Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gerard van Honthorst oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gerard van Honthorst: a látogatások adatai
A(z) Gerard van Honthorst legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Samson and Delilah, amelyet tizenkét hónap alatt 1 400 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 7%-át teszi ki. Következők: Christ Before the High Priest és The Concert (detail). Összesen 19 800 látogatás: 3 100 a művész oldalán és 16 700 a művekhez. A figyelem növekszik, 97%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 10 300 látogatás. A látogatók számítógépek (60%), telefonok (39%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. A látogatók Finom színtónusú (Színelnyomás) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 47%-át, míg a katalógusban ez az arány 34%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Gerard van Honthorst
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Gerard van Honthorst leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Gerard van Honthorst oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
700
Júl 2026
1 400
8 900
Aug 2026
500
2 400
Sze 2026
1 000
4 700
Mikor keresik a(z) Gerard van Honthorst műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Gerard van Honthorst rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
100,0%
95,1%
Nyugodt
0,0%
2,2%
Romantikus
0,0%
1,6%
Klasszikus
0,0%
0,5%
Elegáns
0,0%
0,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
52,2%
54,6%
Melankolikus
26,1%
24,6%
Sötét és komoly
4,3%
9,8%
Romantikus
0,0%
3,3%
Feszült hangulatú
4,3%
2,7%
Belső elmélyülést sugárzó
4,3%
2,2%
Nosztalgikus
0,0%
1,1%
Erőteljes presence
0,0%
1,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
70,0%
79,7%
Lágy árnyékok
22,0%
20,3%
Érezhető fényesség
8,0%
0,0%
Fényerék egyensúlya
0,0%
0,0%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
48,0%
31,2%
Finom színtónusú
34,0%
47,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
13,5%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
7,8%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
92,5%
85,9%
Sötét tónusú
2,5%
10,7%
Monokróm
0,0%
3,4%
Semleges tónusok
5,0%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
68,0%
58,3%
Egyensúlyos
30,0%
40,1%
Élénk
2,0%
1,6%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
16,0%
15,6%
Lágy
32,0%
20,3%
Egyensúlyozott
10,0%
9,9%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
24,0%
Kijelentés
30,0%
30,2%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
0,5%
Lágyan kevert paletta
10,0%
8,8%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
6,2%
Erős színegyüntetés
58,0%
68,8%
Egységes színpaletta
22,0%
15,6%
Melyek Gerard van Honthorst kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Concert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
100
The Concert (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Merry Company
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
The Concert (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
700
Portrait of Frederick V, El…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Christ Before the High Prie…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
600
Woman Playing the Guitar
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
100
Christ in the Garden of Get…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Supper Party (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Susanna and the Elders
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
500
Hogyan oszlónak a Gerard van Honthorst közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
11 800
59,6%
telefonok
7 800
39,4%
tabletek
200
1,0%
Milyen nyelveket beszélnek Gerard van Honthorst rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Grúz
600
35,3%
Angol
300
17,6%
Francia
300
17,6%
Bolgár
200
11,8%
Arab
100
5,9%
Spanyol
100
5,9%
Koreai
100
5,9%
Naponta hány látogatást kap Gerard van Honthorst, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
800
hét 28 Sze
1 200
kedd 29 Sze
400
sze 30 Sze
500
csüt 1 Okt
500
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
400
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
200
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
300
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
0
csüt 15 Okt
1 700
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
400
hét 19 Okt (előrejelzés)
400
kedd 20 Okt (előrejelzés)
200
sze 21 Okt (előrejelzés)
200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
600
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
100
vas 25 Okt (előrejelzés)
300
hét 26 Okt (előrejelzés)
300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
200
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
400
pén 30 Okt (előrejelzés)
100
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
200
hét 2 Nov (előrejelzés)
200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
300
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
0
Amit a látogatók Gerard van Honthorst kapcsán kérdeznek
Mely Gerard van Honthorst műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Samson and Delilah az első helyen, 1 400 megtekintéssel, a nézetések 7%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Gerard van Honthorst közönsége a WahooArt.com platformon?
19 800 látogatás tizenkét hónapban: 3 100 a művész oldalán, 16 700 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Gerard van Honthorst rajongói?
számítógépek (60%), telefonok (39%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 60%-át teszi ki.
Mely művei Gerard van Honthorst felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Finom színtónusú (Színelnyomás) leírású művek 47% látogatást generálnak a katalógus 34% részére.