Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Grão Vasco oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Grão Vasco: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Grão Vasco legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Adoration of the Magi volt: 800 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 50%-át jelenti. Ezt követi Baptism of Christ és Calvary. A művész összesen 2 200 látogatást generált: 1 200 a művész profiljának és 1 000 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 25%-el csökkent Sze 2026 és Okt 2026 között. A csúcs Sze 2026-ben érhető el volt, 800 látogatással. A látogatók Egyensúlyos (Színintenzitás) irányultak: ezek a látogatások 62%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 18%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 5 műve Grão Vasco alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
400
200
Aug 2026
100
100
Sze 2026
300
500
Okt 2026
400
200
Mennyi figyelmet kapnak Grão Vasco vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Grão Vasco látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
72,7%
76,9%
Elegáns
4,5%
23,1%
Klasszikus
9,1%
0,0%
Békés, nyugodt
9,1%
0,0%
Misztikus
4,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
63,6%
84,6%
Melankolikus
13,6%
15,4%
Sötét és komoly
22,7%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
78,8%
87,5%
Lágy árnyékok
21,2%
12,5%
Érezhető fényesség
0,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
39,4%
25,0%
Finom színtónusú
48,5%
25,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
12,1%
50,0%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
81,8%
37,5%
Egyensúlyos
18,2%
62,5%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
21,2%
0,0%
Lágy
36,4%
25,0%
Egyensúlyozott
15,2%
12,5%
Erőteljes kontrasztú
15,2%
50,0%
Kijelentés
12,1%
12,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,2%
0,0%
Lágyan kevert paletta
12,1%
0,0%
Egyensúlyozott harmónia
15,2%
18,8%
Erős színegyüntetés
48,5%
81,2%
Egységes színpaletta
0,0%
0,0%
Mely Grão Vasco vászonok vonzzák a legtöbb látogatást, hónaponkénti bontásban?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
0
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Last Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Last Supper (m)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Presentation at the Tem…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Circumcision
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Creation of the animals
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Escape to Egypt from Polypt…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Circumcision of the Polypty…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Presentation at the Temple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Grão Vasco műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
100
33,3%
Francia
100
33,3%
Portugál
100
33,3%
Naponta hány látogatást ér el Grão Vasco, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt
0
hét 19 Okt
0
kedd 20 Okt
100
sze 21 Okt
0
csüt 22 Okt
0
pén 23 Okt
0
szo 24 Okt
0
vas 25 Okt
0
hét 26 Okt
200
kedd 27 Okt
0
sze 28 Okt
100
csüt 29 Okt
0
pén 30 Okt
0
szo 31 Okt
0
vas 1 Nov
0
hét 2 Nov
0
kedd 3 Nov
0
sze 4 Nov
500
csüt 5 Nov
200
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
vas 8 Nov (előrejelzés)
0
hét 9 Nov (előrejelzés)
200
kedd 10 Nov (előrejelzés)
100
sze 11 Nov (előrejelzés)
500
csüt 12 Nov (előrejelzés)
200
pén 13 Nov (előrejelzés)
0
szo 14 Nov (előrejelzés)
0
vas 15 Nov (előrejelzés)
0
hét 16 Nov (előrejelzés)
200
kedd 17 Nov (előrejelzés)
100
sze 18 Nov (előrejelzés)
600
csüt 19 Nov (előrejelzés)
200
pén 20 Nov (előrejelzés)
0
szo 21 Nov (előrejelzés)
0
vas 22 Nov (előrejelzés)
0
hét 23 Nov (előrejelzés)
200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
100
sze 25 Nov (előrejelzés)
700
csüt 26 Nov (előrejelzés)
200
GyakranIsmételt kérdések Grão Vasco kapcsán
Mely Grão Vasco vászonok a legnépszerűbbek?
Adoration of the Magi az első helyen áll, 800 megtekintéssel (50% a(z) Grão Vasco összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 5 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Grão Vasco profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Grão Vasco összesen 2 200 látogatást kapott: 1 200 az művész profilján és 1 000 az egyes vásznalakon.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Grão Vasco művei közül?
A(z) Egyensúlyos (Színintenzitás) preferenciákkal rendelkezők: 62% a látogatások, szemben a katalógus 18% részével.