Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frederic Remington oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frederic Remington: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Frederic Remington legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a The Old Stage-Coach of the Plains volt: 1 100 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 4%-át jelenti. Ezt követi The Wolves Sniffed Along on the Trail, but Came No Closer és His First Lesson. A művész összesen 26 100 látogatást generált: 2 900 a művész profiljának és 23 200 az egyes vásznalak oldalainak. Az érdeklődés 59%-el csökkent Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 18 100 látogatással. A közönség számítógépek (91%), telefonok (8%) és tabletek (1%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Nosztalgikus (Érzelmi hangulat) irányultak: ezek a látogatások 20%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 0%-át alkotják a művész katalógjának.
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Frederic Remington alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
1 100
Júl 2026
2 000
16 100
Aug 2026
200
4 700
Sze 2026
700
1 300
Mennyi figyelmet kapnak Frederic Remington vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Frederic Remington látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
64,7%
28,6%
Nyugodt
29,4%
29,2%
Nosztalgikus
5,9%
24,4%
Békés, nyugodt
0,0%
15,5%
Romantikus
0,0%
1,2%
Karakteres
0,0%
0,6%
Elegáns
0,0%
0,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
23,5%
18,4%
Melankolikus
5,9%
19,6%
Nosztalgikus
0,0%
20,2%
Erőteljes presence
23,5%
11,9%
Nyugodt
0,0%
10,1%
Energikus
0,0%
5,4%
Nyugodt
5,9%
4,2%
Drámai
17,6%
1,8%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
6,0%
14,1%
Lágy árnyékok
14,0%
9,5%
Érezhető fényesség
22,0%
20,9%
Fényerék egyensúlya
30,0%
28,1%
Fényes
28,0%
27,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
58,0%
46,8%
Finom színtónusú
14,0%
15,2%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
24,0%
22,4%
Egyértelmű színprészenység
4,0%
15,2%
Éles színűség
0,0%
0,4%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
76,9%
71,8%
Földszínek
15,4%
8,5%
Pasztell színek
7,7%
10,1%
Sötét tónusú
0,0%
7,4%
Természet
0,0%
1,6%
Monokróm
0,0%
0,5%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
39,9%
Egyensúlyos
34,0%
31,6%
Élénk
22,0%
28,5%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
14,4%
Lágy
20,0%
23,2%
Egyensúlyozott
6,0%
9,1%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
16,7%
Kijelentés
48,0%
36,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
18,0%
13,7%
Lágyan kevert paletta
14,0%
15,2%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
9,1%
Erős színegyüntetés
32,0%
40,7%
Egységes színpaletta
26,0%
21,3%
Which canvases by Frederic Remington draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Grass Fire
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
Hunter’s Supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Old Stage-Coach of the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
600
100
The Cheyenne
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Charge of the Rough Rid…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
The Broncho Buster
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Coming Through the Rye
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Guard of the Whiskey Trader
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Untitled (posssibly The Cig…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
One of the Boys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Frederic Remington megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
23 700
90,8%
telefonok
2 100
8,0%
tabletek
300
1,1%
Mely nyelveken olvassák Frederic Remington műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
400
30,8%
Francia
400
30,8%
Német
200
15,4%
Olasz
200
15,4%
Görög
100
7,7%
Naponta hány látogatást ér el Frederic Remington, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
100
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
1 100
sze 30 Sze
100
csüt 1 Okt
600
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
400
hét 5 Okt
200
kedd 6 Okt
300
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
600
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
400
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
400
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
100
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
GyakranIsmételt kérdések Frederic Remington kapcsán
Mely Frederic Remington vászonok a legnépszerűbbek?
The Old Stage-Coach of the Plains az első helyen áll, 1 100 megtekintéssel (4% a(z) Frederic Remington összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Frederic Remington profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Frederic Remington összesen 26 100 látogatást kapott: 2 900 az művész profilján és 23 200 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Frederic Remington alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (91%), telefonok (8%) és tabletek (1%) eszközökön tekintik meg Frederic Remington alkotásait; a látogatások 91%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Frederic Remington művei közül?
A(z) Nosztalgikus (Érzelmi hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 20% a látogatások, szemben a katalógus 0% részével.