Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Théodore Géricault oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Théodore Géricault: kulcsfontosságú személyek
A Médusa raftsala az első helyet foglalja el Théodore Géricault művei között: 9 300 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 47%-át teszi ki. Horse Market: Five Horses at the Stake és Nymph and Satyr (Jupiter and Antiope) követik. Théodore Géricault összesen 20 800 látogatást kapott: 2 700 az artist oldalon, 18 100 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 54% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (13 700 látogatás). A közönség nyelvei: Spanyol (32%), Holland (18%) és Francia (15%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (56%), telefonok (42%) és tabletek (2%). Egy preferencia egyértelmű: a Sötét és komoly (Érzelmi hangulat) a látogatások 56%-át teszi ki, csupán a katalógus 12%-át elfoglalva.
Théodore Géricault: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Théodore Géricault legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Théodore Géricault érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
1 500
12 200
Aug 2026
400
4 400
Sze 2026
800
1 400
Hogyan alakul a Théodore Géricault egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Théodore Géricault látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
76,5%
83,2%
Romantikus
23,5%
15,6%
Nosztalgikus
0,0%
1,2%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Sötét és komoly
11,8%
56,1%
Melankolikus
47,1%
28,3%
Drámai
35,3%
12,7%
Erőteljes presence
0,0%
1,7%
Nosztalgikus
0,0%
1,2%
Szenvedélyes
5,9%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
52,0%
68,7%
Lágy árnyékok
24,0%
14,1%
Érezhető fényesség
12,0%
10,6%
Fényerék egyensúlya
4,0%
3,5%
Fényes
8,0%
3,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
38,0%
27,3%
Finom színtónusú
26,0%
11,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
57,1%
Egyértelmű színprészenység
10,0%
4,5%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
75,0%
89,3%
Semleges tónusok
11,4%
5,9%
Sötét tónusú
11,4%
4,8%
Monokróm
2,3%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
48,0%
32,8%
Egyensúlyos
42,0%
62,6%
Élénk
10,0%
4,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
6,6%
Lágy
20,0%
8,1%
Egyensúlyozott
18,0%
9,1%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
59,6%
Kijelentés
22,0%
16,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
2,0%
Lágyan kevert paletta
6,0%
6,6%
Egyensúlyozott harmónia
4,0%
2,0%
Erős színegyüntetés
50,0%
76,3%
Egységes színpaletta
36,0%
13,1%
Hogyan alakulnak Théodore Géricault kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A Médusa raftsala
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 100
4 000
500
The Raft of the Medusa (det…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Madwoman and Compulsive G…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Leda and the Swan
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
The Wounded Officer of the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
An Officer of the Chasseurs…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
A hajós müszakaszomor
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
The Epsom Derby
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
A Turk (Mustapha)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Riderless Horse Races (deta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Théodore Géricault műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 600
55,8%
telefonok
8 700
41,8%
tabletek
500
2,4%
Mely nyelvek dominálnak Théodore Géricault olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Spanyol
1 300
32,5%
Holland
700
17,5%
Francia
600
15,0%
Angol
500
12,5%
Szlovák
300
7,5%
Norwegian
200
5,0%
Szerb
200
5,0%
Német
100
2,5%
Grúz
100
2,5%
Hogyan alakulnak Théodore Géricault napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
500
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
300
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
100
pén 2 Okt
200
szo 3 Okt
500
vas 4 Okt
500
hét 5 Okt
900
kedd 6 Okt
1 000
sze 7 Okt
700
csüt 8 Okt
600
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
500
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
300
sze 14 Okt
500
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
1 000
szo 17 Okt (előrejelzés)
600
vas 18 Okt (előrejelzés)
300
hét 19 Okt (előrejelzés)
600
kedd 20 Okt (előrejelzés)
600
sze 21 Okt (előrejelzés)
500
csüt 22 Okt (előrejelzés)
300
pén 23 Okt (előrejelzés)
500
szo 24 Okt (előrejelzés)
600
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
600
kedd 27 Okt (előrejelzés)
700
sze 28 Okt (előrejelzés)
500
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
500
szo 31 Okt (előrejelzés)
700
vas 1 Nov (előrejelzés)
300
hét 2 Nov (előrejelzés)
700
kedd 3 Nov (előrejelzés)
800
sze 4 Nov (előrejelzés)
600
csüt 5 Nov (előrejelzés)
400
pén 6 Nov (előrejelzés)
600
Théodore Géricault: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Théodore Géricault műve közül?
A Médusa raftsala: 9 300 látogatás, vagy 47% a(z) Théodore Géricault megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Théodore Géricault?
20 800 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (2 700) és a vászlakosság (18 100) látogatásai között.
A látogatók Théodore Géricault oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (56%), telefonok (42%) és tabletek (2%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 56% arányban.
Théodore Géricault több nyelven olvasható?
Igen: Spanyol (32%), Holland (18%) és Francia (15%). A népszerűst leg Spanyol 32% share-val.
A látogatók kedvelik-e Théodore Géricault egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Sötét és komoly (Érzelmi hangulat): a látogatások 56%-át teszi ki a 12% katalógusból.