Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg De Chirico oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
De Chirico: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban De Chirico legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a A kegyelemmel induló fiú volt: 2 400 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 4%-át jelenti. Ezt követi A gyermek agya és A Szerelmek Szegénye. A művész összesen 45 400 látogatást generált: 17 900 a művész profiljának és 27 500 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 17%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 29 800 látogatással. A látogatók Angol (38%), Francia (20%) és Svéd (7%) nyelven olvassák a weboldalt. A közönség számítógépek (74%), telefonok (22%) és tabletek (4%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Sötét tónusú (Színpaletta) irányultak: ezek a látogatások 43%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 22%-át alkotják a művész katalógjának.
A De Chirico legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve De Chirico alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
300
Júl 2026
6 700
23 100
Aug 2026
5 400
2 900
Sze 2026
5 700
1 200
Mennyi figyelmet kapnak De Chirico vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják De Chirico látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Misztikus
39,1%
54,7%
Dramatikus
30,4%
27,6%
Nosztalgikus
10,9%
5,0%
Nyugodt
2,2%
5,0%
Elegáns
6,5%
4,0%
Békés, nyugodt
2,2%
1,3%
Éteri
4,3%
0,8%
Ipari stílusú
0,0%
1,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Melankolikus
39,6%
42,2%
Rejtélyes
27,1%
38,0%
Belső elmélyülést sugárzó
12,5%
10,8%
Drámai
8,3%
3,1%
Nosztalgikus
6,2%
1,7%
Feszült hangulatú
4,2%
1,3%
Nyugodt
2,1%
1,3%
Magányos
0,0%
1,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
12,9%
Lágy árnyékok
40,0%
49,6%
Érezhető fényesség
34,0%
25,6%
Fényerék egyensúlya
12,0%
7,2%
Fényes
8,0%
4,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
18,0%
13,3%
Finom színtónusú
18,0%
19,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
44,0%
35,0%
Egyértelmű színprészenység
18,0%
31,4%
Éles színűség
2,0%
0,4%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
47,2%
42,2%
Sötét tónusú
22,2%
43,5%
Semleges tónusok
27,8%
9,3%
Pasztell színek
2,8%
1,8%
Monokróm
0,0%
1,8%
Természet
0,0%
1,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
18,0%
14,4%
Egyensúlyos
52,0%
56,1%
Élénk
30,0%
29,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,0%
6,4%
Lágy
16,0%
10,8%
Egyensúlyozott
2,0%
7,4%
Erőteljes kontrasztú
24,0%
24,6%
Kijelentés
50,0%
50,8%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
6,0%
19,7%
Lágyan kevert paletta
18,0%
16,7%
Egyensúlyozott harmónia
12,0%
18,0%
Erős színegyüntetés
46,0%
33,0%
Egységes színpaletta
18,0%
12,7%
Which canvases by De Chirico draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A gyermek agya
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
A kegyelemmel induló fiú
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
100
100
A Szerelmek Szegénye
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Hector és Andromakhé
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
A Nagy Metafizikus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
100
A költő bizonytalansága
0
0
0
0
0
0
0
0
100
400
100
0
Nagy metafizikai belső tér
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
A zsidó angyal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Egy mérnök hazavágya
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Az este érkezésének rejtélye
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók De Chirico megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
33 700
74,2%
telefonok
9 800
21,6%
tabletek
1 900
4,2%
Mely nyelveken olvassák De Chirico műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
3 400
38,2%
Francia
1 800
20,2%
Svéd
600
6,7%
Olasz
500
5,6%
Koreai
400
4,5%
Orosz
400
4,5%
Német
300
3,4%
Spanyol
300
3,4%
Holland
300
3,4%
Portugál
200
2,2%
Naponta hány látogatást ér el De Chirico, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
sze 23 Sze
1 900
csüt 24 Sze
1 000
pén 25 Sze
1 000
szo 26 Sze
1 300
vas 27 Sze
1 500
hét 28 Sze
2 200
kedd 29 Sze
1 300
sze 30 Sze
1 200
csüt 1 Okt
1 500
pén 2 Okt
800
szo 3 Okt
1 200
vas 4 Okt
2 000
hét 5 Okt
2 000
kedd 6 Okt
1 900
sze 7 Okt
3 200
csüt 8 Okt
1 700
pén 9 Okt
600
szo 10 Okt
600
vas 11 Okt
2 700
hét 12 Okt
2 100
kedd 13 Okt
2 300
sze 14 Okt (előrejelzés)
2 700
csüt 15 Okt (előrejelzés)
1 800
pén 16 Okt (előrejelzés)
1 000
szo 17 Okt (előrejelzés)
1 300
vas 18 Okt (előrejelzés)
2 600
hét 19 Okt (előrejelzés)
2 700
kedd 20 Okt (előrejelzés)
2 300
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 900
csüt 22 Okt (előrejelzés)
1 900
pén 23 Okt (előrejelzés)
1 100
szo 24 Okt (előrejelzés)
1 400
vas 25 Okt (előrejelzés)
2 800
hét 26 Okt (előrejelzés)
2 900
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 500
sze 28 Okt (előrejelzés)
3 100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
2 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
1 200
szo 31 Okt (előrejelzés)
1 500
vas 1 Nov (előrejelzés)
3 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 100
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 700
GyakranIsmételt kérdések De Chirico kapcsán
Mely De Chirico vászonok a legnépszerűbbek?
A kegyelemmel induló fiú az első helyen áll, 2 400 megtekintéssel (4% a(z) De Chirico összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki De Chirico profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban De Chirico összesen 45 400 látogatást kapott: 17 900 az művész profilján és 27 500 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők De Chirico alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (74%), telefonok (22%) és tabletek (4%) eszközökön tekintik meg De Chirico alkotásait; a látogatások 74%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Mely nyelveken olvassák a látogatók De Chiricoről?
Angol (38%), Francia (20%) és Svéd (7%) nyelven; a látogatók 38%-át Angol nyelvet használják.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók De Chirico művei közül?
A(z) Sötét tónusú (Színpaletta) preferenciákkal rendelkezők: 43% a látogatások, szemben a katalógus 22% részével.