Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Fra Angelico oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Fra Angelico: kulcsfontosságú személyek
Az Ítélet Szava az első helyet foglalja el Fra Angelico művei között: 10 400 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 6%-át teszi ki. Szűlő Virágkoroncázás és Krisztus a mennyei paradicsomban követik. Fra Angelico összesen 198 100 látogatást kapott: 23 800 az artist oldalon, 174 300 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 4% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (142 700 látogatás). A közönség nyelvei: Angol (46%), Portugál (13%) és Görög (11%). A közönség származási orszámai: Görögország (16%), Belgium (14%) és Amerikai Egyesült Államok (14%). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (78%), telefonok (20%) és tabletek (3%). Egy preferencia egyértelmű: a Békés, nyugodt (Hangulat) a látogatások 61%-át teszi ki, csupán a katalógus 38%-át elfoglalva.
Fra Angelico: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Fra Angelico legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Fra Angelico érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
6 800
Júl 2026
8 600
134 100
Aug 2026
6 000
18 700
Sze 2026
8 900
14 700
Hogyan alakul a Fra Angelico egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Fra Angelico látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
37,5%
61,3%
Éteri
47,9%
27,0%
Nyugodt
8,3%
6,3%
Dramatikus
4,2%
3,4%
Misztikus
0,0%
1,1%
Elegáns
2,1%
0,9%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
85,4%
85,4%
Melankolikus
6,2%
5,5%
Nyugodt
2,1%
5,3%
Nyugodt
2,1%
1,9%
Sötét és komoly
2,1%
1,0%
Belső elmélyülést sugárzó
2,1%
0,6%
Éteri
0,0%
0,2%
Nosztalgikus
0,0%
0,1%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
10,0%
6,4%
Lágy árnyékok
40,0%
43,3%
Érezhető fényesség
40,0%
39,6%
Fényerék egyensúlya
8,0%
9,2%
Fényes
2,0%
1,5%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
4,0%
1,5%
Finom színtónusú
18,0%
30,4%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
44,0%
38,1%
Egyértelmű színprészenység
34,0%
29,9%
Éles színűség
0,0%
0,1%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
61,2%
58,3%
Sötét tónusú
28,6%
30,8%
Semleges tónusok
6,1%
8,8%
Pasztell színek
4,1%
2,0%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
10,0%
3,5%
Egyensúlyos
52,0%
59,7%
Élénk
38,0%
36,9%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
4,0%
0,7%
Lágy
20,0%
7,6%
Egyensúlyozott
10,0%
8,3%
Erőteljes kontrasztú
16,0%
31,5%
Kijelentés
50,0%
51,9%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
4,0%
2,9%
Lágyan kevert paletta
12,0%
8,6%
Egyensúlyozott harmónia
20,0%
23,6%
Erős színegyüntetés
54,0%
54,2%
Egységes színpaletta
10,0%
10,6%
Hogyan alakulnak Fra Angelico kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Az Ítélet Szava
0
0
0
0
0
0
0
0
0
8 400
600
0
A bölcsök imádatát
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
300
500
Krisztus a mennyei paradics…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
500
700
Újtest** (részlet)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
100
0
Kirovatás Szent Domonykokkal
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
300
200
Perugia Altarpiece (in mode…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
200
Szűlő Virágkoroncázás
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 800
1 000
200
A Mária koronázása
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
100
700
Az Ítélet
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 700
500
400
Scenes from the Lives of th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fra Angelico műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
153 700
77,6%
telefonok
39 100
19,7%
tabletek
5 300
2,7%
Mely nyelvek dominálnak Fra Angelico olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Angol
5 100
45,5%
Portugál
1 500
13,4%
Görög
1 200
10,7%
Francia
900
8,0%
Spanyol
600
5,4%
Orosz
500
4,5%
Német
200
1,8%
Olasz
200
1,8%
Koreai
200
1,8%
Svéd
200
1,8%
Hogyan alakulnak Fra Angelico napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
2 200
hét 28 Sze
1 200
kedd 29 Sze
1 300
sze 30 Sze
1 400
csüt 1 Okt
1 200
pén 2 Okt
1 000
szo 3 Okt
800
vas 4 Okt
1 000
hét 5 Okt
1 800
kedd 6 Okt
2 700
sze 7 Okt
1 400
csüt 8 Okt
2 800
pén 9 Okt
1 500
szo 10 Okt
1 700
vas 11 Okt
3 400
hét 12 Okt
3 600
kedd 13 Okt
2 200
sze 14 Okt
2 500
csüt 15 Okt
5 000
pén 16 Okt
3 300
szo 17 Okt
900
vas 18 Okt (előrejelzés)
4 000
hét 19 Okt (előrejelzés)
4 000
kedd 20 Okt (előrejelzés)
3 700
sze 21 Okt (előrejelzés)
3 200
csüt 22 Okt (előrejelzés)
5 400
pén 23 Okt (előrejelzés)
3 500
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 100
vas 25 Okt (előrejelzés)
4 600
hét 26 Okt (előrejelzés)
4 600
kedd 27 Okt (előrejelzés)
4 400
sze 28 Okt (előrejelzés)
3 700
csüt 29 Okt (előrejelzés)
6 300
pén 30 Okt (előrejelzés)
4 100
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 400
vas 1 Nov (előrejelzés)
5 200
hét 2 Nov (előrejelzés)
5 200
kedd 3 Nov (előrejelzés)
4 900
sze 4 Nov (előrejelzés)
4 200
csüt 5 Nov (előrejelzés)
7 100
pén 6 Nov (előrejelzés)
4 600
szo 7 Nov (előrejelzés)
2 700
Fra Angelico: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Fra Angelico műve közül?
Az Ítélet Szava: 10 400 látogatás, vagy 6% a(z) Fra Angelico megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Fra Angelico?
198 100 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (23 800) és a vászlakosság (174 300) látogatásai között.
A látogatók Fra Angelico oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (78%), telefonok (20%) és tabletek (3%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 78% arányban.
Fra Angelico több nyelven olvasható?
Igen: Angol (46%), Portugál (13%) és Görög (11%). A népszerűst leg Angol 46% share-val.
A látogatók kedvelik-e Fra Angelico egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Békés, nyugodt (Hangulat): a látogatások 61%-át teszi ki a 38% katalógusból.