Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Georges Braque oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Georges Braque: a látogatások adatai
A(z) Georges Braque legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Mandolina, amelyet tizenkét hónap alatt 28 800 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 12%-át teszi ki. Következők: Man with a Guitar és Hátelek az Éstákén. Összesen 119 300 látogatás: 38 800 a művész oldalán és 80 500 a művekhez. A figyelem növekszik, 62%-el Sze 2026 és Okt 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 63 100 látogatás. A látogatók főbb nyelvei: Angol (23%), Spanyol (15%) és Chinese (6%) A látogatók főbb országai: Amerikai Egyesült Államok (7%), Spanyolország (5%) és Egyesült Királyság (5%) A látogatók számítógépek (68%), telefonok (29%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 74%-át, míg a katalógusban ez az arány 50%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Georges Braque
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Georges Braque leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Georges Braque oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
900
Júl 2026
6 900
56 200
Aug 2026
5 400
16 000
Sze 2026
10 300
2 500
Okt 2026
15 900
4 900
Mikor keresik a(z) Georges Braque műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Georges Braque rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
47,8%
Elegáns
20,8%
12,4%
Békés, nyugodt
27,1%
10,8%
Modern
4,2%
10,3%
Természetes tónusú
0,0%
9,8%
Minimalista
8,3%
2,6%
Dramatikus
2,1%
2,6%
Karakteres
0,0%
1,4%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
50,0%
73,9%
Nyugodt
22,9%
10,3%
Melankolikus
10,4%
6,0%
Nyugodt
14,6%
5,4%
Energikus
0,0%
1,2%
Sötét és komoly
0,0%
1,1%
Rejtélyes
0,0%
0,8%
Drámai
2,1%
0,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
12,0%
11,1%
Lágy árnyékok
28,0%
31,1%
Érezhető fényesség
26,0%
36,2%
Fényerék egyensúlya
16,0%
15,4%
Fényes
18,0%
6,1%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
29,0%
Finom színtónusú
34,0%
33,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
20,0%
23,0%
Egyértelmű színprészenység
16,0%
14,3%
Éles színűség
0,0%
0,4%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
40,0%
47,6%
Semleges tónusok
34,3%
37,9%
Sötét tónusú
14,3%
11,5%
Pasztell színek
5,7%
1,5%
Természet
2,9%
0,5%
Monokróm
0,0%
0,5%
Meleg tónusú
0,0%
0,5%
Fémfényű színek
2,9%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
30,0%
19,8%
Egyensúlyos
42,0%
60,9%
Élénk
28,0%
19,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
5,1%
Lágy
20,0%
24,0%
Egyensúlyozott
12,0%
4,1%
Erőteljes kontrasztú
6,0%
13,0%
Kijelentés
60,0%
53,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
24,0%
11,5%
Lágyan kevert paletta
20,0%
23,4%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
7,5%
Erős színegyüntetés
32,0%
35,6%
Egységes színpaletta
16,0%
22,0%
Melyek Georges Braque kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Okt 2026
Mandolina
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
3 200
100
100
Man with a Guitar
0
0
0
0
0
0
0
100
3 000
3 400
0
200
Hátelek az Éstákén
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
1 100
500
100
Harbor in Normandy
0
0
0
0
0
0
0
0
800
300
100
100
Női Olvasó
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
700
0
0
Szimfonikus húszaszék és pa…
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
0
100
100
A Múzsák
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
300
0
100
A Duett (Le Duo)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Nő egy guitárral
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Heracles
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Hogyan oszlónak a Georges Braque közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
81 700
68,5%
telefonok
34 200
28,7%
tabletek
3 400
2,8%
Milyen nyelveket beszélnek Georges Braque rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
4 000
22,6%
Spanyol
2 700
15,3%
Chinese
1 100
6,2%
Arab
1 000
5,6%
Francia
900
5,1%
Olasz
800
4,5%
Japán
700
4,0%
Cseh
600
3,4%
Német
600
3,4%
Görög
500
2,8%
Naponta hány látogatást kap Georges Braque, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 17 Okt
1 400
vas 18 Okt
4 100
hét 19 Okt
7 100
kedd 20 Okt
4 300
sze 21 Okt
4 800
csüt 22 Okt
4 000
pén 23 Okt
4 800
szo 24 Okt
3 600
vas 25 Okt
4 600
hét 26 Okt
4 700
kedd 27 Okt
5 600
sze 28 Okt
4 300
csüt 29 Okt
3 500
pén 30 Okt
4 500
szo 31 Okt
4 300
vas 1 Nov
7 900
hét 2 Nov
7 100
kedd 3 Nov
6 300
sze 4 Nov
5 600
csüt 5 Nov
4 300
pén 6 Nov
3 900
szo 7 Nov (előrejelzés)
4 000
vas 8 Nov (előrejelzés)
7 100
hét 9 Nov (előrejelzés)
8 100
kedd 10 Nov (előrejelzés)
6 900
sze 11 Nov (előrejelzés)
6 300
csüt 12 Nov (előrejelzés)
5 100
pén 13 Nov (előrejelzés)
5 700
szo 14 Nov (előrejelzés)
4 300
vas 15 Nov (előrejelzés)
7 600
hét 16 Nov (előrejelzés)
8 700
kedd 17 Nov (előrejelzés)
7 500
sze 18 Nov (előrejelzés)
6 800
csüt 19 Nov (előrejelzés)
5 400
pén 20 Nov (előrejelzés)
6 100
szo 21 Nov (előrejelzés)
4 500
vas 22 Nov (előrejelzés)
8 100
hét 23 Nov (előrejelzés)
9 200
kedd 24 Nov (előrejelzés)
7 900
sze 25 Nov (előrejelzés)
7 200
csüt 26 Nov (előrejelzés)
5 800
pén 27 Nov (előrejelzés)
6 400
Amit a látogatók Georges Braque kapcsán kérdeznek
Mely Georges Braque műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Mandolina az első helyen, 28 800 megtekintéssel, a nézetések 12%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Georges Braque közönsége a WahooArt.com platformon?
119 300 látogatás tizenkét hónapban: 38 800 a művész oldalán, 80 500 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Georges Braque rajongói?
számítógépek (68%), telefonok (29%) és tabletek (3%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 68%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Georges Braque rajongói?
Angol (23%), Spanyol (15%) és Chinese (6%); a(z) Angol nyelv a látogatók 23%-át teszi ki.
Mely művei Georges Braque felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Belső elmélyülést sugárzó (Érzelmi hangulat) leírású művek 74% látogatást generálnak a katalógus 50% részére.