Henry FuseliNézetéségi és népszerűségi statisztikák
1741
–
1825
Mit tartalmaz ez az oldal?
Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Henry Fuseli oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Henry Fuseli: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Henry Fuseli legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a A rémlegény volt: 4 600 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 19%-át jelenti. Ezt követi Titania és Botom az ökörfejűvel és The Shepherd's Dream. A művész összesen 23 800 látogatást generált: 3 300 a művész profiljának és 20 500 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 136%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 13 400 látogatással. A közönség számítógépek (79%), telefonok (19%) és tabletek (2%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Misztikus (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 55%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 17%-át alkotják a művész katalógjának.
A Henry Fuseli legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Henry Fuseli alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
800
Júl 2026
1 800
11 600
Aug 2026
200
2 600
Sze 2026
1 100
5 500
Mennyi figyelmet kapnak Henry Fuseli vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Henry Fuseli látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
16,7%
54,9%
Dramatikus
66,7%
21,3%
Romantikus
8,3%
15,8%
Nyugodt
0,0%
5,5%
Éteri
0,0%
1,2%
Klasszikus
0,0%
0,6%
Inspiráló
0,0%
0,6%
Nosztalgikus
8,3%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
50,0%
37,2%
Rejtélyes
25,0%
28,1%
Melankolikus
8,3%
14,0%
Éteri
0,0%
10,4%
Feszült hangulatú
0,0%
4,9%
Sötét és komoly
8,3%
3,7%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
1,2%
Nosztalgikus
8,3%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
62,0%
78,1%
Lágy árnyékok
18,0%
5,9%
Érezhető fényesség
14,0%
13,9%
Fényerék egyensúlya
6,0%
2,1%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
58,0%
58,2%
Finom színtónusú
22,0%
32,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
5,5%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
3,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
80,5%
92,8%
Semleges tónusok
14,6%
4,2%
Sötét tónusú
4,9%
1,8%
Monokróm
0,0%
1,2%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
74,0%
84,8%
Egyensúlyos
24,0%
12,7%
Élénk
2,0%
2,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
7,2%
Lágy
16,0%
14,8%
Egyensúlyozott
18,0%
8,4%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
26,2%
Kijelentés
28,0%
43,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
4,6%
Lágyan kevert paletta
18,0%
33,8%
Egyensúlyozott harmónia
14,0%
10,5%
Erős színegyüntetés
40,0%
38,0%
Egységes színpaletta
18,0%
13,1%
Which canvases by Henry Fuseli draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A rémlegény
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
400
1 500
Titania és Botom az ökörfej…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
500
700
The Night-Hag Visiting Lapl…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Lady Macbeth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
Lady Macbeth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Lady Macbeth with the Dagge…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Young Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
0
The Nightmare
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Silence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
200
Titania, Bottom and the Fai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
400
Milyen eszközöket használnak a rajongók Henry Fuseli megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
18 700
78,6%
telefonok
4 600
19,3%
tabletek
500
2,1%
Mely nyelveken olvassák Henry Fuseli műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Orosz
300
21,4%
Olasz
200
14,3%
Portugál
200
14,3%
Svéd
200
14,3%
Finn
100
7,1%
Japán
100
7,1%
Grúz
100
7,1%
Lengyel
100
7,1%
Chinese
100
7,1%
Naponta hány látogatást ér el Henry Fuseli, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
800
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
800
sze 30 Sze
1 000
csüt 1 Okt
500
pén 2 Okt
500
szo 3 Okt
500
vas 4 Okt
1 400
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
700
sze 7 Okt
500
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
300
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
500
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
600
csüt 15 Okt
500
pén 16 Okt
800
szo 17 Okt
100
vas 18 Okt (előrejelzés)
500
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
300
sze 21 Okt (előrejelzés)
400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
300
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
400
hét 26 Okt (előrejelzés)
100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
300
sze 28 Okt (előrejelzés)
300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
200
szo 31 Okt (előrejelzés)
100
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
200
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
100
pén 6 Nov (előrejelzés)
200
szo 7 Nov (előrejelzés)
100
GyakranIsmételt kérdések Henry Fuseli kapcsán
Mely Henry Fuseli vászonok a legnépszerűbbek?
A rémlegény az első helyen áll, 4 600 megtekintéssel (19% a(z) Henry Fuseli összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Henry Fuseli profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Henry Fuseli összesen 23 800 látogatást kapott: 3 300 az művész profilján és 20 500 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Henry Fuseli alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (79%), telefonok (19%) és tabletek (2%) eszközökön tekintik meg Henry Fuseli alkotásait; a látogatások 79%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Henry Fuseli művei közül?
A(z) Misztikus (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 55% a látogatások, szemben a katalógus 17% részével.