Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Gary Wragg oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Gary Wragg: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Gary Wragg legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Andrey and His Collection volt: 200 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 33%-át jelenti. Ezt követi Sasha és No Title. A művész összesen 700 látogatást generált: 200 a művész profiljának és 500 az egyes vásznalak oldalainak. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 700 látogatással. A látogatók Semleges tónusok (Színpaletta) irányultak: ezek a látogatások 80%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 45%-át alkotják a művész katalógjának.
A Gary Wragg legnézettebb 5 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 5 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 5 műve Gary Wragg alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
500
Aug 2026
0
0
Sze 2026
0
0
Mennyi figyelmet kapnak Gary Wragg vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Gary Wragg látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
37,5%
60,0%
Klasszikus
25,0%
20,0%
Nyugodt
12,5%
20,0%
Nosztalgikus
12,5%
0,0%
Játékos
12,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
50,0%
80,0%
Nyugodt
12,5%
20,0%
Örömteli
12,5%
0,0%
Nosztalgikus
12,5%
0,0%
Játékos
12,5%
0,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
0,0%
0,0%
Lágy árnyékok
25,0%
16,7%
Érezhető fényesség
16,7%
16,7%
Fényerék egyensúlya
33,3%
33,3%
Fényes
25,0%
33,3%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
33,3%
50,0%
Finom színtónusú
16,7%
16,7%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
33,3%
16,7%
Egyértelmű színprészenység
16,7%
16,7%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
45,5%
80,0%
Földszínek
36,4%
0,0%
Sötét tónusú
9,1%
20,0%
Pasztell színek
9,1%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
25,0%
16,7%
Egyensúlyos
33,3%
50,0%
Élénk
41,7%
33,3%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
8,3%
0,0%
Lágy
8,3%
16,7%
Egyensúlyozott
8,3%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
33,3%
66,7%
Kijelentés
41,7%
16,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
16,7%
0,0%
Lágyan kevert paletta
33,3%
50,0%
Egyensúlyozott harmónia
8,3%
16,7%
Erős színegyüntetés
25,0%
33,3%
Egységes színpaletta
16,7%
0,0%
Which canvases by Gary Wragg draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Clock with Astronomical and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Figure of Admiral Samuel Ho…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sasha
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
No Title
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
No Title
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of the Monastery and S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
No Title
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Andrey and His Collection
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Dower chest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Promenade
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mely nyelveken olvassák Gary Wragg műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Naponta hány látogatást ér el Gary Wragg, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
kedd 22 Sze
0
sze 23 Sze
0
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
0
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
0
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt (előrejelzés)
0
sze 14 Okt (előrejelzés)
0
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
GyakranIsmételt kérdések Gary Wragg kapcsán
Mely Gary Wragg vászonok a legnépszerűbbek?
Andrey and His Collection az első helyen áll, 200 megtekintéssel (33% a(z) Gary Wragg összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 5 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Gary Wragg profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Gary Wragg összesen 700 látogatást kapott: 200 az művész profilján és 500 az egyes vásznalakon.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Gary Wragg művei közül?
A(z) Semleges tónusok (Színpaletta) preferenciákkal rendelkezők: 80% a látogatások, szemben a katalógus 45% részével.