Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg George Grosz oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
George Grosz: a látogatások adatai
A(z) George Grosz legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a A Társaság Pillérai, amelyet tizenkét hónap alatt 15 300 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 33%-át teszi ki. Következők: Az Napkelte és A Város. Összesen 34 800 látogatás: 10 400 a művész oldalán és 24 400 a művekhez. A figyelem növekszik, 127%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 24 300 látogatás. A látogatók főbb nyelvei: Német (25%), Angol (20%) és Francia (10%) A látogatók főbb országai: Németország (31%), Olaszország (15%) és Franciaország (8%) A látogatók számítógépek (69%), telefonok (24%) és tabletek (7%) eszközökön böngésznek. A látogatók Kijelentés (Kontraszt) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 50%-át, míg a katalógusban ez az arány 10%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: George Grosz
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett George Grosz leglátottabb műve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
600
Júl 2026
3 800
20 500
Aug 2026
700
2 300
Sze 2026
5 800
1 000
Mikor keresik a(z) George Grosz műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják George Grosz rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
66,7%
92,8%
Romantikus
0,0%
3,8%
Karakteres
33,3%
3,1%
Királykisasszony-regényes, fantáziában gazdag
0,0%
0,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Feszült hangulatú
66,7%
67,7%
Drámai
0,0%
12,2%
Sötét és komoly
0,0%
8,8%
Melankolikus
0,0%
3,8%
Szenvedélyes
0,0%
3,8%
Energikus
33,3%
2,5%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
0,6%
Rejtélyes
0,0%
0,3%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
13,0%
Lágy árnyékok
8,0%
45,4%
Érezhető fényesség
12,0%
11,1%
Fényerék egyensúlya
18,0%
9,8%
Fényes
62,0%
20,7%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
46,0%
52,0%
Finom színtónusú
24,0%
13,9%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
18,0%
27,1%
Egyértelmű színprészenység
12,0%
6,2%
Éles színűség
0,0%
0,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
16,3%
44,6%
Semleges tónusok
40,8%
27,2%
Pasztell színek
26,5%
14,6%
Monokróm
10,2%
6,3%
Sötét tónusú
6,1%
6,6%
Természet
0,0%
0,4%
Meleg tónusú
0,0%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
42,0%
49,9%
Egyensúlyos
34,0%
37,1%
Élénk
24,0%
13,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
38,0%
20,5%
Lágy
22,0%
7,5%
Egyensúlyozott
10,0%
14,7%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
7,2%
Kijelentés
10,0%
50,1%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
2,0%
37,3%
Lágyan kevert paletta
22,0%
19,6%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
6,4%
Erős színegyüntetés
46,0%
25,8%
Egységes színpaletta
24,0%
10,9%
Melyek George Grosz kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Kain vagy Hitler az Ördögök…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Az Napkelte
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
0
0
A Város
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
600
A Társaság Pillérai
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
200
100
A Pit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
400
0
A Vádaskodó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
The Burial
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Daum marries her pedantic a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interrogation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Der Dank des Vaterlands (Th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Hogyan oszlónak a George Grosz közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
24 100
69,3%
telefonok
8 300
23,9%
tabletek
2 400
6,9%
Milyen nyelveket beszélnek George Grosz rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
3 400
24,8%
Angol
2 700
19,7%
Francia
1 400
10,2%
Spanyol
1 300
9,5%
Olasz
900
6,6%
Chinese
800
5,8%
Lengyel
700
5,1%
Koreai
500
3,6%
Portugál
500
3,6%
Svéd
400
2,9%
Naponta hány látogatást kap George Grosz, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
1 400
sze 23 Sze
1 200
csüt 24 Sze
1 600
pén 25 Sze
1 300
szo 26 Sze
900
vas 27 Sze
1 500
hét 28 Sze
1 300
kedd 29 Sze
2 300
sze 30 Sze
800
csüt 1 Okt
2 400
pén 2 Okt
2 100
szo 3 Okt
1 000
vas 4 Okt
1 600
hét 5 Okt
1 200
kedd 6 Okt
1 300
sze 7 Okt
1 600
csüt 8 Okt
1 800
pén 9 Okt
1 800
szo 10 Okt
2 500
vas 11 Okt
2 300
hét 12 Okt
7 500
kedd 13 Okt (előrejelzés)
2 900
sze 14 Okt (előrejelzés)
2 100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
3 400
pén 16 Okt (előrejelzés)
3 000
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 600
vas 18 Okt (előrejelzés)
3 100
hét 19 Okt (előrejelzés)
5 800
kedd 20 Okt (előrejelzés)
3 300
sze 21 Okt (előrejelzés)
2 400
csüt 22 Okt (előrejelzés)
3 900
pén 23 Okt (előrejelzés)
3 500
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 900
vas 25 Okt (előrejelzés)
3 600
hét 26 Okt (előrejelzés)
6 700
kedd 27 Okt (előrejelzés)
3 700
sze 28 Okt (előrejelzés)
2 700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
4 300
pén 30 Okt (előrejelzés)
3 900
szo 31 Okt (előrejelzés)
3 300
vas 1 Nov (előrejelzés)
4 000
hét 2 Nov (előrejelzés)
7 400
Amit a látogatók George Grosz kapcsán kérdeznek
Mely George Grosz műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
A Társaság Pillérai az első helyen, 15 300 megtekintéssel, a nézetések 33%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a George Grosz közönsége a WahooArt.com platformon?
34 800 látogatás tizenkét hónapban: 10 400 a művész oldalán, 24 400 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak George Grosz rajongói?
számítógépek (69%), telefonok (24%) és tabletek (7%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 69%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják George Grosz rajongói?
Német (25%), Angol (20%) és Francia (10%); a(z) Német nyelv a látogatók 25%-át teszi ki.
Mely művei George Grosz felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Kijelentés (Kontraszt) leírású művek 50% látogatást generálnak a katalógus 10% részére.