Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Giorgio Vasari oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Giorgio Vasari: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Giorgio Vasari legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a A Megváltás viimeinen ítélete volt: 800 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 8%-át jelenti. Ezt követi The Last Judgment (detail) és Perseus and Andromeda. A művész összesen 10 500 látogatást generált: 1 600 a művész profiljának és 8 900 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 114%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 7 900 látogatással. A közönség számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Dramatikus (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 47%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 25%-át alkotják a művész katalógjának.
A Giorgio Vasari legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Giorgio Vasari alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
200
Júl 2026
1 000
6 900
Aug 2026
200
500
Sze 2026
200
1 300
Mennyi figyelmet kapnak Giorgio Vasari vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Giorgio Vasari látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
25,0%
46,5%
Elegáns
53,6%
27,7%
Nyugodt
17,9%
20,8%
Békés, nyugodt
3,6%
4,0%
Klasszikus
0,0%
1,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
42,9%
24,8%
Szellemi
7,1%
27,7%
Erőteljes presence
7,1%
21,8%
Romantikus
10,7%
7,9%
Melankolikus
7,1%
7,9%
Rejtélyes
3,6%
7,9%
Nyugodt
10,7%
1,0%
Drámai
7,1%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
38,0%
30,2%
Lágy árnyékok
38,0%
30,2%
Érezhető fényesség
20,0%
32,1%
Fényerék egyensúlya
4,0%
6,6%
Fényes
0,0%
0,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
29,2%
Finom színtónusú
38,0%
44,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
30,0%
26,4%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
84,1%
81,0%
Semleges tónusok
13,6%
15,8%
Monokróm
0,0%
3,2%
Sötét tónusú
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
36,0%
33,0%
Egyensúlyos
62,0%
67,0%
Élénk
2,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
5,7%
Lágy
22,0%
9,4%
Egyensúlyozott
18,0%
18,9%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
23,6%
Kijelentés
32,0%
42,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
12,0%
8,5%
Lágyan kevert paletta
4,0%
3,8%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
22,6%
Erős színegyüntetés
56,0%
47,2%
Egységes színpaletta
12,0%
17,9%
Which canvases by Giorgio Vasari draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Megváltás viimeinen ítéle…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
0
Az Utolsó ítélet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Sala del Cinquecento
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
100
The Prophet Elisha
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Allegory of Justice
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Ceiling of the Sala del Cin…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Ercole fanciullo strozza i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Lorenzo the Mag…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Giorgio Vasari megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
9 300
88,6%
telefonok
1 200
11,4%
Mely nyelveken olvassák Giorgio Vasari műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Arab
100
25,0%
Német
100
25,0%
Angol
100
25,0%
Spanyol
100
25,0%
Naponta hány látogatást ér el Giorgio Vasari, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
100
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
1 000
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
400
csüt 8 Okt
300
pén 9 Okt
400
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
800
sze 14 Okt
600
csüt 15 Okt
400
pén 16 Okt
100
szo 17 Okt (előrejelzés)
200
vas 18 Okt (előrejelzés)
600
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
600
sze 21 Okt (előrejelzés)
600
csüt 22 Okt (előrejelzés)
500
pén 23 Okt (előrejelzés)
300
szo 24 Okt (előrejelzés)
200
vas 25 Okt (előrejelzés)
800
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
800
sze 28 Okt (előrejelzés)
700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
600
pén 30 Okt (előrejelzés)
400
szo 31 Okt (előrejelzés)
200
vas 1 Nov (előrejelzés)
900
hét 2 Nov (előrejelzés)
300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
900
sze 4 Nov (előrejelzés)
800
csüt 5 Nov (előrejelzés)
600
pén 6 Nov (előrejelzés)
400
GyakranIsmételt kérdések Giorgio Vasari kapcsán
Mely Giorgio Vasari vászonok a legnépszerűbbek?
A Megváltás viimeinen ítélete az első helyen áll, 800 megtekintéssel (8% a(z) Giorgio Vasari összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Giorgio Vasari profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Giorgio Vasari összesen 10 500 látogatást kapott: 1 600 az művész profilján és 8 900 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Giorgio Vasari alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (89%) és telefonok (11%) eszközökön tekintik meg Giorgio Vasari alkotásait; a látogatások 89%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Giorgio Vasari művei közül?
A(z) Dramatikus (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 47% a látogatások, szemben a katalógus 25% részével.