Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Hans Memling oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Hans Memling: kulcsfontosságú személyek
Az Utolsó Bíró Ünnep táblákészlete az első helyet foglalja el Hans Memling művei között: 2 600 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 10%-át teszi ki. A Krisztus szenvedése bal oldala és Szerelem Szent Katalin és Szent Margit képei követik. Hans Memling összesen 20 600 látogatást kapott: 1 700 az artist oldalon, 18 900 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 78% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (16 800 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (90%), telefonok (8%) és tabletek (1%). Egy preferencia egyértelmű: a Dramatikus (Hangulat) a látogatások 36%-át teszi ki, csupán a katalógus 12%-át elfoglalva.
Hans Memling: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Hans Memling legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Hans Memling érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
400
Júl 2026
1 200
15 600
Aug 2026
100
2 600
Sze 2026
300
300
Hogyan alakul a Hans Memling egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Hans Memling látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
12,0%
36,4%
Békés, nyugodt
24,0%
26,6%
Elegáns
20,0%
11,8%
Nyugodt
8,0%
9,8%
Éteri
8,0%
4,9%
Klasszikus
16,0%
3,5%
Nosztalgikus
0,0%
3,9%
Romantikus
8,0%
1,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
36,0%
53,2%
Drámai
4,0%
12,3%
Belső elmélyülést sugárzó
12,0%
9,8%
Nyugodt
16,0%
6,9%
Nyugodt
12,0%
7,4%
Örömteli
4,0%
3,0%
Melankolikus
4,0%
2,0%
Sötét és komoly
4,0%
1,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
32,0%
22,9%
Lágy árnyékok
46,0%
47,8%
Érezhető fényesség
20,0%
28,9%
Fényerék egyensúlya
2,0%
0,4%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
8,4%
Finom színtónusú
40,0%
43,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
30,1%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
18,1%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
83,0%
79,3%
Sötét tónusú
12,8%
19,8%
Semleges tónusok
4,3%
0,8%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
24,0%
19,7%
Egyensúlyos
68,0%
63,9%
Élénk
8,0%
16,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
0,4%
Lágy
10,0%
5,6%
Egyensúlyozott
10,0%
9,6%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
27,7%
Kijelentés
54,0%
56,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
3,6%
Lágyan kevert paletta
10,0%
10,0%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
14,1%
Erős színegyüntetés
64,0%
63,9%
Egységes színpaletta
12,0%
8,4%
Hogyan alakulnak Hans Memling kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Krisztus szenvedése bal o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Szerelem Szent Katalin és S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
300
100
Az Utolsó Bíró Ünnep táblák…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
700
0
Virgin and Child with Sts J…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jean de Cellier-diptychus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Virgin and Child with S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Triptych of the Resurrection
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Bejárat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Virgin and Child with Saint…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Resurrection, central p…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hans Memling műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
18 600
90,3%
telefonok
1 700
8,3%
tabletek
300
1,5%
Mely nyelvek dominálnak Hans Memling olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Cseh
200
28,6%
Spanyol
200
28,6%
Lengyel
200
28,6%
Német
100
14,3%
Hogyan alakulnak Hans Memling napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
400
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
500
szo 3 Okt
300
vas 4 Okt
500
hét 5 Okt
600
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
400
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
1 300
kedd 13 Okt
400
sze 14 Okt
500
csüt 15 Okt
200
pén 16 Okt
400
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
500
hét 19 Okt (előrejelzés)
1 000
kedd 20 Okt (előrejelzés)
600
sze 21 Okt (előrejelzés)
400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
500
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
500
hét 26 Okt (előrejelzés)
1 100
kedd 27 Okt (előrejelzés)
700
sze 28 Okt (előrejelzés)
500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
500
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
600
hét 2 Nov (előrejelzés)
1 200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
800
sze 4 Nov (előrejelzés)
500
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
pén 6 Nov (előrejelzés)
600
Hans Memling: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Hans Memling műve közül?
Az Utolsó Bíró Ünnep táblákészlete: 2 600 látogatás, vagy 10% a(z) Hans Memling megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Hans Memling?
20 600 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (1 700) és a vászlakosság (18 900) látogatásai között.
A látogatók Hans Memling oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (90%), telefonok (8%) és tabletek (1%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 90% arányban.
A látogatók kedvelik-e Hans Memling egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Dramatikus (Hangulat): a látogatások 36%-át teszi ki a 12% katalógusból.