Gunnar Berndtson Népszerűség és látogatói statisztikák

1854 – 1895

Mit tartalmaz ez az oldal?

Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gunnar Berndtson oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.

A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.

Gunnar Berndtson: kulcsfontosságú személyek

Eva Aminoffin Muotokuva az első helyet foglalja el Gunnar Berndtson művei között: 400 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 15%-át teszi ki. Tytön muotokuva és Kulosaaren Salmi követik. Gunnar Berndtson összesen 2 700 látogatást kapott: 200 az artist oldalon, 2 500 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 50% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (2 400 látogatás). Egy preferencia egyértelmű: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 73%-át teszi ki, csupán a katalógus 54%-át elfoglalva.

Gunnar Berndtson: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon

Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Gunnar Berndtson legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.

  1. Eva Aminoffin Muotokuva 1 Eva Aminoffin Muotokuva 400 látogatás · 15,4%
  2. Tytön muotokuva 2 Tytön muotokuva 400 látogatás · 15,4%
  3. Kulosaaren Salmi 3 Kulosaaren Salmi 300 látogatás · 11,5%
  4. Kesä 4 Kesä 300 látogatás · 11,5%
  5. Taiteentuntijoita Louvressa 5 Taiteentuntijoita Louvressa 200 látogatás · 7,7%
  6. Maisema Pernajan Fantsnäsistä 6 Maisema Pernajan Fantsnäsistä 100 látogatás · 3,8%
  7. Kyllä - Ei, Lepohetki Ateljeessa 7 Kyllä - Ei, Lepohetki Ateljeessa 100 látogatás · 3,8%
  8. Portrait of a young lady in a white dress 8 Portrait of a young lady in a white dress 100 látogatás · 3,8%
  9. Lohenpyynti, Langinkoski 9 Lohenpyynti, Langinkoski 100 látogatás · 3,8%
  10. Ikkunassa Kuhertelua 10 Ikkunassa Kuhertelua 100 látogatás · 3,8%

Hogyan alakul Gunnar Berndtson érdekszerte a hónapok folyamán?

Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.

Mutasd meg a zugó számokat
HónapMűvészoldalMűalkotás-oldalak
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Már 202600
Ápr 202600
Máj 202600
Jún 202600
Júl 20262002 200
Aug 20260200
Sze 20260100

Hogyan alakul a Gunnar Berndtson egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?

Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.

Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.

Hogyan alakulnak Gunnar Berndtson kedvenc vászonművei az év folyamán?

Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.

Mutasd meg a zugó számokat
MűalkotásOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Már 2026Ápr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sze 2026
The Bride000000000000
Hänen Nimensä000000000000
Almée, an Egyptian Dancer000000000000
Kamarimusiikkia000000000000
Portrait of a young lady in…00000000010000
Almée, Egyptiläinen Tanssij…000000000000
Lohenpyynti, Langinkoski00000000010000
Gösta Philip Armfelt00000000010000
Sakkia000000000000
Eero Järnefelt000000000000

Mely nyelvek dominálnak Gunnar Berndtson olvasói körében?

Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.

Hogyan alakulnak Gunnar Berndtson napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?

Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.

Mutasd meg a zugó számokat
NapLátogatások
kedd 22 Sze0
sze 23 Sze0
csüt 24 Sze0
pén 25 Sze0
szo 26 Sze0
vas 27 Sze0
hét 28 Sze0
kedd 29 Sze0
sze 30 Sze0
csüt 1 Okt0
pén 2 Okt0
szo 3 Okt0
vas 4 Okt0
hét 5 Okt0
kedd 6 Okt0
sze 7 Okt0
csüt 8 Okt0
pén 9 Okt0
szo 10 Okt0
vas 11 Okt0
hét 12 Okt0
kedd 13 Okt (előrejelzés)0
sze 14 Okt (előrejelzés)0
csüt 15 Okt (előrejelzés)0
pén 16 Okt (előrejelzés)0
szo 17 Okt (előrejelzés)0
vas 18 Okt (előrejelzés)0
hét 19 Okt (előrejelzés)0
kedd 20 Okt (előrejelzés)0
sze 21 Okt (előrejelzés)0
csüt 22 Okt (előrejelzés)0
pén 23 Okt (előrejelzés)0
szo 24 Okt (előrejelzés)0
vas 25 Okt (előrejelzés)0
hét 26 Okt (előrejelzés)0
kedd 27 Okt (előrejelzés)0
sze 28 Okt (előrejelzés)0
csüt 29 Okt (előrejelzés)0
pén 30 Okt (előrejelzés)0
szo 31 Okt (előrejelzés)0
vas 1 Nov (előrejelzés)0
hét 2 Nov (előrejelzés)0

Gunnar Berndtson: az Ön kérdései

Mi a legnéztesebb vászon Gunnar Berndtson műve közül?

Eva Aminoffin Muotokuva: 400 látogatás, vagy 15% a(z) Gunnar Berndtson megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.

Hány látogatást ér el Gunnar Berndtson?

2 700 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (200) és a vászlakosság (2 500) látogatásai között.

A látogatók kedvelik-e Gunnar Berndtson egy bizonyos típusú vásznát?

Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 73%-át teszi ki a 54% katalógusból.