8%
30,0%
Érezhető fényesség
54,2%
70,0%
Fényerék egyensúlya
8,3%
0,0%
Fényes
4,2%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
37,5%
30,0%
Finom színtónusú
20,8%
40,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
37,5%
30,0%
Egyértelmű színprészenység
4,2%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
60,0%
88,9%
Semleges tónusok
35,0%
11,1%
Sötét tónusú
5,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
33,3%
30,0%
Egyensúlyos
54,2%
60,0%
Élénk
12,5%
10,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,7%
10,0%
Lágy
20,8%
0,0%
Egyensúlyozott
8,3%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
12,5%
20,0%
Kijelentés
41,7%
70,0%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,5%
20,0%
Lágyan kevert paletta
12,5%
10,0%
Egyensúlyozott harmónia
4,2%
0,0%
Erős színegyüntetés
33,3%
50,0%
Egységes színpaletta
37,5%
20,0%
Which canvases by Hercules Seghers draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Mountain Valley with Fenced…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Rhenen
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Great Tree
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Mountainous Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mountain valley
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rocky landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A River Valley with a Group…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Landscape with City on a Ri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Two Trees
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Brussels from the N…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mely nyelveken olvassák Hercules Seghers műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Francia
100
50,0%
Lengyel
100
50,0%
Naponta hány látogatást ér el Hercules Seghers, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
200
GyakranIsmételt kérdések Hercules Seghers kapcsán
Mely Hercules Seghers vászonok a legnépszerűbbek?
Mountainous landscape az első helyen áll, 300 megtekintéssel (30% a(z) Hercules Seghers összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 7 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Hercules Seghers profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Hercules Seghers összesen 1 700 látogatást kapott: 700 az művész profilján és 1 000 az egyes vásznalakon.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Hercules Seghers művei közül?
A(z) Földszínek (Színpaletta) preferenciákkal rendelkezők: 89% a látogatások, szemben a katalógus 60% részével.