Ez az oldal mutatja, hogy hányan látogatják meg Eugène Delacroix oldalait ezen a weboldalon. Egy látogatás azt jelenti, hogy egy felhasználó megnyitott egy oldalt. Az alábbi diagramokhoz egyenként rövid magyarázat tartozik.
!
A statisztikák 2026. július 1-jén újraindultak — az erről az időponttól korábbi adatok nem érhetőek elérhetővé.
Eugène Delacroix: a látogatások adatai
A(z) Eugène Delacroix legcsodálatosabb műve a(z) WahooArt.com oldalán: a Liberté guidant le peuple, amelyet tizenkét hónap alatt 41 000 alkalommal megtekintettek, ami a összes megtekintés 23%-át teszi ki. Következők: Liberty Leading the People (detail) és Sardanapál halála. Összesen 183 400 látogatás: 10 300 a művész oldalán és 173 100 a művekhez. A figyelem növekszik, 15%-el Aug 2026 és Sze 2026 között. Júl 2026 a legnagyobb közönséget vonotta mára: 126 200 látogatás. A látogatók főbb nyelvei: Koreai (22%), Spanyol (13%) és Francia (13%) A látogatók főbb országai: Dél-Korea (15%), Németország (12%) és Svájc (9%) A látogatók számítógépek (56%), telefonok (41%) és tabletek (3%) eszközökön böngésznek. A látogatók Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) stílust részesítik előnyben: látogatásaik 49%-át, míg a katalógusban ez az arány 10%.
A 10 mű, amelyet a látogatók a leginkább kedvelik: Eugène Delacroix
Az alábbi rangsor a legutóbbi tizenkét hónapban a WahooArt.com oldalán kapott látogatások számát tükrözi; az 1. helyezett Eugène Delacroix leglátottabb műve.
Mikor látogatják a rajongók Eugène Delacroix oldalát?
Minden oszlop egy hónapot jelent. A diagram az elmúlt tizenkét hónap során mutatja, hány alkalommal látogatták meg az adott hónapban ennek a művésznek a dedicated oldalát.
Az adatok egy táblázatban
Hónap
Művészoldal
Műalkotás-oldalak
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Már 2026
0
0
Ápr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
300
2 400
Júl 2026
3 200
123 000
Aug 2026
1 600
23 700
Sze 2026
5 200
24 000
Mikor keresik a(z) Eugène Delacroix műveit?
Minden oszlop egy hónapot jelent. Az ábra a művész összes alkotásának havi összesített megtekintési számadatait mutatja egy éves időtartamban.
Mindkét grafikon havi adatai a fentebb található első táblázatban olvashatók.
Milyen műveket választják Eugène Delacroix rajongói?
Minden csillagdiagram két tényezőt hasonlít össze. A pontozott vonalú alak a művész saját műveit jelöli: egy adott jellemző szerint válogatott, véletlenszerűen kiválasztott ötven alkotást. A folyamatos vonalú alak pedig azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban valójában milyen típusú művek attractedék a legtöbb látogatót. Amelyik területen a folyamatos vonal a pontozott vonaltól távolabb ér el, ott az adott művészeti stílus nagyobb figyelmet kap, mint amennyit az alkotások arányos része jelene a művész kínálatából.
Hangulat
Érzelmi hangulat
Fényerő
Színelnyomás
Színpaletta
Színintenzitás
Kontraszt
Színharmónia
Az adatok egy táblázatban
Hangulat
Hangulat
A művész művei
Látogatások
Romantikus
73,7%
53,7%
Dramatikus
26,3%
45,9%
Klasszikus
0,0%
0,2%
Nosztalgikus
0,0%
0,1%
Misztikus
0,0%
0,1%
Érzelmi hangulat
Érzelmi hangulat
A művész művei
Látogatások
Drámai
31,6%
43,9%
Szenvedélyes
0,0%
29,4%
Melankolikus
47,4%
15,6%
Romantikus
5,3%
2,7%
Erőteljes presence
0,0%
2,5%
Nosztalgikus
5,3%
1,7%
Rejtélyes
5,3%
1,3%
Belső elmélyülést sugárzó
5,3%
0,5%
Fényerő
Fényerő
A művész művei
Látogatások
Sötét
44,0%
28,8%
Lágy árnyékok
20,0%
35,0%
Érezhető fényesség
22,0%
27,4%
Fényerék egyensúlya
10,0%
5,6%
Fényes
4,0%
3,2%
Színelnyomás
Színelnyomás
A művész művei
Látogatások
Értékmentesen fakó
30,0%
36,4%
Finom színtónusú
46,0%
46,3%
Egyensúlyozott, lágy szaturáció
16,0%
12,7%
Egyértelmű színprészenység
8,0%
4,6%
Éles színűség
0,0%
0,0%
Színpaletta
Színpaletta
A művész művei
Látogatások
Földszínek
65,0%
85,5%
Semleges tónusok
22,5%
8,8%
Sötét tónusú
7,5%
3,5%
Pasztell színek
2,5%
1,6%
Monokróm
2,5%
0,6%
Színintenzitás
Színintenzitás
A művész művei
Látogatások
Monokróm
44,0%
47,3%
Egyensúlyos
48,0%
47,3%
Élénk
8,0%
5,4%
Kontraszt
Kontraszt
A művész művei
Látogatások
Nyugodt
14,0%
5,0%
Lágy
24,0%
12,5%
Egyensúlyozott
14,0%
6,3%
Erőteljes kontrasztú
12,0%
17,8%
Kijelentés
36,0%
58,4%
Színharmónia
Színharmónia
A művész művei
Látogatások
Zavará színkombináció
10,0%
9,1%
Lágyan kevert paletta
12,0%
7,9%
Egyensúlyozott harmónia
10,0%
48,7%
Erős színegyüntetés
40,0%
24,9%
Egységes színpaletta
28,0%
9,3%
Melyek Eugène Delacroix kedvenc művei, ha hónapról hónalapra nézzük?
Minden sor egy népszerű műalkotást tartalmaz. Az egyes oszlopok azt mutatják meg, hogy az adott műalkotás hány látogatást kapott havi szinten. A magasabb oszlopok több látogatást jelentenek abban a hónapban.
Az adatok egy táblázatban
Műalkotás
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Már 2026
Ápr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sze 2026
Liberté guidant le peuple
0
0
0
0
0
0
0
0
0
11 800
12 400
13 900
Arab Horses Fighting in a S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
500
400
Rebecca rablása
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
100
Still Life with Flowers and…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
200
100
Jewish Wedding in Morocco
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
0
Lion Devouring a Rabbit
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Lioness Ready to Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Nőfigur levetkezve egy divá…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
300
Önismerős portré
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Madame Henri François Riese…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Hogyan oszlónak a Eugène Delacroix közönsége eszközre lebontva?
Minden szelet egyféle eszközt jelöl: telefont, tabletet vagy számítógépet. A nagyobb szelet azt mutatja, hogy az elmúlt tizenkét hónapban mennyi látogatás érkezett az adott eszköztípusból.
Az adatok egy táblázatban
Eszköz
Látogatások
Megosztás
számítógépek
102 700
56,0%
telefonok
75 300
41,1%
tabletek
5 400
2,9%
Milyen nyelveket beszélnek Eugène Delacroix rajongói?
Minden szelet egyetlen nyelvet képvisel. Minél nagyobb a szelet, annál több látogató használta az internetoldalt az adott nyelven az elmúlt harminc napban. Csak a top tíz nyelv látható.
Az adatok egy táblázatban
Nyelv
Látogatások
Megosztás
Koreai
1 800
21,7%
Spanyol
1 100
13,3%
Francia
1 100
13,3%
Német
1 000
12,0%
Svéd
700
8,4%
Grúz
400
4,8%
Arab
200
2,4%
Dán
200
2,4%
Görög
200
2,4%
Angol
200
2,4%
Naponta hány látogatást kap Eugène Delacroix, és mi következik ezután?
Minden oszlop egyetlen napot jelent. Az első oszlopok a múlt három hét látogatási adatait mutatják be, a másodlagos színű oszlopok pedig a következő három hétre vonatkozó előrejelzésünket tartalmazzák.
Az adatok egy táblázatban
Nap
Látogatások
pén 25 Sze
1 200
szo 26 Sze
800
vas 27 Sze
1 800
hét 28 Sze
1 400
kedd 29 Sze
1 600
sze 30 Sze
2 300
csüt 1 Okt
1 600
pén 2 Okt
1 000
szo 3 Okt
1 500
vas 4 Okt
1 600
hét 5 Okt
1 200
kedd 6 Okt
1 300
sze 7 Okt
2 100
csüt 8 Okt
2 000
pén 9 Okt
1 800
szo 10 Okt
2 700
vas 11 Okt
2 500
hét 12 Okt
3 500
kedd 13 Okt
1 900
sze 14 Okt
1 700
csüt 15 Okt
1 900
pén 16 Okt (előrejelzés)
2 000
szo 17 Okt (előrejelzés)
2 400
vas 18 Okt (előrejelzés)
2 900
hét 19 Okt (előrejelzés)
3 000
kedd 20 Okt (előrejelzés)
2 300
sze 21 Okt (előrejelzés)
3 000
csüt 22 Okt (előrejelzés)
2 700
pén 23 Okt (előrejelzés)
2 200
szo 24 Okt (előrejelzés)
2 700
vas 25 Okt (előrejelzés)
3 200
hét 26 Okt (előrejelzés)
3 300
kedd 27 Okt (előrejelzés)
2 600
sze 28 Okt (előrejelzés)
3 300
csüt 29 Okt (előrejelzés)
3 000
pén 30 Okt (előrejelzés)
2 300
szo 31 Okt (előrejelzés)
2 900
vas 1 Nov (előrejelzés)
3 400
hét 2 Nov (előrejelzés)
3 600
kedd 3 Nov (előrejelzés)
2 800
sze 4 Nov (előrejelzés)
3 600
csüt 5 Nov (előrejelzés)
3 200
Amit a látogatók Eugène Delacroix kapcsán kérdeznek
Mely Eugène Delacroix műveit nyitják meg a látogatók a legtöbbször?
Liberté guidant le peuple az első helyen, 41 000 megtekintéssel, a nézetések 23%-át övelem. 10 mű áll felette.
Mennyi a Eugène Delacroix közönsége a WahooArt.com platformon?
183 400 látogatás tizenkét hónapban: 10 300 a művész oldalán, 173 100 a művekkel.
Milyen eszközöket használnak Eugène Delacroix rajongói?
számítógépek (56%), telefonok (41%) és tabletek (3%) eszközöket használnak; a(z) számítógépek eszköz a látogatások 56%-át teszi ki.
Mely nyelveket használják Eugène Delacroix rajongói?
Koreai (22%), Spanyol (13%) és Francia (13%); a(z) Koreai nyelv a látogatók 22%-át teszi ki.
Mely művei Eugène Delacroix felelnek meg a látogatók ízlésének a legjobban?
A Egyensúlyozott harmónia (Színharmónia) leírású művek 49% látogatást generálnak a katalógus 10% részére.