Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eustache Le Sueur oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Eustache Le Sueur: kulcsfontosságú személyek
MESSE DE SAINT MARTIN az első helyet foglalja el Eustache Le Sueur művei között: 500 látogatás tizenkét hónapban, ami a teljes figyelem 14%-át teszi ki. LE PAPE VICTOR III CONFIRME L'INSTITUTION DES CHARTREUX és Saint Paul preaching at Ephesus követik. Eustache Le Sueur összesen 4 800 látogatást kapott: 1 500 az artist oldalon, 3 300 pedig a vásznalaknál. A leglátogatottabb hónap Júl 2026 volt (3 600 látogatás). A közönség eszközönkénti megoszlása: számítógépek (94%) és telefonok (6%). Egy preferencia egyértelmű: a Erős színegyüntetés (Színharmónia) a látogatások 71%-át teszi ki, csupán a katalógus 42%-át elfoglalva.
Eustache Le Sueur: a(z) 10 leggyakrabban megnyitott vászon
Ez a rangsor a látogatások számát veszi figyelembe, nem pedig a katalógusi pontokat: a(z) Eustache Le Sueur legnézettebb 10 műve a(z) WahooArt.com oldalán az elmúlt tizenkét hónapban.
Hogyan alakul Eustache Le Sueur érdekszerte a hónapok folyamán?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Mutasd meg a zugó számokat
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
200
0
Júl 2026
1 200
2 400
Aug 2026
100
400
Sze 2026
0
500
Hogyan alakul a Eustache Le Sueur egyes vásznalai megtekintésének átlagos statisztikája?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Mire kedvelnek a Eustache Le Sueur látogatói a katalógusban?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Mutasd meg a zugó számokat
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Dramatikus
62,5%
70,0%
Klasszikus
12,5%
30,0%
Elegáns
12,5%
0,0%
Éteri
12,5%
0,0%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Szellemi
50,0%
65,0%
Nyugodt
25,0%
5,0%
Drámai
12,5%
10,0%
Sötét és komoly
0,0%
15,0%
Éteri
12,5%
0,0%
Örömteli
0,0%
5,0%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
16,0%
14,3%
Lágy árnyékok
46,0%
54,3%
Érezhető fényesség
34,0%
28,6%
Fényerék egyensúlya
4,0%
2,9%
Fényes
0,0%
0,0%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
14,0%
8,6%
Finom színtónusú
38,0%
28,6%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
38,0%
31,4%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
31,4%
Éles színűség
2,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
77,3%
70,6%
Sötét tónusú
9,1%
26,5%
Semleges tónusok
13,6%
2,9%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
22,0%
14,3%
Egyensúlyos
72,0%
54,3%
Élénk
6,0%
31,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
0,0%
5,7%
Lágy
12,0%
14,3%
Egyensúlyozott
14,0%
14,3%
Erőteljes kontrasztú
38,0%
20,0%
Kijelentés
36,0%
45,7%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
5,7%
Lágyan kevert paletta
16,0%
2,9%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
5,7%
Erős színegyüntetés
42,0%
71,4%
Egységes színpaletta
22,0%
14,3%
Hogyan alakulnak Eustache Le Sueur kedvenc vászonművei az év folyamán?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Mutasd meg a zugó számokat
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
The Muses: Melpomene, Erato…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Gathering of Friends
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
St Bruno Appearing to Comte…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
KRÉSZÉS LEJÁRSA
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Presentation of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muse Terpsichore
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Muses: Clio, Euterpe an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Birth of Cupid
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Rape of Tamar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
CALLIOPE
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Eustache Le Sueur műveit telefonton vagy számítógépen nézik meg?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Mutasd meg a zugó számokat
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
4 500
93,8%
telefonok
300
6,2%
Mely nyelvek dominálnak Eustache Le Sueur olvasói körében?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Mutasd meg a zugó számokat
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Japán
300
100,0%
Hogyan alakulnak Eustache Le Sueur napi látogatásainak számai és mi a várható fejlődés?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Mutasd meg a zugó számokat
Nap
Látogatások
szo 26 Sze
0
vas 27 Sze
0
hét 28 Sze
0
kedd 29 Sze
100
sze 30 Sze
0
csüt 1 Okt
0
pén 2 Okt
0
szo 3 Okt
0
vas 4 Okt
0
hét 5 Okt
0
kedd 6 Okt
500
sze 7 Okt
100
csüt 8 Okt
0
pén 9 Okt
0
szo 10 Okt
0
vas 11 Okt
0
hét 12 Okt
0
kedd 13 Okt
0
sze 14 Okt
100
csüt 15 Okt
0
pén 16 Okt
0
szo 17 Okt (előrejelzés)
0
vas 18 Okt (előrejelzés)
0
hét 19 Okt (előrejelzés)
0
kedd 20 Okt (előrejelzés)
100
sze 21 Okt (előrejelzés)
0
csüt 22 Okt (előrejelzés)
0
pén 23 Okt (előrejelzés)
0
szo 24 Okt (előrejelzés)
0
vas 25 Okt (előrejelzés)
0
hét 26 Okt (előrejelzés)
0
kedd 27 Okt (előrejelzés)
100
sze 28 Okt (előrejelzés)
0
csüt 29 Okt (előrejelzés)
0
pén 30 Okt (előrejelzés)
0
szo 31 Okt (előrejelzés)
0
vas 1 Nov (előrejelzés)
0
hét 2 Nov (előrejelzés)
0
kedd 3 Nov (előrejelzés)
100
sze 4 Nov (előrejelzés)
0
csüt 5 Nov (előrejelzés)
0
pén 6 Nov (előrejelzés)
0
Eustache Le Sueur: az Ön kérdései
Mi a legnéztesebb vászon Eustache Le Sueur műve közül?
MESSE DE SAINT MARTIN: 500 látogatás, vagy 14% a(z) Eustache Le Sueur megtekintéseinek share. A fenti lista 10. helyezésig terjed.
Hány látogatást ér el Eustache Le Sueur?
4 800 tizenkét hónap alatt, megosztva a művészoldal (1 500) és a vászlakosság (3 300) látogatásai között.
A látogatók Eustache Le Sueur oldalát telefonon vagy számítógépen böngészik?
A látogatások számítógépek (94%) és telefonok (6%) eszközre oszlanak; a népszerűségét számítógépek övezi ki 94% arányban.
A látogatók kedvelik-e Eustache Le Sueur egy bizonyos típusú vásznát?
Igen, Erős színegyüntetés (Színharmónia): a látogatások 71%-át teszi ki a 42% katalógusból.