Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Armand Guillaumin oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Armand Guillaumin: kulcsfontosságú személyek
Agay, at Cap Long az első helyet foglalja el Armand Guillaumin művei között: 1 100 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 6%-át teszi ki. The Moulin Brigand, Ruins of Chateau de Crozant és Place Valhubert követik. Armand Guillaumin összesen 18 400 látogatást kapott: 1 500 az artist oldalon, 16 900 pedig a vásznalaknál. A curva csökkent: 43% -el kevesebb látogatás Sze 2026 idején, mint Aug 2026 idején. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (15 200 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (98%) és telefonok (2%). Egy preferencia egyértelmű: a Nyugodt (Érzelmi hangulat) a látogatások 68%-át teszi ki, csupán a katalógus 33%-át elfoglalva.
Armand Guillaumin: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Armand Guillaumin legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Armand Guillaumin érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
900
Júl 2026
1 200
14 000
Aug 2026
100
1 300
Sze 2026
100
700
Hogyan alakul a Armand Guillaumin egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Armand Guillaumin látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Békés, nyugodt
33,3%
57,1%
Nyugodt
33,3%
21,4%
Karakteres
33,3%
10,7%
Romantikus
0,0%
7,1%
Klasszikus
0,0%
3,6%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
33,3%
67,9%
Belső elmélyülést sugárzó
33,3%
14,3%
Örömteli
33,3%
10,7%
Melankolikus
0,0%
3,6%
Romantikus
0,0%
3,6%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
4,0%
5,5%
Lágy árnyékok
26,0%
24,9%
Érezhető fényesség
30,0%
34,2%
Fényerék egyensúlya
32,0%
30,4%
Fényes
8,0%
5,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
26,0%
17,7%
Finom színtónusú
40,0%
42,5%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
32,0%
36,5%
Egyértelmű színprészenység
2,0%
3,3%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Semleges tónusok
67,5%
56,3%
Földszínek
20,0%
40,1%
Sötét tónusú
10,0%
2,8%
Természet
2,5%
0,7%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
22,0%
10,5%
Egyensúlyos
68,0%
81,8%
Élénk
10,0%
7,7%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
2,0%
5,5%
Lágy
26,0%
19,3%
Egyensúlyozott
10,0%
8,8%
Erőteljes kontrasztú
30,0%
23,8%
Kijelentés
32,0%
42,5%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
62,0%
59,1%
Lágyan kevert paletta
14,0%
12,2%
Egyensúlyozott harmónia
8,0%
12,2%
Erős színegyüntetés
14,0%
14,9%
Egységes színpaletta
2,0%
1,7%
Hogyan alakulnak Armand Guillaumin kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Place Valhubert
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Place Valhubert, Paris
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Reclining Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sunset at Ivry
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Seine at Charenton
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Self-Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bouchardon Mill, Crozant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Damiette - Apple Trees
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mill of Pont Maupuit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Armand Guillaumin műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
18 000
97,8%
telefonok
400
2,2%
Mely nyelvek dominálnak Armand Guillaumin olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Cseh
100
50,0%
Német
100
50,0%
Hogyan alakulnak Armand Guillaumin napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
0
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
200
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
400
sze 7 Okt
0
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
100
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
200
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
100
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt
400
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
400
sze 21 Okt (előrejelzés)
100
csüt 22 Okt (előrejelzés)
200
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
400
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
500
sze 28 Okt (előrejelzés)
100
csüt 29 Okt (előrejelzés)
300
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
400
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
600
sze 4 Nov (előrejelzés)
100
csüt 5 Nov (előrejelzés)
300
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
szo 7 Nov (előrejelzés)
500
Armand Guillaumin: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Armand Guillaumin műve közül?
Agay, at Cap Long: 1 100 látogatás, vagy 6% a(z) Armand Guillaumin megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Armand Guillaumin?
18 400 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (1 500) és a vászlakosság (16 900) látogatásai között.
A látogatók Armand Guillaumin oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (98%) és telefonok (2%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 98% arányban.
A látogatók kedvelik-e Armand Guillaumin egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Nyugodt (Érzelmi hangulat): a látogatások 68%-át teszi ki a 33% katalógusból.