Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frans Hals oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frans Hals: a látogatások adatai
A(z) Frans Hals legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a A nevető lovag, amelyet tizenkét hónap alatt 900 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 4%-át teszi ki. Következők: The Meagre Company (detail) és Egy fiatal fiú pohárban borozó. Összesen 27 000 látogatás: 4 800 a művész oldalán és 22 200 a művekhez. A figyelem növekszik, 120%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 20 400 látogatás. A látogatók főbb nyelvei: Chinese (21%), Spanyol (18%) és Koreai (15%) A látogatók számítógépek (88%), telefonok (11%) és tabletek (1%) eszközökön böngésznek. A látogatók Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 31%-át, míg a katalógusban ez az arány 20%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Frans Hals
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Frans Hals leglátottabb műve.
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
1 400
Júl 2026
2 200
18 200
Aug 2026
500
1 000
Sze 2026
1 700
1 600
Mikor keresik a(z) Frans Hals műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Frans Hals rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Elegáns
64,7%
49,2%
Klasszikus
11,8%
14,7%
Nyugodt
17,6%
10,7%
Dramatikus
0,0%
10,7%
Luksusú
0,0%
5,1%
Nosztalgikus
5,9%
1,5%
Békés, nyugodt
0,0%
2,0%
Karakteres
0,0%
1,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Belső elmélyülést sugárzó
35,3%
40,6%
Nyugodt
23,5%
16,8%
Melankolikus
5,9%
10,2%
Örömteli
17,6%
4,6%
Sötét és komoly
5,9%
5,6%
Romantikus
5,9%
5,1%
Nosztalgikus
5,9%
4,6%
Rejtélyes
0,0%
4,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
76,0%
69,4%
Lágy árnyékok
16,0%
24,9%
Érezhető fényesség
6,0%
4,9%
Fényerék egyensúlya
2,0%
0,4%
Fényes
0,0%
0,4%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
66,0%
62,0%
Finom színtónusú
24,0%
27,8%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
10,0%
9,8%
Egyértelmű színprészenység
0,0%
0,4%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
91,2%
96,9%
Semleges tónusok
5,9%
1,8%
Monokróm
2,9%
0,9%
Sötét tónusú
0,0%
0,4%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
78,0%
71,0%
Egyensúlyos
22,0%
29,0%
Élénk
0,0%
0,0%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
20,0%
11,4%
Lágy
30,0%
18,0%
Egyensúlyozott
4,0%
11,0%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
31,0%
Kijelentés
26,0%
28,6%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
8,0%
3,7%
Lágyan kevert paletta
6,0%
9,8%
Egyensúlyozott harmónia
16,0%
11,8%
Erős színegyüntetés
58,0%
60,0%
Egységes színpaletta
12,0%
14,7%
Melyek Frans Hals kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
A nevető lovag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
400
Marriage Portrait of Isaac…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Paulus Verschuur
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Paulus Verschuur
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Laughing Child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Smoker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Malle Babbe
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
100
Buffoon Playing a Lute
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Family Group in a Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of a Seated Woman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Hogyan oszlónak a Frans Hals közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
23 700
87,8%
telefonok
3 100
11,5%
tabletek
200
0,7%
Milyen nyelveket beszélnek Frans Hals rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Chinese
700
20,6%
Spanyol
600
17,6%
Koreai
500
14,7%
Olasz
300
8,8%
Angol
200
5,9%
Francia
200
5,9%
Litván
200
5,9%
Holland
200
5,9%
Cseh
100
2,9%
Horvát
100
2,9%
Naponta hány látogatást kap Frans Hals, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
300
vas 27 Sze
900
hét 28 Sze
200
kedd 29 Sze
700
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
200
vas 4 Okt
100
hét 5 Okt
100
kedd 6 Okt
300
sze 7 Okt
200
csüt 8 Okt
100
pén 9 Okt
100
szo 10 Okt
400
vas 11 Okt
200
hét 12 Okt
100
kedd 13 Okt
300
sze 14 Okt
400
csüt 15 Okt
1 400
pén 16 Okt
800
szo 17 Okt (előrejelzés)
500
vas 18 Okt (előrejelzés)
700
hét 19 Okt (előrejelzés)
200
kedd 20 Okt (előrejelzés)
700
sze 21 Okt (előrejelzés)
300
csüt 22 Okt (előrejelzés)
900
pén 23 Okt (előrejelzés)
700
szo 24 Okt (előrejelzés)
500
vas 25 Okt (előrejelzés)
700
hét 26 Okt (előrejelzés)
200
kedd 27 Okt (előrejelzés)
800
sze 28 Okt (előrejelzés)
400
csüt 29 Okt (előrejelzés)
1 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
700
szo 31 Okt (előrejelzés)
600
vas 1 Nov (előrejelzés)
800
hét 2 Nov (előrejelzés)
300
kedd 3 Nov (előrejelzés)
800
sze 4 Nov (előrejelzés)
400
csüt 5 Nov (előrejelzés)
1 100
pén 6 Nov (előrejelzés)
800
Amit a látogatók Frans Hals kapcsán kérdeznek
Mely Frans Hals műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
A nevető lovag az első helyen, 900 megtekintéssel, a nézetések 4%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Frans Hals közönsége a WahooArt.com platformon?
27 000 látogatás tizenkét hónapban: 4 800 a művész oldalán, 22 200 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Frans Hals rajongói?
számítógépek (88%), telefonok (11%) és tabletek (1%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 88%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Frans Hals rajongói?
Chinese (21%), Spanyol (18%) és Koreai (15%); a(z) Chinese nyelv a látogatók 21%-át teszi ki.
Mely művei Frans Hals felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Erőteljes kontrasztú (Kontraszt) leírású művek 31% látogatást generálnak a katalógus 20% részére.