Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Frank Stella oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Frank Stella: kulcsfontosságú személyek
The Fountain az első helyet foglalja el Frank Stella művei között: 900 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 20%-át teszi ki. Darabjerd III és Tahkt-I-Sulayman Variation II követik. Frank Stella összesen 6 000 látogatást kapott: 3 300 az artist oldalon, 2 700 pedig a vásznalaknál. A trend emelkedő: 191% -el több látogatás Sze 2026 alatt, mint Aug 2026 alatt. A leglátogatottabb hónap Sze 2026 volt (3 200 látogatás). A közönség nyelvei: Angol (75%), Spanyol (8%) és Cseh (5%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (53%), telefonok (42%) és tabletek (5%). Egy preferencia egyértelmű: a Finom színtónusú (Színelnyomás) a látogatások 34%-át teszi ki, csupán a katalógus 18%-át elfoglalva.
Frank Stella: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Frank Stella legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Frank Stella érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
0
Júl 2026
200
1 500
Aug 2026
300
800
Sze 2026
2 800
400
Hogyan alakul a Frank Stella egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Frank Stella látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Minimalista
66,7%
59,1%
Karakteres
11,1%
18,2%
Békés, nyugodt
11,1%
18,2%
Modern
11,1%
4,5%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
44,4%
45,5%
Energikus
22,2%
22,7%
Belső elmélyülést sugárzó
22,2%
13,6%
Nyugodt
11,1%
18,2%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
8,0%
13,6%
Lágy árnyékok
8,0%
0,0%
Érezhető fényesség
22,0%
34,1%
Fényerék egyensúlya
34,0%
36,4%
Fényes
28,0%
15,9%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
44,0%
15,9%
Finom színtónusú
18,0%
34,1%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
15,9%
Egyértelmű színprészenység
14,0%
18,2%
Éles színűség
8,0%
15,9%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
51,1%
33,3%
Földszínek
15,6%
25,6%
Pasztell színek
11,1%
17,9%
Sötét tónusú
8,9%
12,8%
Monokróm
6,7%
2,6%
Élénk
2,2%
5,1%
Fémfényű színek
2,2%
2,6%
Természet
2,2%
0,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
40,0%
13,6%
Egyensúlyos
34,0%
50,0%
Élénk
26,0%
36,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
18,0%
2,3%
Lágy
14,0%
29,5%
Egyensúlyozott
2,0%
0,0%
Erőteljes kontrasztú
20,0%
20,4%
Kijelentés
46,0%
47,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
46,0%
50,0%
Lágyan kevert paletta
14,0%
29,5%
Egyensúlyozott harmónia
6,0%
4,5%
Erős színegyüntetés
18,0%
13,6%
Egységes színpaletta
16,0%
2,3%
Hogyan alakulnak Frank Stella kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Gran Cairo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Hyena Stomp
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Basra Gate III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Die Fahne Hoch!
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Marriage of Reason and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Manteneia II – Magyar nyelv…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Composition (S/1)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Fountain
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
0
0
Maquette for the Mural in t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Shoubeegi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Frank Stella műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
3 200
53,3%
telefonok
2 500
41,7%
tabletek
300
5,0%
Mely nyelvek dominálnak Frank Stella olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
4 500
75,0%
Spanyol
500
8,3%
Cseh
300
5,0%
Lengyel
300
5,0%
Orosz
200
3,3%
Olasz
100
1,7%
Portugál
100
1,7%
Hogyan alakulnak Frank Stella napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
400
szo 26 Sze
200
vas 27 Sze
800
hét 28 Sze
600
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
600
csüt 1 Okt
400
pén 2 Okt
300
szo 3 Okt
100
vas 4 Okt
200
hét 5 Okt
900
kedd 6 Okt
200
sze 7 Okt
600
csüt 8 Okt
200
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
200
vas 11 Okt
100
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
100
sze 14 Okt
500
csüt 15 Okt
300
pén 16 Okt (előrejelzés)
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
100
hét 19 Okt (előrejelzés)
100
kedd 20 Okt (előrejelzés)
0
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
100
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
0
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
0
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
Frank Stella: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Frank Stella műve közül?
The Fountain: 900 látogatás, vagy 20% a(z) Frank Stella megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Frank Stella?
6 000 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (3 300) és a vászlakosság (2 700) látogatásai között.
A látogatók Frank Stella oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (53%), telefonok (42%) és tabletek (5%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 53% arányban.
Frank Stella több nyelven olvasható?
Igen: Angol (75%), Spanyol (8%) és Cseh (5%). A népszerűst leg Angol 75% share-val.
A látogatók kedvelik-e Frank Stella egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Finom színtónusú (Színelnyomás): a látogatások 34%-át teszi ki a 18% katalógusból.