Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Winterhalter Franz Xaver oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Winterhalter Franz Xaver: a közönség röviden
Az elmúlt tizenkét hónapban Winterhalter Franz Xaver legnézettebb vászonműve a WahooArt.com oldalán a Florinda volt: 4 800 megtekintés, ami a művész munkásságára összességében fordított figyelem 27%-át jelenti. Ezt követi Portrait of a lady with a fan és The Royal Family in 1846. A művész összesen 17 900 látogatást generált: 2 300 a művész profiljának és 15 600 az egyes vásznalak oldalainak. A érdeklődés nő: a látogatások száma 26%-el emelkedett Aug 2026 és Sze 2026 között. A csúcs Júl 2026-ben érhető el volt, 11 300 látogatással. A közönség számítógépek (74%), telefonok (20%) és tabletek (6%) eszközökön tekinteti meg a műveket. A látogatók Romantikus (Hangulat) irányultak: ezek a látogatások 56%-át teszik ki, pedig ezek a vásznalak csupán 0%-át alkotják a művész katalógjának.
A Winterhalter Franz Xaver legnézettebb 10 vásárlói vásárlása (vagy: legnézettebb 10 vásárlása) vásárlása
A legutóbbi tizenkét hónap tényleges látogatási száma alapján ezok a 10 műve Winterhalter Franz Xaver alkotásai, amelyeket a gyűjtők a leggyakrabban WahooArt.com oldalán nyitnak meg.
Hányan látogatják havonta Winterhalter Franz Xaver oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Összes adat megtekintése
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
300
Júl 2026
900
10 400
Aug 2026
300
2 400
Sze 2026
900
2 500
Mennyi figyelmet kapnak Winterhalter Franz Xaver vászonművei?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen vásznakat választják Winterhalter Franz Xaver látogatói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Összes adat megtekintése
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
0,0%
56,3%
Elegáns
75,0%
39,1%
Luksusú
25,0%
2,3%
Klasszikus
0,0%
2,3%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Örömteli
0,0%
55,2%
Erőteljes presence
50,0%
10,3%
Belső elmélyülést sugárzó
0,0%
12,6%
Nosztalgikus
25,0%
10,3%
Romantikus
25,0%
10,3%
Melankolikus
0,0%
1,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
28,0%
43,8%
Lágy árnyékok
24,0%
25,0%
Érezhető fényesség
40,0%
27,8%
Fényerék egyensúlya
8,0%
3,4%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
36,0%
25,6%
Finom színtónusú
30,0%
21,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
26,0%
44,9%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
8,0%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
68,3%
84,1%
Semleges tónusok
19,5%
8,6%
Sötét tónusú
12,2%
7,3%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
56,0%
38,6%
Egyensúlyos
36,0%
55,1%
Élénk
8,0%
6,2%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
1,1%
Lágy
12,0%
11,9%
Egyensúlyozott
10,0%
3,4%
Erőteljes kontrasztú
18,0%
39,2%
Kijelentés
56,0%
44,3%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
9,1%
Lágyan kevert paletta
26,0%
15,3%
Egyensúlyozott harmónia
18,0%
15,9%
Erős színegyüntetés
32,0%
51,1%
Egységes színpaletta
16,0%
8,5%
Which canvases by Winterhalter Franz Xaver draw the most visits, month by month?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Összes adat megtekintése
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Florinda
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
1 300
1 300
The Royal Family in 1846
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
Count Jenison-Walworth
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Empress Eugénie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Portrait of Empress Alexand…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Empress Maria A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
A Királyi Főherceg Portréja
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Queen Victoria (1819–1901)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Louis Philippe
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a lady with a f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
Milyen eszközöket használnak a rajongók Winterhalter Franz Xaver megtekintéséhez?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Összes adat megtekintése
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
13 300
74,3%
telefonok
3 500
19,6%
tabletek
1 100
6,1%
Mely nyelveken olvassák Winterhalter Franz Xaver műveit?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Összes adat megtekintése
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Német
400
40,0%
Angol
300
30,0%
Bolgár
100
10,0%
Koreai
100
10,0%
Portugál
100
10,0%
Naponta hány látogatást ér el Winterhalter Franz Xaver, és mi várható a közeljövőben?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Összes adat megtekintése
Nap
Látogatások
csüt 24 Sze
0
pén 25 Sze
300
szo 26 Sze
100
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
700
kedd 29 Sze
300
sze 30 Sze
800
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
100
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
300
kedd 6 Okt
100
sze 7 Okt
300
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
300
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt (előrejelzés)
0
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
GyakranIsmételt kérdések Winterhalter Franz Xaver kapcsán
Mely Winterhalter Franz Xaver vászonok a legnépszerűbbek?
Florinda az első helyen áll, 4 800 megtekintéssel (27% a(z) Winterhalter Franz Xaver összes megtekintésének). A fenti rangsor a(z) 10 legnépszerűbb művet sorolja fel.
Hányan tekintenek ki Winterhalter Franz Xaver profiljára a WahooArt.com oldalán?
Az elmúlt tizenkét hónapban Winterhalter Franz Xaver összesen 17 900 látogatást kapott: 2 300 az művész profilján és 15 600 az egyes vásznalakon.
Milyen eszközökön tekintik meg a gyűjtők Winterhalter Franz Xaver alkotásait?
A gyűjtők számítógépek (74%), telefonok (20%) és tabletek (6%) eszközökön tekintik meg Winterhalter Franz Xaver alkotásait; a látogatások 74%-át számítógépek eszközök teszik ki.
Milyen típusú vászonokat részesít előnyben a látogatók Winterhalter Franz Xaver művei közül?
A(z) Romantikus (Hangulat) preferenciákkal rendelkezők: 56% a látogatások, szemben a katalógus 0% részével.