Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gillis Mostaert oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gillis Mostaert: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Gillis Mostaert legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Scene of War and Fire volt: 300 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 38%-át jelenti. Ezt követi Landscape with the Flight into Egypt és Netherlandish Household. A művész összesen 1 200 látogatást generált: 500 a művész profiljának és 700 az egyes vásznalak oldalainak. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 800 látogatással. A látogatók Lágyan kevert paletta (Színharmónia) irányultak: ezek a látogatások 50%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 7%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 5 műve Gillis Mostaert alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
500
300
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
300
Mennyi figyelmet kapnak Gillis Mostaert vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Gillis Mostaert látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
20,0%
50,0%
Békés, nyugodt
40,0%
33,3%
Nyugodt
20,0%
16,7%
Nosztalgikus
20,0%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
40,0%
50,0%
Sötét és komoly
40,0%
50,0%
Nyugodt
20,0%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
50,0%
87,5%
Lágy árnyékok
40,0%
0,0%
Érezhető fényesség
6,7%
12,5%
Fényerék egyensúlya
3,3%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
40,0%
50,0%
Finom színtónusú
36,7%
25,0%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
25,0%
Egyértelmű színprészenység
3,3%
0,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
88,9%
100,0%
Sötét tónusú
5,6%
0,0%
Semleges tónusok
5,6%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
60,0%
50,0%
Egyensúlyos
40,0%
50,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
13,3%
0,0%
Lágy
26,7%
37,5%
Egyensúlyozott
16,7%
50,0%
Erőteljes kontrasztú
23,3%
0,0%
Kijelentés
20,0%
12,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
13,3%
0,0%
Lágyan kevert paletta
6,7%
50,0%
Egyensúlyozott harmónia
0,0%
0,0%
Erős színegyüntetés
46,7%
37,5%
Egységes színpaletta
33,3%
12,5%
Which canvases by Gillis Mostaert draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Scene of War and Fire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Landscape with the Flight i…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Netherlandish Household
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autumn (?)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moses strikes water from th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ on the Cross
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sermon of St. John - Landsc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Gillis Mostaert műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatást ér el Gillis Mostaert, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
200
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
300
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
200
csüt 29 Okt (előrejelzés)
200
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
200
GyakranIsmételt kérdések Gillis Mostaert kapcsán
Mely Gillis Mostaert vászonok a legnépszerűbbek?
Scene of War and Fire az első helyen áll, 300 megtekintéssel (38% a(z) Gillis Mostaert összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 5 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Gillis Mostaert profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Gillis Mostaert összesen 1 200 látogatást kapott: 500 az művész profilján és 700 az egyes vásznalakon.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Gillis Mostaert művei közül?
A(z) Lágyan kevert paletta (Színharmónia) preferenciákkal rendelkezők: 50% a látogatások, szemben a katalógus 7% részével.